Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Korba nie jest tak zle, sa wyjscia, na sali kilka osób. Z pracy masz zwolnienie lekarskie. Faktycznie to moze byc ostateczność ale nie jest to makabra, dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, a może to pomoże ja rozumiem jak sie czujesz , nic nie daje radości , byłem dzisiaj tam u Ciebie ładnie jest wyjdz na spacerek na powietrze , Ciebie za dupe trzeba do zycia wytargać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia, nie ja pojechałem tam nawet z nieznajomymi nie własnym samochodem nawet tam nie zjadłem to nie skleroza , ja mialem juz wczoraj jechać ale mnie męczy to przeziebienie okropnie , ale tak jak Ci mowilem co weekend bede tam w tym misiacu , w tym tygodniu w piątek i sobote i na przyszły tez i za dwa .tak że za dupe Cie do ludzi trzeba wyciągnoć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, nie donsaj się, stary :)

 

Sama sobie poszłam. W drodze na stację powtarzałam sobie w głowie "slimy waniliowe poproszę, slimy waniliowe poproszę", czasami jak się źle czuję to mam z wysławianiem się problemy ;)

Na zewnątrz miły chłodny wietrzyk. Głowa mnie zaczęła boleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba to nie o Ciebie chodzi, nie chce byc w centrum zainteresowania, mysle ze ktos sie domyśli, ze mnie olal zamiast napisac jestem z Toba, tego chcialem przez caly czas. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W drodze na stację powtarzałam sobie w głowie "slimy waniliowe poproszę, slimy waniliowe poproszę", czasami jak się źle czuję to mam z wysławianiem się problemy ;)

.

często miewam to samo ;)

 

 

mój dzień byłby idealny, w pracy spokój, po południe do samego wieczora na działce z przyjaciólmi i pieskami, grill, miło, przyjemnie odpoczynkowo.Wszystko byłoby super gdyby nie ta cholerna @ :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudzilem sie juz, ale jeszcze nie wstalem. Nie wiem co czuje, wydaje mi sie, ze nic- pustka. Chce czytac ksiazke, lecz cos caly czas mnie od tego oddala... Wezme leki i zobacze co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna niedziela burzowo-deszczowa,a mialam dzisiaj opalac dupsko nad morzem :? Jak pech to pech-dobrze,ze w piàtek wykorzystalismy pièknà pogodè i wybylismy z domu.Nie lubiè w weekendy siedziec w domu!!!coz,pozostaje ksiàzka,tv i lapek.Wczoraj bylo 29° dzisiaj jest moze 10°?te zmiany temperatury sà dobijajàce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień koszmarnego bólu głowy, zdaje się, że migrenowego, bo mdłości, światłowstręt, nadwrażliwość na dźwięki, zapachy i wszelkie czynniki zewnętrzne jest nie do zniesienia, a oko sparaliżowane tak więc widzę podwójnie. :pirate: Kocham takie dni. :evil::why: Ja się muszę uczyyyyćććć, niech ta migrena się skończy!!!!!!!!!!!!! :cry::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzien którego wieczorem bede mail wyrzuty sumienia, że moglem go przeżyć lepiej... W nic nie wierze, na nic nie mam ochoty. Najchetniej bym umarł, ta pustka jest dobijająca... Czy nie nudze was, złoszcze swoimi smutami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS,

 

Jesteś w terapii chlopie. Tu nikt tak naprawdę nie czuje się dobrze sam ze sobą. NIe było by tu nas poprostu. Teraz sięczujemy tak kiepsko, pomyśl,że to czas przejsciowy, kwestia czasu.

Ja tez nie mogę się przemóc,zeby sie zmusic do czegokolwiek. Najchętniej to poszlaby, się polożyć. A wstałam 2 godziny temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"najchętniej bym umarl,ta pustka jest dobijająca"

czuję się przeohydnie.pustka,pustka,pustka,pustka,pustka.

dlaczego nie potrafię poprostu wyjsc na dwor i cieszyc się sloncem,zielenią drzew,tym,że oto żyję i mam prawo do szczęścia?

To piękno na zewnątrz,ten jego ogrom poprostu mnie w*urwia,bo jest nie dla mnie.Bo ja nie mogę.Pustka i cos jeszce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustka i zlosc, czasem dostaje uczucia ale słabe. Joasiu- masz racje, tylko ja nie moge sobie pozwolić na słabość, nie uczyc sie oraz nie czytac. Wydaje mi sie wtedy, ze zmarnuje zycie oraz nie wiem czy sie nadaje na studia. Choc moze bede robil tyle ile moge, a jak wyzdrowieje to nadrobie to. Sam nie wiem... ShadowMarE WIDZISZ, nie jestes sama mnie tez nic nie cieszy i wkurza wręcz. Ty masz swojego Adama, ja nie mam nikogo bliskiego, tylko rodzina a oni mnie nie znają. Dziewczyny zadnej ani chociaz blíższej znajomej nie mam. :( nie jestes z tym sama, masz mnie. Ja nie potrzebuje przestać cierpiec, tylko miec kogos kto wysłucha i zrozumie. Zastanawiam sie co to jest terapia: - zmienienie osobowości, wg. Enneagramu jestem 4w5 - zmienienie osobowości na inna? Zapytam terapeutki, mam z nia rozmawiac co to znaczy kogos lubiec, bo zastanawiam sie czy ona mnie lubi, napewno nie odpowie bezpośrednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, tez robilam ostatnio ten test osobowosci i wyszlo mi 1w9:)Zgadza sie wiekszosc.Dobry test.Moj chlopak,az go zrobil.

Joaśka, wczoraj wyszlam z neta bo tak mnie glowa rozsadzala,myslalam,ze zdechne.Do tego bylam sama w domu.Wzielam kolejny paracetamol i bellergot.O 21 sie polozylam i przysnelam,ale bol glowy nadal pozostal.Wstalam o 22 i czekalam na mojego M.az wroci z pracy to mdlilo mnie i mialam stany lekowe plus zaburzenia rownowagi.Znowu:(Dawno juz tak zlego dnia nie mialam.Jak przyszedl troszke sie poprawilo i poszlam spac.Spalam chyba 11 godzin.Dzis tez podobne zamulenie co wczoraj,pogoda pochmurna,niskie cisnienie,ale cieplo w miare.Czuje juz jakies cmienie ,ale mam nadzieje,ze nie bedzie powtorki z rozrywki.

Wlasnie farbuje sobie wlosy:)I chodze z czepkiem na glowie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. Czy nie nudze was, (...) swoimi smutami?

Czy naprawdę chcesz znać odpowiedź na to pytanie?...a ogólnie przenieś się może do jęczarni 8)

 

 

Śliczna pogoda dziś, mam nadzieję, że wyląduję nad rzeką albo cuś bo szkoda gnić w chałupie.

Nareszcie założę sandałki, długą letnią spódnicę, koszulkę na ramiączka, żadnych skarpetek, swetrów,........lato :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×