Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

isabella ja w zeszłym roku wracałam z wakacji promem, to była jedna wielka masakra! już wolę latać :D miałam takie zawroty głowy , że nie mogłam dojść do kabiny z restauracji, myślałam że ich orzygam wszystkich hehehe

 

kamil oj chudnie się, chudnie. ja po wizycie w szpitalu schudłam 4 kg (a byłam tam z dzieckiem) nie mogłam nic jeść z nerwów i tak mi zostało do tej pory ale jakość specjalnie mnie to nie martwi :) choć nie powiem, że nie pomyślałam sobie przez moment że coś mnie zrzera od środka........... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gritss, bardzo się chudnie,i do tego niekiedy niezależnie od tego co jesz-stres powoduj,że kortyzol i noradrenalinka szaleją,a to oznacza mniejsze laknienie i znacznie szybszą przemianę materii.Moja Mama po śmierci swojego taty schudla w tydzien 8 kilo,a ja przed maturą ustną (gdybym wtedy wiedziala o istnieniu benzo :D ) 5 kg w 3 dni :!: .Uszy do góry,to nie żadne "raki" zżerają Cię od środka :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiowaaa, to wyglada i jest straszne:)

Dzis wogole jestem taka spiaca.Caly dzien bym przespala.Wczoraj to samo,a dzis mi serce,,szarpnelo''.Pierwszy raz od paru mc.Ochydne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mam zgagę... :/ i to taką serio, nie hipochondryczną :D. Za sprawców tej całej imprezy podejrzewam smażony boczek ze smażonymi ziemniakami popijany kawą... :D. Ale mogę się mylić.

 

ja wczoraj miałem taką zgagę po pizzy :) Teraz się zmagam z lekkim swędzeniem o którym ciągle myślę, tzn jest gdy o nim myślę, a wystarczy, że zajmę się czymś na chwilę i już znika.. denerwuje mnie to ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho ho, ależ tu wesoło :) dawno nie zaglądałam, a szkoda, jak widzę :D

Powiedzcie mi proszę, czy kiedy potrząsacie b. szybko i m. mocno głową (wiem, nomalny człowiek w żadnej sytuacji tak nie robi...) to czy, podobnie jak ja :D odczuwacie kłucie w jednym miejscu? ja w prawej skroni :( martwię się, czy nie powinna "boleć" w tym momencie cała głowa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak jakby kłuje w lewej skroni, ale tylko w momencie potrząsania (na boki) :D jak przestaję potrząsać, to przestaje kłuć :D.

My, hipochondrycy, robimy różne rzeczy, których normalnie ludzie nie robią :DDDD

 

Gritss, a propos pizzy, to taka ciekawostka: żeby spalić pizzę z bekonem trzeba uprawiać seks przez 1630 minut :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gritss, a propos pizzy, to taka ciekawostka: żeby spalić pizzę z bekonem trzeba uprawiać seks przez 1630 minut :D.

 

hahaha :D przez 27 godzin non stop to bym chyba nawet na niebieskich pigułkach nie dał rady :D chociaż może... :D Ale będę musiał to zapamiętać :P Kobiet też się to tyczy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam wilczy apetyt dzis.Wogole mam lekkie stany lekowe i zaburzenia rownowagi:D Wzielam sobie dwie tabl Persenu.Teraz sobie jem kalafiorka:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gritss, niech bedzie,ze wygladam podobnie:) zreszta niewazne:)Moj Partner na szczescie nie czyta tego Forum hehe,ma swoje.Uzalezniony jest od Playstation i jakiejs gry wirtualnej.Walcze z tym jego hobby od 2 lat:)Na szczescie znalazlam swoje Forum i jestesmy teraz kwita.I nawet pomoglo,bo rzadziej gra :mrgreen:

Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie:) Dziala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :) Nosi mnie...mam dośc chyba siedzenia w domu;)

te tabletki tak na mnie działają;p

 

szkoda,że nei meiszka któraś z Was blisko mnie... poszłybysmy sobie na fitness...masaże relaksujące...szybko byśmy doszły do siebie..samej to tak głupio..a dla koleżanek to wszystko za drogie....mhm !....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×