Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

mam depresję-nie czuję obecnie,że świat należy do mnie.Ale wierzę,że kiedys tak poczuje.

uśmiech na mojej twarzy wywolala możliwość pozbycia sie dziada.

pyt:czemu nie widze swojego avatara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niegdyś lubiłem, teraz nie mam na nie czasu - wolę szybkiego, dynamicznego fps-a, scigałkę czy ewentualnie dobrego rpga (kotor! mass effect! oblivion! :D)

 

gdy coś jest zbyt trudne - poddajesz się, czy drążysz temat aż problem rozwiążesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram teraz w Obliviona & Velvet Assasin. Ostatnio skończyłem God of War - w wersji na psp :D (krótkie ale epickie)

 

jesteś graczem pecetowym czy konsolowym? (nie jesteś graczem - nie odpowiadaj i poczekaj na inne pytanie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pecetowym, jakoś się odnaleźć na ps nie umiem, psp czasem umila mi czas na okienkach na uczelni czy wyjątkowo bezsensownych wykładach.

Ostatnio klasycznie pogrywam a Age of Empires II the Conquerors lub ewentualnie III, GTA SA, czasem z nudów w Simsy buduję sobie chałupki :mrgreen:

 

Twoja ulubiona gra z dzieciństwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to podobnie jak ja - głównie pc, ps2 mam dzięki emulatorowi i padowi do pc - na ps3 czy x360 szkoda mi kasy. Wolę inwestować w pcta - który służy mi do pracy.

 

Ulubiona gra z dzieciństwa? Space invaders darzę sentymentem bo miałem 4 lata jak w nią zagrałem - to była moja pierwsza gra w życiu! Ale ulubione to chyba pitstop 1 i 2 - scigałki na Atarynkę i C64 :D

 

Czekasz teraz na jakąś grę z niecierpliwością? (I dlaczego jest to starcraft 2? :D;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petra tou Romiou. Cudnie tam. Afrodyta wyłoniła się tam ponoć z morskiej piany. :P

 

Często Ci się nudzi?

 

[Dodane po edycji:]

 

spóźniłam się trochę. :P

 

Czasem znowu Rodzinę Serrano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odreagowujesz napięcie sexualne? :P Pomaga?

Lubię jezdzic na rowerze,jak jestem zdrowa i czuje jak pachnie powietrze.

Jesteś podobny do jakiegops grzyba?jak tak to do jakiego bardziej-kapeluszowego czy ściennego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×