Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

esprit, oj kot jest jak i u mnie i juz lepiej sie robi:)

 

Dzien dzisiaj kitowaty.Mam wilczy apetyt i spalabym caly dzien przez moje,,trudne dni'':)Do tego dzis sie pojawily lekkie stany lekowe.Wzielam ziola Persen odrazu 3 tabsy i lepiej:)

Najgorsze,ze ,,zre'' dzis jak oszalala,a za 10 dni na urlop,a tu dodatkowy kg sie przyplatal:D

Dobrze,ze jestem drobna to nie widac tak hehe...Tylko 46 kg zywej wagi:D :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i minął weekend, dziwaczny taki. Chodzę koło siebie jak koło jajka. Obserwuję siebie po nowym leku, obserwuje zniżki i zwyżki nastrojów, choć skoki, jak na mnie, nie były drastyczne. Wyspałam się, dbałam o zdrowe odżywianie...

Jestem trochę spokojniejsza, choć nadal nie jest to stan dobry. Cały czas mam bardzo obniżony nastrój, kilka razy dziennie pojawiają się lęki. Cholibka... musi być lepiej, będzie lepiej!

Miałam w planie iść dziś na rower, a tu oczywiście deszcz. Muszę wrócić do swoich ulubionych aktywności, basen, joga... - one mi zawsze tak dobrze robiły... W tej cholernej chorobie człowiek zapomina, co lubił i co mu sprawiało przyjemność...:/ Tylko jak myśleć o przyjemnościach, gdy nie jest się w stanie znieść samego siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie moj wzrost jest idealny i proporcjonalny :)Nie chcialabym byc wyzsza. Co do butow to smigam glownie na plaskim, typu trampki,baleriny,a czasem i 12 cm obcasy:) Moj Partner ma 185cm:))Zawsze mielam szczescie do wysokich chlopakow.Dwoch nawet mialo powyzej 190 cm hehe.Dawne czasy:)

Dzieki temu,ze jestem niska wygladam o 10 lat mlodziej.Choc to akurat nie zawsze mi sie podoba hihi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28, mi też dawali zawsze mniej lat niż mam w rzeczywistośći :mrgreen: ale u mnie to raczej nie kwestia wzrost (165) tylko wyglądu ogólnego ;) Nawet niedawno ktoś mi się pytał czy nie za młoda na małżeństwo jestem :lol: a ja mam 27 lat ;)

 

Wieczór spędzony u teściów - zmęczyłam się odpowiadaniem NIE na każde pytanie czy chcę coś do jedzenia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2 am leżałam w wyrku i wyłam, ale mnie napadło wieczorem, chyba dlatego, że przejeżdżaliśmy koło naszego "starego domku"i powróciły wspomnienia, ślub, narodziny dziecka, duzo złych ale i mnóstwo pieknych chwil. Nie myślałam, że będę AŻ TAK tęsknić za domem. Straszne.

 

Dziś mnóstwo "poprzeprowadzkowych"porządków, do biblioteki chcę zajść, parę bibelotów do domu kupić,ogólnie zakupy zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała myszka:) jak ja bym chciala taki wzrost :105:

Może 155 to nie.........ale ja z moim 176 mam za dużo :-| i chciałabym tak z 10 xm mniej..bym poginała w szpilach a tak....? Glany i trampki rulez :mrgreen:

 

A ja mam 159 i bym się z Tobą chętnie zamieniła na 176. :P:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała myszka:) jak ja bym chciala taki wzrost :105:

Może 155 to nie.........ale ja z moim 176 mam za dużo :-| i chciałabym tak z 10 xm mniej..bym poginała w szpilach a tak....? Glany i trampki rulez :mrgreen:

 

A ja mam 159 i bym się z Tobą chętnie zamieniła na 176. :P:roll:

No i jak tu wszystkim dogodzić ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała myszka:) jak ja bym chciala taki wzrost :105:

Może 155 to nie.........ale ja z moim 176 mam za dużo :-| i chciałabym tak z 10 xm mniej..bym poginała w szpilach a tak....? Glany i trampki rulez :mrgreen:

 

A ja mam 159 i bym się z Tobą chętnie zamieniła na 176. :P:roll:

 

Tyż mam 159 cm ;) i jest to dla mnie idealny wzrost, szpilki nie problem nałożyć, raz tylko miałam chłopa niższego ;) kiedys bardzo chciałam byc wyższa ale teraz bym za nic nie chciała.

 

Pada. Spacer raczej odpuścimy ale kilka sklepów trzeba zaliczyc. I może trochę skakania po kałużach. Zabieram się za sprzatanie i zabrać się nie mogę, czuję się jak w hotelu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puszku, ja oprócz tego, że niska to drobna jestem i mam dziecięcą buzię, wyglądam dziecinnie, mam 25 lat, a ludzie mi dają 15. :pirate: Może jakbym była wyższa to by mnie trochę poważniej traktowano. :twisted:U mnie też leje deszcz, a ja kolejny dzień zabieram się do nauki i nie mogę. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tak jak Linka mam 176-i niestety w każdych butach lekko "podwyższonych" góruje nad swoim chłopakiem.Gdybym byla malutka,to tyle ślicznych butów byloby dla mnie-szpilka,nie szpilka,jakieś platformy,koturny czy Bóg wie co.A tak to trampki,nawet do sukienek i spódniczek :D Oczywiście uwielbiam je,ale jak widzę jakieś 10 cm szpile to czasami chcialoby się..

Niby to 176 to nie jest jakis niesamowity wzrost,wiadomo modelki mają dobrze po 180 i jest git,ale ja w obcasach czuję się jak Buka z Muminków-wielki ,grożny postrach osiedla :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień taki sobie, gramole sie do wyjscia do babci i na zakupy i wygramolić sie nie mogę. Dziś na obiad gołabki będe robić :yeah: i zrobie sobie domowy smalczyk mmmniam.

W sobote przejechałam sie na przyjaciółce (przynajmniej myślałam że nią jest), kobieta prawie 30 lat a zachowała sie gorzej niż 5 letnie dziecko. Obrazona o sama nie wiem o co, chyba o to, że na kawe do niej nie przybiegłam na jej zawołanie, wydarła ryja na mnie pod sklepem, gdzie szłam z moim M. , między ludżmi, że ona juz sie do mnie nie odzywa, i teraz juz na powaznie i okrązyła mnie łukiem :shock: ja pier.dole ludziom to sie we łbach już przewraca z debilizmu...

Ta sytuacja znów przekonała mnie co do ludzi (przyjaciół), lepiej kurfa nie mieć wogole. Przynajmiej nie siedze i myśle "co ja takiego do uja zrobiłam?" ... niech spie.dalaja wszyscy odemnie!

Jedyni znajomi to Wy, przynajmiej tutaj mnie rozumieją, moją chorobe i nikt przez to nie drze ryja na mnie ...

 

Dziewczyny macie jakies dobre przepisy na torta ? M. za 10 dni ma urodziny i chciałąbym upiec mu dobre ciacho :)

ps. mam 174 i tez na obcasach czuje sie jak statua wolności , dlatego rownierz trampki rulez :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, jak ja się bałam Buki w dzieciństwie!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::P

Nic nie mów o butach, ich kupowanie to dla mnie zawsze męczarnia, bo mam małą stopę i ciężko coś znaleźć - numer 35... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×