Skocz do zawartości
Nerwica.com

samodestrukcja??


marti93

Rekomendowane odpowiedzi

zasatawiam sie czy przypadkiem sama nie wpłynełam na to ze zachorowalam na depresje i lęki. od dziecka bylam niemiłosiernie spokojnym dzieckiem jestem z rodziny patologicznej ale nic mi sie nie dzialo do 5 klasy podstawowki kiedy poprostu nie chialo mi sie chodzi do szkoly i sie zaczelo najpierw strach potem lęki którymi sie coraz bardziej "nakręcałam" oprócz cieszyc sie zyciem wolałam ( i nadal wole) siedziec w domu i nigdzie nie wychodzic. uzalam sie nad soba jak ja to biedna opórcz myslec ze moglabym miec gorzej w zyciu to ja chce zeby sie nademna litowano. czy mozna samemu sobie wywolac chorobe psychiczna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o depresji(która przez wielu jest bagatelizowana)myślisz jak o chorobie psychicznej ,to w pewnym stopniu zawsze jest nasz udział w powstaniu tej dolegliwości.Nie rób błędu ,próbuj się zmobilizować lecz depresje ,depresja to nie jest stan przejściowy jak 7mi dniowy katar .To poważna i groźna choroba .Trzymam kciuki za Ciebie

 

Ps

Zakładam że to depresja nie inna choroba,jednak nie mnie o tym decydować nie jestem lekarzem ...a do lekarza powinnaś się zgłosić,o ile już tego nie zrobiłaś .Czym prędzej tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×