Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

yyy... nie wiem, uwierzysz, że nigdy nie miałam okazji żadnego powąchać? :P

 

wolisz spokój czy gdy ciągle coś wokół Ciebie się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczenie zgorzeli w dzieciństwie :evil: Nabawiłam się lęku przed dentystą na długie lata.

 

Jest jakieś powszechnie używane(cenzuralne ;) ) słowo, które niesamowicie Cię drażni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedno - wszelkie zdrobnienia dotyczące jedzenia, np. bułeczka, serek, kotlecik itp itd. Wiem, że to dziwne, ale to mnie tak wkur.....!!!!! :evil:

 

Znasz jakiś język obcy? Jeśli tak to jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka to wcale nie jest dziwne. Też nie cierpię wszelkiej maści zdrobnień...w szczególności zaś...h

erbatki! :evil:

 

Angielski- przyzwoicie, trochę rumuński- z racji mojego pochodzenia(przez co trochę rozumiem włoski), słabo rosyjski i śladowo niemiecki.

 

Jaki masz widok z okna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć chwilę na pracę nad swoją własną stroną, na zabawę z siostrzeńcem, spotkać się z przyjaciółką której dawno nie widziałem, a z którą przez natłok pracy nie mogłem spotkać się w środę :(. Pondato w coś pograć wieczorem, bo od tygodnia mi dwia szpile stygną na kompie!

 

Lubisz swoich sąsiadów czy jest wśród nich ktoś, kogo masz czasem ochotę udusić gołymi rękoma? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, dobre Alter Ego! Od dziś będę tak mówił o swoich sąsiadach (no, nie wszystkich ;))

 

Raczej nie mam wyrobionego podniebienia - od małego dziecka ślina mi cieknie na talerz pełen frytek, sałatkę z porów i dużą pierś z kurczaka, najlepiej devolay :D

 

Lubisz góry? Jaki najwyższy szczyt udało Ci się zdobyć?

 

// nic, weekend leci - spadam z forum na dwa dni jak zawsze - życząc wszystkim udanego weekendu i słoneczniej pogody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piersiczka w sosie, lub piersiczka z cebulką, papryką, pieczarką, podmażone w kostkę i ryżyk. Tak na szybko. A tak z wienkiem to lazania mhmm robię bardzo dobrą. :lol:

 

Czy masz dobrego znajomego, znajomą, i czy według Ciebie jesteś brzydszy/a czy ładniejszy/a od niej/niego? Kobieta ocenia kobietę i odwrotnie analogocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nastolatka ubierałam się prawie cały czas na czarno. Teraz sobie odbijam i nosze różne kolory. Nie zakładam raczej zielonego bo nie przepadam za nim na ubraniach, za to bardzo lubię czerwony.

 

Zepsułeś/aś jakiś sprzęt domowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, prawie zawsze, a robię to... automatycznie. Mimowolnie. Płakać mi się chce w środku, a przy innych jestem wesoła, uśmiecham się itd. Dlatego mało kto może uwierzyć, że mam jakieś problemy. Bo jak można być załamanym uśmiechając się? :(:roll::pirate:

 

coś optymistycznego na dzisiejsze popołudnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,staram się.dobra mina do złej gry to podstawa.

jak to robię?hmmm.byle zanadto nie odslaniać dziąseł.

Czułeś się kiedys/w jakiejs sytuacji nagi,choc miales na sobie ubranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słonko mnie dziś wyjątkowo oślepia, mam straszny światłowstręt, gdy mnie męczy migrena :evil:

 

ryba smażona + ziemniaki w mundurkach z zieleniną + pomidory

 

byłaś/-eś dziś na dworze? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×