Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, wez urlop i gdzies wyjedz,jesli masz takà mozliwosc.Lubisz gory???przeciez od nas ze slaska to rzut beretem!!! :D

 

tak właśnie myślę. chyba wezmę w drugiej połowie czerwca tydzień wolnego i skoczę gdzieś w góry. tylko towarzystwa muszę poszukać, bo sama to sfiksuję ;)

 

Niestety ja nie dołączę, ale to jest bardzo dobry pomysł.

W jakie góry zamierzasz pojechać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, no nareszcie cos pozytywnego :D Cieszè siè.tylko nikogo toksycznego nie zabieraj na wyprawè-bo wrocisz jeszcze bardziej zestresowana.wez kogos ;kto Cie tam pozytywnie naladuje a nie bedzie Ci gderal i plakal w rèkaw :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, dokładnie, poszukiwane towarzystwo non-toxic :mrgreen:

 

z innych pozytywnych rzeczy, ubrałam se fajną kieckę i czuję się ładnie ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

W jakie góry zamierzasz pojechać ?

 

nie wiem, poszperam po necie, może znajdę coś ciekawego. Beskidy rzut beretem mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, Wova, nie dawaj takich rad.

Korbo, Nie możesz odstawiać leków bez pomocy lekarza.

Może jeszcze zadziała pozytywnie, na początku zawsze są efekty uboczne.

Dobrze, że cokolwiek się dzieje.

 

Nie róbmy siebie lekarzy ani psychologów- my się na tym nie znamy, tak jak oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz, że ja brałam 10, potem 20 mg mianseryny, a lekarka mi mówiła, że w szpitalu się podaje pacjentom i 90 mg...

ja dlatego tak się boję szpitala, bo wyobrażam sobie, że mnie naszpikują czymś takim i będę się snuć jak zombie i nic nie będę odczuwać - i na tym ma polegać leczenie...

ja potrzebuje czegoś, co mnie wspomoże i pozwoli mi prowadzić życie, a nie czegoś, co mnie otępi do tego stopnia, że będę potrzebowała 3 budzików, głośnego radia i telefonu od przyjaciela, żeby mnie obudzić...

ja nie wiem, czemu oni przepisują leki, po których człowiek do pracy nie może chodzić, bo kompletnie nie kuma, co się do niego mówi.....

 

no, to się wyżaliłam :D

 

[Dodane po edycji:]

 

VasqueS, ja tego brałam mało i krótko, poza tym w czwartek idę do mojej pani lekarki, także myślę, że tragedii nie będzie. skoro czuję się lepiej bez, to nie będę tego ładować w siebie. ja po tym nie byłam w stanie iść do pracy i musiałam mojemu szefowi jakieś kity wciskać... mogę tak zrobić raz i drugi, ale nie przez cały tydzień.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, to nie jest rada ale sugestia.a na temat lekow chyba moge pisac co nich myslè prawda??Bralam kiedys mianseryne i dlatego kojarzy mi siè z "mozgotrzepem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Tak jest na początku, zaufaj mi później jest lepiej. Jeśli nie to lekarz! zadecyduje co robić.

Ja byłem w szpitalu, dostałem leki dopiero po miesiącu i brałem aż wyszedłem, później zmieniłem.

W szpitalu głównie psychoterapia jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, nie masz racji tak do końca - jest mnóstwo przypadków, że pacjent źle reaguje na jakiś lek, mimo że innemu dany lek pomógł. ja się leczę z przerwami od kilkunastu lat, znam siebie i wiem, kiedy dzieje mi się coś niedobrego od leku. przy minimalnej dawce nie ma niebezpieczeństwa, tym bardziej że mianseryna nie jest moim głównym lekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba- może po prostu zmień leki na inne? A urlop to świetny pomysł! Mmm ja w górach już chyba z 5 lat nie byłam... A kiedyś co rok jezdziłam- moja rodzina pochodzi z gór.

 

Zrobiłam zakupy na Allegro i już mi lepiej :oops: Teraz muszę tylko pilnować, żeby chłop nie wchodził na nasze konto bankowe :mrgreen::hide:;)

Znacie jakiś sposób na koncentrację? Wzięłam moje notatki, pootwierałam okna żeby takiego zaduchu nie było (teraz jest dość przyjemnie- słońce na ciele, cień na twarzy i chłodny powiew wiatru) ale nie mogę się skoncentrować na tym co czytam. Czytam...i zapominam :evil: Ogólnie porażka, jak się człowiek dawno nie uczy to potem wychodzi z wprawy chyba...

