Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Magdaa, Mam nadzieję, że nie odłączą a jeśli to tylko na kilka godzin.

Myślę, że tak szybko nie odłączają, bo pijakom po pół roku potrafią więc się nie martw, oni chyba wcześniej piszą zawiadomienie, że odetną.

JA też spadam się pouczyć, poczytam "Makbeta", będę na forum wieczorem.

Mam dziś wyborny humor, słucham "Who wants to be alone" Tiesto i Nelly Furtado, i średnio analizuję tekst.

Bo przecież nie jestem sam, jestem z wami i to mi daje dużo otuchy, nie myślę o byłej.

Już upłynęło dużo czasu, skoro nie pisze nawet na tym forum to pewnie zdrowieje, to dobrze- nie nienawidzę jej, nie chcę żeby umarła jak to niektórzy myślą...

 

Miłego dnia wszystkim zyczę ;)

 

Trzymaj się siostro ;*

 

P.S Daj mi zdjęcie tej kiecuchy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Isabella- tak myślałam, że Ci się spodoba :P Ja jestem wielką fanką i posiadaczką jedynej słusznej marki (tej co w moim avatarze), ale biedna 7 stoi i czeka aż zdam wreszcie prawo jazdy :pirate: Audi też dla mnie może być, jednak od dziecka jestem zakochana we wszystkich bmw, szczególnie w limuzynach (wersje 7)... Mmm :105:

 

Vas- w zawiadomieniu dali mi termin do wczoraj :lol:8) Spoko, jutro zapłacę... Chyba że znajdę ten cholerny rachunek to zaraz zrobię przelew... Ech... Moja wina, bo wszystko odkładam na potem :pirate::P A Ty nie myśl o kieckach czy dziewczynach, lepiej skup się na tym swoim Makbecie- streszczenie sobie przeczytaj na necie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj późno w nocy wróciłem ze Świnoujścia od piątku. Nawet było bardzo fajnie, zwłaszcza nie mogłem się napatrzyć na fale morza i tego typu klimaty. Płeć piękna się już trochę rozebrała bo słoneczko przygrzało. 8):mrgreen:;) Piękne żaglówki, łodzie motorowe, rozłożyła się jakaś firma od skite-surfingu. Popołudniami kapele latynoskie na deptaku ;)

Przez 2-3 dni to był trochę bajkowy świat. :tel2: Jednak już czuję, jak wraca szara rzeczywistość a depresja z nerwicą już mnie tu witają z orkiestrą. :twisted::papa::roll: Chyba tam wracam skąd przyjechałem, jakieś zajęcie sobie znajdę i już. :smile:

A do tego zapomniałem o wizycie u dentystki na 13 a na dobrą sprawę to ja nie miałem dziś do tego głowy, po wekendzie życie ruszyło z kopyta ze zdwojoną siłą i prędkością. :tel::roll::idea::silence: Zadzwoniłem i przeprosoiłem panią dentystkę za swoją absencję. Wybiorę się kiedy indziej ale nie w PONIEDZIAŁEK no i to po dłuuugiim wekendzie kiedy tyle spraw się nazbierało do załatwienia. :roll: Jutro za to wybieram się do innej dentystki z innym nieskończonym jeszcze zębem. (kanałówka- da mi znowu ostro popalić :? ).

A na dodatek wracam a panowie ze spółdzielni robią kompletną DEMOLKĘ klatek schodowych (a hałasują, że szoook :pirate: ) :lol: bo je remontują. :time: Tylu kiboli się nudzi na mieście w wekendy a oni tam tymi młotami się męczą żeby te szyby wybijać i blachy roździerać pilarkami. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, no ba!!!Bardzo mi sie od zawsze BMW podobalo:))Ma drapiezny design:)Audi sa bardziej lagodne w wygladzie:)Moj Chlop to napaleniec na ta marke.Mamy Audiczke 8 letnia i mam nadzieje,ze nie zawiedzie Nas podczas piatkowego wyjazdu do Polski:))Dwa lata temu bedac samochodem w PL poprzednie Audi nam padlo.Byly wielkie mrozy i chlodnica sie zagotowala,silnik sie rozwalil na traasie.Zamarzalismy 3 h czekajac na pomoc.To byl koszmar!!

Trzymajta kciuki za Nas haha:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps Podczas wypoczynku nie zapomniałem o tragedii wielu ludzi na południu Polski :( i na dobry początek wysłałem parę SMS a nasza gmina już wysłała naszych strażaków ze sprzętem oraz zorganizowała zbiórkę pieniężną i materialną, które to dary trafią do jednej z gmin na południu Polski. :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uświadomilam sobie,że z 15 razy w życiu ukąsil mnie kleszcz,a nigdy nie bralam pod uwagę boreliozy.

babcia lub matka poprostu mi go wyrywaly i tyle.

szlag by to trafil.pewnie nie mam z.o,tylko borelioze i wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uświadomilam sobie,że z 15 razy w życiu ukąsil mnie kleszcz,a nigdy nie bralam pod uwagę boreliozy.

