Skocz do zawartości
Nerwica.com

oczywiście o nerwicy natręctw


Julka13

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat i nerwicę natręctw od ok. 13 roku życia. Jestem ambitna i często się stresuję, szczególnie w szkole. Właśnie pod wpływem stresu moje objawy choroby się nasilają, tzn. natarczywe myślenie o czymś lub o kimś, równie natarczywe patrzenie się na coś bądź kogoś, częste mycie rąk. Moi bliscy nie mają o niczym pojęcia. Podobno obcym łatwiej się wyżalić... Więc próbuję. Czy mogę się sama z tego wyleczyć? Nigdy nie byłam u psychologa. Proszę też o słowa wsparcia…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zrobię danej czynności, którą jestem nurtowana przez nerwicę natręctw, to mam takie wyrzuty, np. jeśli się tam nie spojrzę, to jutro stanie się mi coś złego. Czy inni użytkownicy tego forum też tak mają? Jeśli tak, to na jakiej zasadzie??? Jeżeli tego nie zrobię, to… :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Jestes młodą osobą - masz szanse sie z tego wyleczyc. Często sie stresujesz - to jak każdy. Najważniejsze jakie są tego objawy - kreci sie w głowie,masz kłucia w klatce pierwiowej,biegunka itd.

Proponuje wizyte u psychologa,rozmowa wiele daje - ale przede wszystkim sama musisz uwierzyć w siebie. to trudne - wiem to po sobie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie lekceważ tego - pózniej może być gorzej. Dziś o tym mówisz,dziś o tym myślisz. I tak bedą mijały Ci kolejne dni - na zastanowieniu sie, myśleniu. Zacznij działać - tak jak napisałam -psycholog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Nie mam już nerwicy natręctw. Stałam się zdrową, pełną życia i szczęścia dziewczyną. Bez wizyt u psychologa, bez leków itp. Dziękuję Ci ECefcie!!!

 

[Dodane po edycji:]

 

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej - napiszcie na pw. Naprawdę - NIE JEST trudno się z tego wyleczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Nie mam już nerwicy natręctw. Stałam się zdrową, pełną życia i szczęścia dziewczyną. Bez wizyt u psychologa, bez leków itp. Dziękuję Ci ECefcie!!!

 

[Dodane po edycji:]

 

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej - napiszcie na pw. Naprawdę - NIE JEST trudno się z tego wyleczyć :)

 

:shock: To cud!!! :mrgreen: A ja głupia, już sie tyle lat leczę i nadal mam NN. :lol: Przepraszam za sarkazm. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×