W dodatku jakoś tak schizowo się czuję, już 3 tygodnie brania leków, a tu nadal same skutki uboczne :roll: Ale poczekam 3 miesiące...

Yyyh muszę się zaraz iść umyć, ubrać... Trzeba jakieś zakupy iść zrobić, bo lodówka straszy pustką, a jednak i dla mnie jeden mały posiłek dziennie to za mało :?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, Ja nie znam, jeśli nie możesz się skupić to najlepiej sobie odpuść i za godzinkę spróbuj.

Jeśli dalej nie, to spróbuj znowu, za godzinkę.

Ja jak nie mogę to myślę tak, spróbowałem nie mogłem- trudno.

Ale próbowałem, nie leniłem się.

Ja mam chwilową wenę twórczą, więc próuję coś napisać;)

Może dam dziś tekst do bitów i rymów XD

Trzymajcie kciuki :P

Miłego dnia życzę :*

 

Korba, no chyba, że tak ja myślałem że jesteś początkująca w tym wszystkim.

Oczywiście można odstawić, ale nie samemu- pod kontrolą lekarza.

Jeśli coś się stanie to do kogo będziesz mieć pretensje...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie dzień jakoś mija. Byłam dzisaj u psyhologa sie zapisac i mam nadzieje że mi pomoże bo narazie nie czuję rezultatów ;(

 

Skoro nawet nie byłaś to jak masz czuć rezultaty ?

Masz na myśli leki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam juz pare razy.

Mam leki na raka.

A raka czego masz ?

 

Kilka razy to zdecydowanie za mało, musisz chodzić dłużej. Nie ma określonego czasu, który przeminie i będziesz się lepiej czuć.

Wiesz może jaka to metoda terapii, czy to tylko psycholog ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepło sie zrobiło więc od razu duszność, zawroty głowy, kołatanie serca. CHCĘĘĘ JESIEEEŃŃŃ! Do tego g*** latają i codziennie robię przedstawienie pod tytułem "łaaaa, ratunku, pszczołaaaa" :roll:

No i mam w portfelu 60 zł na jedzenie etc do końca tygodnia. a w czwartek psychiatra(50 zł wizyta). Musze się gdzieś zapożyczyć bo jak odwołam to może byc bida, chcę leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepło sie zrobiło więc od razu duszność, zawroty głowy, kołatanie serca. CHCĘĘĘ JESIEEEŃŃŃ! Do tego g*** latają i codziennie robię przedstawienie pod tytułem "łaaaa, ratunku, pszczołaaaa" :roll:

 

Puszek chodź wyjedziemy na ten czas na Antarktyde, tam nie ma upałów i nie lataja te suki :roll:

Ja robie takie same przedstawienia " wezzzz to odemnie!!!!! aaaaaa!!!!" i spier.alam jak poparzona.... stara baba a jak 5 letnie dziecko :roll:

Poszłam do sklepu, włożyłam klapki-japonki, tak mi podeszwy stóp odparzyło, że ledwo co chodze teraz, duszno, parno, gorąco, zaczyna sie ten paskudny okres dla mnie, zaraz katar, zatkany nos, w głowie sie kreci, nie moge oddychac ... lubie słoneczko ale nie żeby mi mózg topiło .. jedyne rozwiązanie to położyć sie na posadzce w łazience (zajebiście chłodna) i czekać na ochłodzenie, a tu zapowiadają cały miesiac takie temperatury ...blehhh

Obiad ugotowany, posprzatam i biore sie za szukanie pracy, nikt oczywiscie z tamtych ogłoszeń nie dzwonił, więc trzeba powysyłać nowe a jutro poroznosze Cv.

:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam nękana. Chodzi o probe gwałtu ;/

 

:(

To bardzo przykre, chodź do psychologa. Myślę, że on Ci pomoże i jakoś wyjdziesz z tego strachu przed mężczyznami.

A swoją drogą, skoro są niektórzy tacy nie wyżyci to niech idą do domu publ. a jak się nie podoba to za j..a powieśić.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×