Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wiola

 

Na Twoje podejście, miały wpływ przykre doświadczenia i dlatego rozumiem, że Ty możesz mieć większe obawy i inaczej to wszystko odbierać. Dobrze ,że o tym rozmawiasz z terapeutą, zapewne mówi Ci co robić. Moim zdaniem malutkimi kroczkami. powoli przełamywać swoje opory. Najważniejsze .że mąż Cię rozumie i wspiera,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, bez komentarza to co napisales wczesniej sumujac moj post.

Co z tego,ze zaufanie?Nie myslisz ,ze Twojej Zonie moze byc w glebi serca zal,przykro??Moze sie do tego przed Toba nie przyznaje.

Sex analny?O zgrozo.Jedyne czego nie toleruje w relacji miedzy kobieta ,a mezczyzna(zdrowym facetem).Nie ma nic bardziej ponizajacego dla kobiety.Uwierz w to,Chyba,ze babka jest mega spaczona ,a sa takie przypadki.Na szczescie Twoja ma racje,ze na to sie nie godzi.

Moj Chlopak nie jest pantoflarzem i jest wyjatkiem.Nie siedzisz w glowie innych Facetow ,nie mozesz wypowiadac sie w ich imieniu.Tak jak kobiety sa rozne ,tak samo i mezczyzni.Chyba,ze wszyscy jestescie na maxa porabani i nie potraficie opanowac wlasnego instynktu.

Boze jakby mi Facet na ulicy zareagowal na inna kobiete jak Ty to robisz poprostu strzelilabym mu w twarz.

Uwazasz,ze mezczyzna ,ktrory szanuja wlasna kobiete,jest jej wierny mentalnie i fizycznie musi byc odrazu pantoflarzem?Chyba musze wziasc cos na uspokojenie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, bez komentarza to co napisales wczesniej sumujac moj post.

Co z tego,ze zaufanie?Nie myslisz ,ze Twojej Zonie moze byc w glebi serca zal,przykro??Moze sie do tego przed Toba nie przyznaje.

Sex analny?O zgrozo.Jedyne czego nie toleruje w relacji miedzy kobieta ,a mezczyzna(zdrowym facetem).Nie ma nic bardziej ponizajacego dla kobiety.Uwierz w to,Chyba,ze babka jest mega spaczona ,a sa takie przypadki.Na szczescie Twoja ma racje,ze na to sie nie godzi.

Moj Chlopak nie jest pantoflarzem i jest wyjatkiem.Nie siedzisz w glowie innych Facetow ,nie mozesz wypowiadac sie w ich imieniu.Tak jak kobiety sa rozne ,tak samo i mezczyzni.Chyba,ze wszyscy jestescie na maxa porabani i nie potraficie opanowac wlasnego instynktu.

Boze jakby mi Facet na ulicy zareagowal na inna kobiete jak Ty to robisz poprostu strzelilabym mu w twarz.

Uwazasz,ze mezczyzna ,ktrory szanuja wlasna kobiete,jest jej wierny mentalnie i fizycznie musi byc odrazu pantoflarzem?Chyba musze wziasc cos na uspokojenie hehe

 

Święta racja. Dobrze to podsumowałaś. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda szanujaca kobieta nie pozwoli na takie traktowanie na jakie pozwala sobie Esprit.

Nie ejstem staroswiecka rowniez,staram sie byc liberalna,ale no moj Mily sa jakies granice przyzwitosci.Zwlaszcza w tak delikatnym temacie jakim jest ZWIAZEK-MILOSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam popieram Espriota i jak słyszę, ze koleś się zarzeka, ze

- nie ogląda filmików xxx

- w ogóle one są fuj

- a te niegodne stąpania po ziemi panie z rozbieranych pisemek to by palcem nie dotknął

Śmiać mi się chce 8)

 

Jedyne czego nie toleruje w relacji miedzy kobieta ,a mezczyzna(zdrowym facetem).Nie ma nic bardziej ponizajacego dla kobiety.Uwierz w to,Chyba,ze babka jest mega spaczona ,a są takie przypadki.

