Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie pasuję do tego świata


xoxo16

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Chce się tylko wyżalić, bo mi już nie można pomóc.

 

Nienawidzę życia. Nie mam przyjaciół, jestem sama. Nawet nie mam z kim rozmawiać bo każdy uważa, że jestem nudna. I pewnie mają rację, ale ja nie umiem tego zmienić. Nie pasuję do tego świata.

Moja rodzina ma mnie gdzieś. Jestem tylko potrzebna jak trzeba coś posprzątać albo wynieść.

 

Mam dość tego wszystkiego. Chce tylko to wszystko skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice zazwyczaj sa tacy jak mowisz, a kazdy pragnie rodzicielskiej milosci. Wyjscia sa dwa: mozesz albo starac sie uswiadomic im ze zle postepuja albo zalozyc ze tacy juz sa i zyc swoim zyciem, starac sie tym nie przejmowac mimo iz to bardzo trudne. Sama zdecyduj co wolisz lub co bedzie prostrze. Jesli napiszesz o nich cos wiecej moze ktos bedzie umial ci pomoc:) Masz 16 lat, tak? Jeszcze tylko 3 lata do wyprowadzki:P Dlaczego uwazasz, ze wszyscy mysla ze jestes nudna? Jesli naprawde nikt cie nie lubi to opisz swoja sytuacje, okresl relacje z ludzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice zazwyczaj sa tacy jak mowisz, a kazdy pragnie rodzicielskiej milosci. Wyjscia sa dwa: mozesz albo starac sie uswiadomic im ze zle postepuja albo zalozyc ze tacy juz sa i zyc swoim zyciem, starac sie tym nie przejmowac mimo iz to bardzo trudne. Sama zdecyduj co wolisz lub co bedzie prostrze. Jesli napiszesz o nich cos wiecej moze ktos bedzie umial ci pomoc:) Masz 16 lat, tak? Jeszcze tylko 3 lata do wyprowadzki:P Dlaczego uwazasz, ze wszyscy mysla ze jestes nudna? Jesli naprawde nikt cie nie lubi to opisz swoja sytuacje, okresl relacje z ludzmi.

 

Jeśli chodzi o rodzine to mnie stale krytykują. Mówią, że nie mam stylu. Nawet moje mruganie oczami jest problemem. Z rodzicami nie rozmawiam bo mnie nie rozumieją i ciągle na mnie krzyczą. Siostrze już nie mogę ufać i zresztą ona ma już własną rodzinę i ja ją nie obchodzę.

 

Co do tego, że jestem nudna to co niektórzy tak mi powiedzieli. Nikt nie chce ze mną rozmawiać "face to face". Nie mam nic ciekawego do powiedzienia, żeby było zabawnie bo nie przeżyłam jakiś takich niezwykłych wesołych chwil jak Ci wszyscy których znam. Co niektórzy uciekają przede mną. Inni traktują mnie jak trendowatą. Nie mam szans im pokazać jaka jestem naprawde bo oni tego nie chcą.

 

Zresztą cąłe moje życie jest skomplikowane. I z każdym dniem mam coraz bardziej dość wszystkiego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×