Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś za czasów szkoły uwielbiałem tą kapelę i ten rodzaj muzyki.Powracają wspomnienia z najlepszego okresu w moim życiu.Ehh to były czasy :-|

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będziesz duży, świat ci cały powtórzy, nie ma takiej burzy, która nie minie.

A kto pokochał, choćby błądził bezdrożami nieczułości będzie ocalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze słucham metalu szczególnie metallice i motorhead którego zna niewielu wiec może coś zamieszczę

Dean, wypraszam sobie! ;) Może nie jestem ani nigdy też nie byłem jakimś zagorzałym zwolennikiem twórczości Motorhead, ale trudno mi przyjąć do wiadomości, że istnieją ludzie, którzy o nich w ogóle nie słyszeli... Choć z drugiej strony, w dzisiejszych czasach nie można też wymagać, ażeby wszyscy mieli aż tak rozległe horyzonty by interesować się wykonawcami reprezentującymi nurt kompletnie nie pokrywający się z ich własnym gustem muzycznym. Swoją drogą, chciałem tu wkleić link do utworu Killed by Death, ale z tego co widzę wersja z You Tube jest niekompletna... Proponuję więc No Voices in The Sky :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam i Motorhead i Metallice, ale przyznaje sie, ze ten pierwszy glownie z nazwy :D Ja kiedys sluchalem bardziej wlasnie klimatycznego metalu, 18 lat wtedy mialem, to sluchalem Cradle of filth, Children of bodom, wszystkie te lesne black metale, folki i gotyckie brzmienia. Teraz przerzucilem sie na bardziej nowoczesne rytmy, glownie metalcore/deathcore (nu metalu nie lubie).

A obecnie slucham, dla tych co lubia growle pomieszane z melodia:

Parkway Drive - Idols nad Anchors

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie naszło na tego typu muzę w letniej porze. :lol:;) Zespół napewno wszyscy kojarzą ale najbardziej zrobił na mnie wrażenie tercet ze Scooterem. :D

[videoyoutube=1PrFB1eLJUg][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

A z nowszej muzy jednego z nich trafiłem coś takiego. ;)

 

[videoyoutube=h6jkM06nit4][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×