Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, odchudzałem, głodówka udało sie schudnąć 4 kg, oraz przytyłem 2 kg.

Bilans jest korzystny, chociaz 2 kg w dol, nikomu nie polecam tej metody- jest nie zdrowa i niebezpieczna.

 

[Dodane po edycji:]

 

Czy możesz długo czytać książki i dlugo sie uczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uczyłam się zrywami. Lekcje odrabiałam w ostatniej chwili. Za to od dziecka posiadam umiejętność szybkiego uczenia, więc na szczęście nie musiałam długo siedzieć nad książkami by mieć przyzwoite oceny.

Co do książek nieszkolnych- zależy- niektóre są tak dobre, że się oderwać nie można.

 

Jakiej potrawy najbardziej nie znosisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd-"PAni domu" czy "idealna żona",to niestety nie o mnie,nigdy :P

Miewasz jeszcze momenty,kiedy ogarnia Cię niewyjaśniona melancholia,silny ból psychiczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Odpowiadam z nutką niepewności, bo zdarza mi od czasu do czasu wątpić. Nikiedy nawet ta moja "pasja" daje nieźle w kość. Ale generalnie - zarabiam pieniążki robiąc coś, co kocham i czym interesuję się od lat. Teraz tylko muszę zacząć zarabiać trochę więcej ;)

 

Jakiej katastrofy naturalnej (tsunami? wulkan? huragan?) boisz się najbardziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej. Nie martwię się na zapas wyimaginowanymi katastrofami . Ale gdybym się miała zastanowić- to nie przepadam za wulkanami i trochę się ich obawiam.

 

Lubisz i umiesz gotować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo. To znaczy bardzo kochałam dziadka, natomiast nie mogłam się porozumieć z babką. Jednak odkąd jestem dorosła i widujemy się rzadko nasze układy są dobre.

 

Gdybyś miał/a poddać się operacji plastycznej to jakiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam wiele takich "systemów" - choćby poczciwego Pegasusa, czyli podróbkę NESa, pamiętam stare 8-bitowe komputery podłączane do tv, bo mało kogo było stać na monitor. Pamiętam jak pisałem na nie programy w BASICu :D A może Tobie chodzi o takie małe duperele, co miały jedną dwie gry i się je włączało na tiviku i grało? To był dopiero klimat (ale czegoś takiego nie miałem)... hehe oldskulowe czasy...

 

Czy lubisz dziś wracać do starych gier, czy cały czas grasz w same nowości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×