Skocz do zawartości
Nerwica.com

pytanie do was...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No to widzę, że macie tu niezły ubaw. Co prawda brakuje mi w tej cudnej wymianie zdań kilku osób, ale to przemilczę ;) Powiem wam, że miluśko się takie rzeczy czyta, ale nie ma sensu, żebyście sobie podnosili ciśnionka z powodu takich głupstw. Pozdrawiam i dziękuję za poprawienie humoru. Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Didado jak przeczytasz dokładniej ten temat to zauważysz, że o schizofrenni były raptem dwa zdania a cała reszta to skarbnica waszych cennych uwag. A co do schiozofrenii to wiem, że jest to ciężka choroba, ale ja nie pisałam akurat o niej tylko o waszej wymianie zdań, o czym napomknęłam w swojej wcześniejszej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech poddaję się :roll: Aleszczerzę wątpię by na forum o schizofrenii ludzie pisali cenne uwagi o otwieraniu okien, spotkaniach w realu, analizie avatarów i tym podobnych rzeczy poruszanych w tym temacie. A o schizofrenii wiem sporo, bo swego czasu bardzo się tym interesowałam i ostatnią rzeczą, którą bym zrobiła to wyśmiewanie się z ludzi cierpiących na tą chorobę.

Ps. Mnie ubawiło wszystko na stronach 3 i 4 a tam z pewnością nie ma nic o schizofrenii. W razie czego przeczytaj sobie to jeszcze raz, żeby się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz tak się składa że wiem co Cię ubawiło, tak przyznaję najlepsze było o mnie można faktycznie pęknąc ze śmiechu :lol: ale coż śmiech to zdrwie :D

 

[ Dodano: Sob Lip 15, 2006 20:40 ]

P.S. kogo Ci tu zabrakło niech zgadnę Kochającego :?: No tak tobyś miała niezły ubaw :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej optymizmu. Też jeszcze mam swoje zajawki, ale cieszyłam się tymi pospolitymi wakacjami jak nigdy. I szczerze powiedziawszy, dopiero odkąd zachorowałam na nerwicę doceniłam to, co mam i nawet zwykłe wyjazdy do rodziny i znajomych sprawiają mi nieziemską radość.

Mogę szczerze powiedzieć, że nerwica uczy mnie, jak cieszyć się życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenedra_20

bardzo gratuluję :D mam tyle optymizmu ostatnio w sobie, aż się sama dziwię skąd go biorę, pewnie dlatego tak się dzieje, że psycholog stwierdziła u mnie już kres mojej wędrówki na oślep i to, że wątła nic mnie dzieli do pełni życia :D Faktycznie zajawki potrafią zepsuc humor lecz to "tylko" zajawki :lol:

Miło czytac takie posty jak Twoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dido, Ty tak nie zazdrość kochajacemu wakacji....on teraz pewnie, bidulek....dryfuje na tratwie gdzies na atlantyku........samotny posród rekinów, wielorybów, śledzi......i skórek od bananów z Afryki unoszonych przez fale......Może jak bedzie miał szczeście i i trafi na odpowiedni prąd....to za dwa lata wróci na forum.......Trzymajmy kciuki.....

 

........ammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×