Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy. Mam dwa "tryby" czytania - fast mode - kiedy lecę wzrokiem szybko po akapitach, wyłapuję co ważne, istotne i zapamiętuję. Ciach, ciach, łapiac linijkę 1-2 spojrzeniami. Przydatne głównie w nauce, czytaniu prasy, książkach nudnych, które chcę doczytać do końca jak najszybciej. I tryb slow mode - kiedy tak jak napisałeś - oczy przesuwają się po literkach a w głowie oglądam film na podstawie książki reżyserowany przez własną wyobraźnię. Wiadomo, full 3d, ze świetną scenografią i dobrą grą aktorów ;) Marzy mi się połączyć oba tryby w super-hiper-turbo-HD mode w którym połączyłbym zalety oby metod. Niestety - póki co bez lepszych rezultatów.

 

Lubisz patrzeć w gwiazdy? Uzasadnij dlaczego lubisz lub nie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie ogromne pieniàdze,ale moja przyjaciolka srednio tak co miesiàc wygrywa w totka cos oklo 250 zl.serio!!

 

czym wyczyscic zamszowe sofy???w necie nie znalazlam zadnych informacji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co gorsze rozwolnienie czy zatwardzenie? Uzasadnij :twisted:

Uzasadnić? :lol: No OK, postaram się. :mrgreen:

Moim zdaniem rozwolnienie jest gorsze bo nie raz, nie dwa łapiąc coś wirusowego jak rzucało mi się to na jelita to w samochodzie miałem nie lada kłopot na skrzyżowaniu w korku. Ledwo wydostając się z korka zjechałem raz szybko na parking i biegiem do pierwszego lepszego budynku i toalety. :roll: Mało wtedy nie popuściłem. :smile::oops: A jednak jak nie można się załatwić to masz przynajmniej mnóstwo czasu na to i coś zażyć można na rozluźnienie. :mrgreen: A w przeciwnym wypadku to potrzeba cię tak nagle i intensywnie zaskakuje jak poród u kobiety. :P

 

[Dodane po edycji:]

 

Na jakim filmie ostatnio byłeś/aś w kinie? :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś nikt nie chce odpowiedzieć na to pytanie ;)

 

W teatrze byłam ostatnio..hm juz nie pamietam. Ostatni raz jaki pamiętam to 6 lat temu ale to była operetka..teatru ogólnie nie lubie, jak juz to operetka właśnie ale na to teraz czasu i kasy brak :roll:

 

 

Jaki jest twój ulubiony film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony....chyba "Wielki błękit" Luca Bessona - o legendach freedivingu :Jacques Mayol i Enzo Maiorca.

Przepiękne zdjęcia z sycylijskiej miejscowości Taormina, przecudowna muzyka Erica Sierry, film o miłości, pasji........przepiękny.......

 

Serial który rozśmiesza cię do łez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×