Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Esprit,Ty na necie siedzisz zamiast byc ze swoja Kobieta na porodowce? :?::zonk: ojjj....

Ja mam dzis,,trudne dni''.Lenie sie caly dzien.Mam prawo:)) Wczoraj przed,,potokiem'' mialam mega zaburzenia lekowe i rownowagi,ale to normalka ehh.Na szczescie rano jak reka odjal.Splynelo wszystko :D:yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobny chłopczyk i jaki słodziak!!! :smile:

Gratulacjeesprit!!!!! I brawa dla żony, dzielna kobieta, dobrze się spisała :D Niech się maleństwo zdrowo chowa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, to Ty slenczysz z laptopem w szpitalu czy co haha? :mrgreen:

Gratuluje! Podziwiam Zonke jak i wszystkie kobiety ,ktore urodzily:)To naprawde wielka odwaga!Szanuj ja i kochaj ponad zycie:)Oczywiscie synka tez:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, czyli byles przy Zonie:)Super:)

Juz sobie wyobrazam jakby Cie napad lęku dopadl.To by ciekawie bylo hehe.Jednak chyba w takich chwilach adrenalina bierze gore ,a jak emocje opadaja jest najgorzej.Bynajmniej tak jest u mnie:D

Ale juz teraz to sobie nie ponarzekasz bo rece pelne roboty bedziesz mial:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super chłopczyk:)) I chyba podobny do Ciebie. Fajnie ,że już po wszystkim. Na pewno Ci to trochę pomoże, chociażby dlatego ,że odwróci uwagę od objawów. Piotruś nie ja obstawiałam:(, chociaż kiedyś chciałam tak nazwać synka,ale urodziła się dziewczynka .

 

Magda

 

Wszystkiego najlepszego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, gratulacje! Żonka bardzo dzielna a Piotruś kochaniutki, to teraz nerwicę masz z głowy ;)

 

a odpowiem jeszcze na Twoje pytanie ze str wcześniej - tak pracuję w niedzielę, ale to chyba moja jedyna niedziela pracująca, długo by tłumaczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, hy hy: :twisted:

 

P.S. Mnie się podobają: Piotr, Igor, Jakub, Miron, Mateusz, Tomasz, Maksymilian, Szymon, Aleksander, Aron, Wojciech, Remigiusz, Tymon . :mrgreen: Wiem wiem, trochę dużo, to tak poza konkursem, bo nie piję alko. ;)

 

Ale jak już napisałam nie piję alkoholu chociaż lubię. :roll::pirate:

 

Piotruś jest śliczny, oj chłopie, życie Ci się teraz zmieni i myślę, że nerwica przystopuje, bo będziecie z żoną tak zajęci i przejęci maleństwem, że nie będziesz myśleć o lękach. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, GRATULACJE!!! Sliczny chlopczyk! I faktycznie podobny do tatusia :P

 

Znow obudzila mnie szczeka, doszedl do tego pelny pecherz no i trzeba bylo wstac. Obejrzalam wczoraj cale jedno anime i kawalek innego, dzis mam zamiar skonczyc to drugie. Cos mi wczoraj myszol "rzygal", pewnie znow zle obral sobie pszenice albo wcinal zbyt szybko.

Jutro... chirurg... szczekowy... :zonk::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, masz piękną Rodzinę,śliczną i dzielną Żonę no i wspanialego Synka swojego :105:

 

A ja szykuję sobię kawę,tabletki polknięte,płatki zjedzone,wczoraj po raz kolejny "rozstalam" się z Adamem,i ruszylam w świat z torbą podróżną,ale Adam zawrócił mnie do domu i zeszliśmy się :pirate: .Pogorszylo mi się bardzo.Już dawno takich jazd nie mialam,a teraz co drugi dzień :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, ja tez miewalam takie akcje-pakowalam walizki albo sobie,albo malzowi :roll: Dzisiaj np. rzucam kurfami,poniewaz nie zostaly wwywiezione butelki i zalegajà mi w garazu a po calym mieszkaniu palètajà siè wèdki,haczyki i inne dziadostwa zwiàzane z rybami!!!!jestem dzisiaj bojowo nastawiona do wszystkich :twisted::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×