No mnie kleszcze już ugryzł parę razy w życiu ale całe szczęście do tej pory na nic nie zachorowałem. No od młodych lat do tego wieku to już bym raczej coś odczuł ale rzeczywiście nie można lekceważyć żadnych tego typu ukąszeń bo można być uczulonym nawet o tym nie wiedząc. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem "Makbeta", ale mama mi przerwała zaczęła gadać do mnie i tak mnie to wkurfiło, że teraz jestem cały spięty i czuję ciśnienie...

Już się chyba dziś na niczym nie skupię, próbowałem myknąć streszczenie- też nie mogę czytać.

Wkurzyłem się, jutro psychiatra i psycholog. Mam nadzieję,ze mi się poprawi.

:why::zonk::time::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, to generalnie nie jest pitolenie o Szopenie. Weź się za to porządnie - bo być może przyczyną twoich problemów może być borelioza - a to da się skutecznie leczyć. Wiem, że ciężko jest tą chorobę wykryć ale da się. Ja bym na twoim miejscu szybko poszukała jakiegoś lekarza i zrobiła badania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mnie przytłacza, znowu czuję napięcie- mam dość.

Jestem taki samotny, nie mam nikogo w realnym świecie, i nie wiem czy jestem, introwertykiem czy kim ?

Nie mam pojęcia, żyję tylko z myślą jutro lekarz, reszta się nie liczy.

Tylko dobija nie chęć do wszystkiego, a jednocześnie nie mogę się wymigać z tego wszystkiego- muszę odrabiać i się uczyć bo karzą mi iść do szkoły, a to mnie przerasta.

 

Wszystko jest mi obojętne najchętniej bym wypadł przez okno albo wpadł pod Tir'a.

Proszę nie litujcie się nademną, ten post jest po to, żebym wieczorem przeczytał to...

:/ :-|:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żegnajcie :smile: .Wszystkim życzę zdrowia i dużo sily,no i -dziękuję.

 

Kochanie, co Ty wyprawiasz?! :shock: Odezwij się do mnie na maila- mleczna77@o2.pl

Martwię się !!! :cry: CZEKAM na znak od Ciebie, nie zostawiaj mnie! Bo tam pojadę jutro do Sopotu, jak Boga kocham ! Mam przyjechać ? Będę w 3h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, Masz też mojego e-maila vasques7@interia.pl

Nie poznałaś mnie za bardzo, ale ja czytałem twoje posty i znam Ciebie dobrze.

Napisz co się stało, dlaczego od nas odeszłaś ?

Magdaa, Jedziemy do niej ?

Nie znam dokładnego adresu, wejdziesz na czata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vas- dziś nie pojedziemy bo nie znam adresu, wiem tylko że Sopot :cry: Mam do Sopotu 347km, to są 3,5 h godziny drogi autem albo pociągiem, dla Niej mogę nawet w pociąg wsiąść !!! Ale się poschizowałam, Hania odezwij się do mnie błagam Cię! Jeśli coś się dzieje, to ja wsiadam w auto, a jak X nie będzie mógł mnie zawiezc to wsiadam w pociąg i w 3,5 h jestem u Ciebie, tylko daj znać... :cry:

 

[Dodane po edycji:]

 

A nie, zaraz! Mam adres jej chłopaka... Tylko że Hania pisała coś że się stamtąd wyprowadza na dniach... A jak już tam nie mieszka? I tak ją znajdę. Shadowmere, jeśli to czytasz to wiedz, że jeśli nie napiszesz do mnie- czy tu, czy na maila, czy na naszej-klasie do jutra to jadę do Ciebie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też jest przykro, ona mnie nie zna ale ja ją bardzo dobrze. Lubię ją i szkoda mi, że odeszła Haniu wiem, że to czytasz odedzwij się do któregoś z nas na e-mail'a.

Proszę Cię...

 

Ja tak na serio chyba nie ruszę się z chaty, ale gdyby nie nerwica to jadę do Sopotu bez problemu...

 

NAjwyżej pociąg i toaleta zamknięta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAsz rację, walić nerwicę aczkolwiek ja mam rodziców jeśli bym pojechał to rodzice kazali by iść do sQl.

Tego bym nie wytrzymał, Magda spokojnie Nasza Shadowmare zaraz napisze e-mail.

Shadowmare, napisz do któregoś z nas martwimy się...

 

Proszę !

 

VaS

 

[Dodane po edycji:]

 

Napisz mi na e-mail jak ShadowMarE się do Ciebie odedzwie.

 

Zaczyna się pustka, nie czuję nic... :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×