Skocz do zawartości
Nerwica.com

pytanie do was...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

speedcore terror, przepraszam Cie najmocniej, didado musi lyknac psychotropki i bedzie git :mrgreen:

ci najbardziej chorzy czesto sie nie lecza, lecza sie glownie ci, ktorzy maja swiadomosc choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

didado1, masz prawo do swojego zdania, oczywiście 8)

 

Dobra, speedcore terror, sorki za offtopa :oops:

nie przepraszaj, to dzial odpowiedni do tego, tylko zartowalem, spamujcie smialo, drogie dzieci, dopoki administracja nie utrze wam noskow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

themollka!!!!???? Co Ty tu robisz??? Krówki wydojone? Owieczki i kaczuszki nakarmione??? To do łózeczka....a nie do neta.....dzieciaczki juz dawno powinny spać......bo inaczej Baboki Cie zabiorą i zrobia bubu.... :cry:;) .

 

Co do gróźb.....to uważaj.....bo pamietaj że w necie nikt nie jest anonimowy............Żebyś sie nie przejechała........

 

A tak dla rozwiazania problemu...proponuje dla was dziewczynki zapasy w kiślu!!!!!! ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

themollka...co Ty też dostałas bana??? Cosik ostatnio duzo osób z czerownego sie tu pojawia.....jednak pamietaj to nie jest czerwone forum....i niestety nie da sie tu zrobic śmietnika....to forum intelektualnie jest wyższe niż czerowne...i tu szybciej dostaniesz banana....Więc moze zastanów się nad pozostaniem tu.....moze lepiej wrócic na stare smieci....podołowac ludzi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkAngel

daj spokój Doriana jest g i t :mrgreen: ups tzn chciałam powiedziec themollka ;)

hmmm dosyc drzwi nie zamknęłam to jeszce okna pootwierałam czekam na znajomych w realu :lol::lol::lol:

skad wiesz? a jednak przegladasz psychoforum, klamczuszko, nie wolno klamac, bo to nieladnie. teraz moze powiedz, jaki tam nick mialas, bo cos czuje, ze sie znamy, tylko jestes bardzo tajemnicza i uciekasz sie do klamstwa, byle tylko zrobic dobre wrazenie. czy sie myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

speedcore terror

cóż skoro masz taką zawzięta zwolenniczkę weszłam dziś na to Wasze psychoforum, naprawdę nie trzeba byc inteigentnym aby Twój avatar dopasowac do Doraiany wel Themolki :D

ponieważ uznałeś że trza się zemścic na mnie no to najlepiej we dwoje w pojedynkę jesteś tak słaby ejże :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dido nie przegląda czerwonego forum.....ale ja swego czasu tak....i to ja dałem jej cynk......do Ciebie speedcore terror naprawde nic nie mam....Widze że naprawde sie starasz.....i musze powiedzieć ze lubie z toba dyskutować (ale nie o lobotomii ;) ), ale themollka zaczyna robic mały syfik.....piszac jakieś groźby....zresztą z palca wyssane.....

Dlatego jeszcze raz powtarzam...to nie jest psychoforum i jezeli chcesz kogos straszyć to rób to na czerwonym forum.... A tu nie rozśmieszaj ludzi i pozwól im spokojnie zyc....

A teraz spadam pod prysznic....i nie martw się, nie posliznę się, ani nie utopię....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×