Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczeta otworzmy nowy temat odnosnie Urody:)Ja to mam figure cos w typie Eva Longoria.Jednakze od zawsze mam kompleks na punkcie moich nog,a raczej lydek;/ wydaje mi sie ze tyly nad kostka mam tlusciutkie i znieksztalca to widok podczas noszenia butow na plaskim.Ostatnio waga chyba troszke podskoczyla bo jem kolacje poznym wieczorem,ale od kilku dni powstrzymuje juz sie.W ,,dupke'' mi weszlo troche niepowiem.teraz glodowka to wyjazdu.Pije duzo wody mineralna,zielona herbate itd.Walcze rowniez z cellulitem na pupie i w okolicach.Masuje,wklepuje jakies kremy i na niewiele to sie zdaje.Na szczescie nie poglebia sie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Poza tym siedze sama w domu i niewiem co poczac ze soba;/ Porazka jakas.Bym obejrzala jakis film,ale samej mi sie tez nie chce. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, isabella_28, haha, takie rzeczy tylko w photoshopie :twisted:

 

Spacer - zaliczony.

Czyszczenie srebra - zaliczone.

Obiad - zaliczony.

Bleach i Natsume Yuujinchou - zaliczone. Pozostaje mi teraz sie zlapac za Naruto.

Myszolcowe trotki - do zrobienia.

Akwarium - do zrobienia.

 

Mialam dzis strasznie dziwne sny, bardzo REALNE sny... Ale nie byly straszne. Raczej takie filozoficzne. A kij je tracal. Obudzilam sie najpierw przed 6, potem przed 7, nastepnie przed 9, a potem juz o 10 i spac nie moglam - lezalam sobie.

Na wieczor planuje Karmi Classic, miche chipsow i film albo w/w Naruto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj dzien coraz gorszy, mam dosc wszystkiego. Pani polonistka sprawdziła mi wypracowanie- masa błędów, zle napisane. Chyba jestem idiotom, w niczym nie jestem dobry, marzenia sie kończą- głąby nie idą na psychologie. Czuje sie samotny:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało spalem ,ale dzień fajny bylem na śląsku ładnie tam nawet się porobilo ,w następnym tygodniu jade na piatek i sobote ale niestety przeziebienie jeszcze jest i to dość mocne cały zapchny jestem ,prysznic i do spania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam trochę niemądre pytanie.

W lodowce leży mięso mielone ,na ktorym jest napisane,że jest ważne do "dziś".

Czy to oznacza,że na pewno mogę ję dziś przyrządzic?

Czy też,że wlasnie jest na granicy rozkladu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rid- na zatkany nos najlepszy jest Xylogel.

Esprit- ja się czuję dokładnie tak jak Ty. A lenia mam że oooo.... Chłopaku ;) Leki bierzemy tyle samo czasu przecież. Więc nie pękaj, po prostu leki jeszcze nie działają :P A Ty nie jesteś na rynku w Białymstoku? Przed chwilą był tam koncert Chylińskiej, właśnie na TVN'ie oglądam ;)

Shadowmere- jeśli jest data że do dziś, to znaczy że do dziś włącznie. Więc spokojnie jest dobre jeszcze :smile: Zresztą, oni te terminy dają na wyrost- kilka dni dodatkowo zawsze jeszcze jest więcej niż oni napiszą. Natomiast jeśli te mięso leżało w zamrażarce to nawet jak ma termin ważności na pół roku temu to i tak jest dobre, w zamrażarce może dłuuugo leżeć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w kosciele, wyspowiadałem się. Ksiądz bardzo ludzki, mozna powiedziec chyba, że nasz człowiek probowal mnie przekonać, ze zycie jest darem oraz, ze mam zadanie- sam nie wiem czy mu wyszło, chyba nie bardzo. Odczuwam niepokoj, terapia we wtorek, nie mam nadziei, w nic chyba nie wierze. Mam uczyc sie i czytac, ale nie chce mi sie i nie moge sie zmusić. Jestem załamany faktem, ze jestem idiotom i psychologia nie dla mnie:(... VaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze sama w domu.Porobilam sobie pranie na wyjazd juz.Teraz schnie.Zaczela mnie bolec glowa tragicznie.Jak zwykle przy niskim cisnieniu czuje sie fatalnie.Wzielam przed chwilka paracetamol.Mam nadzieje,ze pomoze.Nudze sie przerazliwie.Chyba zaraz pojde sie kapac i poogladam cos w tv;/ :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze sama w domu.Porobilam sobie pranie na wyjazd juz.Teraz schnie.Zaczela mnie bolec glowa tragicznie.Jak zwykle przy niskim cisnieniu czuje sie fatalnie.Wzielam przed chwilka paracetamol.Mam nadzieje,ze pomoze.Nudze sie przerazliwie.Chyba zaraz pojde sie kapac i poogladam cos w tv;/ :cry:

 

Łączę się z Tobą w bólu, bo ja chyba zaraz od tej głowy zacznę "chodzić po ścianach". :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze sama w domu.Porobilam sobie pranie na wyjazd juz.Teraz schnie.Zaczela mnie bolec glowa tragicznie.Jak zwykle przy niskim cisnieniu czuje sie fatalnie.Wzielam przed chwilka paracetamol.Mam nadzieje,ze pomoze.Nudze sie przerazliwie.Chyba zaraz pojde sie kapac i poogladam cos w tv;/ :cry:

 

Łączę się z Tobą w bólu, bo ja chyba zaraz od tej głowy zacznę "chodzić po ścianach". :cry:

 

 

Ja tak samo!

I też siedzę sama w domu i się nudzę :-| Zamiast sprzątać i się uczyć... Zero energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziu, ja też, wkur*iam się na siebie, bo muszę się uczyć, ale przez tą głowę naprawdę nie mogę chociażbym nie wiem jak chciała!!! Strasznie jestem od niej zmulona, nie wiem, co się wokół mnie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdazylam lazienke posprzatac przed bolem.Rozpedzilam sie z praniem to i reszte zaliczylam,ale ogolnie to mi sie prawie zawsze nic nie chce.Musialby mnie ktos zaciagac wolami do roboty.Moja Matka jest taka zywotna,nie moze usiedziec w miejscu.Ja za to leniuchuje ciagle.

Raz na mc mam taki dzien,ze latam jak wsciekla i wszystko myje itd.Przed miesiaczka jakos tak.Reszta dni w mc jest do bani hehe.

 

Troce glowa mi przechodzi,bardzo powoli;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu, atak furii a po niej napad płaczu. Czad :? by to chooj rzymski strzelił :evil:

 

Do tego łupie mnien ząb i nie potrafię określić czy to zatruta 6 czy to od 8-chyba jednak to drugie, jak tu się odważyć na usunięcie tego? :roll:

 

Shadowmere, wracając do pytania, moja nerwica to skutek śmierci psa, zdechł w moje urodziny, strasznie cierpiał ale czekał na mnie, gdy weszłam do domu spojrzał na mnie i padł(porozrywane miał wszystko w środku).To była tak niespodziewana i okrutna śmierć, że spowodowała u mnie nerwicę.

A mięso jak Magda pisała, możesz i kilka dni po terminie zrobić choć ja tak "na wszelki"już w dniu terminu nie robię, takie zboczenie ;)

 

Łooo, mam piwko malinowe, o taaaak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba ja tez sie ciesze, mam wyrzuty sumienia, że nie przeżyłem tego dnia lepiej, nie rozwijałem się... Powiedz co sie stalo, że bliscy mówią o szpitalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×