Skocz do zawartości
Nerwica.com

czesc


ordowik

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. To przykre, ze to tyle u Ciebie trwa, leczyłeś sie farmako, psychoterapia? W jakim jestes teraz stanie oraz jak przebiegała twoja choroba?- byla widoczna zdecydowana poprawa czy nie za bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. To przykre, ze to tyle u Ciebie trwa, leczyłeś sie farmako, psychoterapia? W jakim jestes teraz stanie oraz jak przebiegała twoja choroba?- byla widoczna zdecydowana poprawa czy nie za bardzo?

 

hmm to psychoza nerwowa ,straszne leki ,w zasadzie wlazło w serce,obecnie głównym lekiem jest Sedam,jakoś żyje łykając te lelki .dodatkowo Alventa i Sulpiryd,ostatnio znajomy lekarz powiedział mi ze od sedamu w warunkach domowych nie idzie się odzwyczaić on podczas swojej 20 letniej praktyki nie spotkał sie z takim przypadkiem , to lekarz internista, co sadzicie jego słowach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ordowik, Tyle lat ....i tylko same lekarstwa? Internista?

Dlaczego nie poszedłeś do psychiatry i na terapię?

 

monika, źle zrozumiałaś...łykałem juz sporo specyfików ciągle pod kontrolą psychiatry psychologa,po prostu zaaplikowano mi teraz sedam, stad moje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ordowik,

I od tych 15-tu lat nie popuściło ani trochę? NIc nie zadziałało?

Terapia też nie?

Przeraża mnie myśl kiedy czytam,że ktos choruje tyle lat i dalej nie wyzdrowiał.

Ile masz lat?

Co porabiasz w życiu?

Monika dziękuje za zainteresowanie, zabijam obecnie czas fotografowaniem,...czy puściło? hmm jak zmieniają mi specyfiki da się jakoś przeżyć kolejny dzień ....ale ja chyba nudzę, w zasadzie TU się powinno tylko przywitać, gubię się w tym forum, przepraszam nie chce łamać zasad ogólnie TU panujących........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ordowik. Tez jestem tutaj nowa, ale sadze ze Powitalnia to nie tylko powiedzenie "czesc", ale przedstawienie siebie i swojego problemu ;) To nie jest zadne wykroczenie.

 

Bardzo przykre ze tyle chorujesz... a chyba powinnam powiedziec -chorujemy. Ja depresje i nerwice mam stwierdzona po pierwszej probie samobojczej czyli 11 lat temu. Przez ten czas mialam rozne objawy, mysli, omamy i zalamania. Teraz od 2 tygodni mam nieustajace napady paniki i lekow. Musze wytrzymac jeszcze tydzien do wizyty u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ordowik,

 

Nie przejmuj się stroną formalną:

 

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, lub powracasz i po prostu chcesz się przywitać – napisz krótko o sobie w dziale WITAM – napisz, co chcesz, aby inni o Tobie wiedzieli – ile masz lat, co Ci dolega, dlaczego tu właśnie zaglądasz.

 

Witaj. Jeżeli chcesz szerzej porozmawiać o swoich dolegliwościach to nie krępuj się. Jakoś nie przekonuje mnie, że trafiłeś tutaj zupełnie przypadkiem. Może podświadomie poszukiwałeś wsparcia? 15 lat brzmi jak cała wieczność, ale nigdy nie jest zbyt późno na porzucenie okowów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×