Yhmm a nie przyszło ci do głowy, ze jeśli ludziom w parze coś sprawia przyjemność, obydwóm stronom to jest normalne i naturalne a nie poniżające, seks oralny to też poniżenie? Pomijam fakt że jest masa kobiet którym seks analny sprawia przyjemność i masa facetów którzy tego nie lubią....nie lubię takiego generalizowania.

 

 

 

Poza tym, moi drodzy kończymy ten offtop - albo załóżcie nowy temat i będzie gites.

 

Ja się szanuję i jakoś nie widzę nic złego w zachowaniu esprita....więc wolałabym, żebyś mi nie mówiła czy się szanuję czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, oralny nie:))Bron Boze:)) Fakt z tym analny masz racje.Chodzi mi o to,ze jesli kobieta tego nie akceptuje ,a zdrowy mezczyzna( nie gej) namawia ja To poniza jej kobiecosc w ten sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę aby mój mąż oglądał gołe babki w necie, a nawet jeśli to nie jest dla mnie żadna tragedia. Najważniejsze dla mnie jest zaufanie - ufam mu od początku naszego związku (9lat) i nigdy nie dał mi powodów aby było inaczej.

 

dzień super, w pracy trochę ruch był ,ale przynajmniej szybko zleciało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na dobrą sprawę to nie rozumiem w czym sex analny jest bardziej poniżający od oralnego.Jeśli cos tu jest poniżającego bardziej to wlasnie oralny...w koncu To Twoja twarz,wizytówka,usta,które są stworzone do pocalunków..a to co masz w tyłku

:P miej w tyłku :D

ogolnie to nie powinnam sie chyba wypowiadać w tym temacie,bo moje doświadczenia seksualne z męzczyzną są bardzo świeże i poki co ograniczone.

Przepraszam za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi twojego faceta - serio

Widzisz moj facet to twardziel i jakos mu moje zachowanie nie przeszkadza ,a gwarantuje Ci,ze tez potrafi mnie doprowadzic do porzadku.To Chlop z krwi i kosci,a nie jakies flaki z olejem.Jest ze mna 4 lata,nie musialby.Nie trzymam go na sile,nie kontroluje,nie zmuszam do niczego.Nie siedzi w zlotej klatce.Wiesz co przez Twoje posty zaczynam miec watpliwosci i juz bede sie doszukiwac podejrzanych zachowan w nim.Zaczynam watpic w meski pierwiastek:((((

Esprit Ty masz takie poglady ja takie.Zaden drugiego nie zmieni.Poprostu napisalam swoj poglad na ,,te'' sprawy.Jesli Twoja zona akceptuje to w pelni to nic mi do tego.Co innego gdyby bylo odwrotnie.Spoczko:)

Moj dzien hmmm-dzien swistaka?? Ciagle to samo jak narazie.Praca,praca,ale za 2 tygodnie urlop!!!!!Jupiii.

Dzieki temu forum nie mam czasu na macanie moich wezlow chlonnych:))) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- mój facet nie chodzi po knajpach. A jak idzie- raz do roku- to ze mną :smile:

Nie spotyka się z kumplami bo ich nie ma.

 

Przyjechał książę do domu, nie odzywa się do mnie.

Wiem, że pierwszy raz coś takiego obejrzał będąc ze mną. To naprawdę święty człowiek jest, nawet moje koleżanki się z tego kiedyś nabijały...

 

Trójkąta nie chciał, powiedział że go to obrzydza. Raz jedna znajoma zaczęła go podrywać w klubie jak ja byłam w kiblu. Odepchną ją i powiedział żeby spadała.

 

Więc po chu* to wczoraj obejrzał ...?

 

Dobra, spadam z kompa. Odezwę się jutro :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, ,,dupa'' jest do ,,kupkowania''to wystarczajacy argument.Pochwa jest od spolkowania,a jesli facet woli w ,,kakao-ko'' to juz jest cos nie tak(z nim).Usta hmmm przeciez jesli kogos kochamy to calujemy rowniez jego genitalia.To naturalne.Mam na mysli milosc,a nie wyuzdanie bez uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28, dla Ciebie to naturalne.Rozumując jak Ty-penis jest do szczania,nie do lizania.I do spuszczania się-wiadomo gdzie.Idąc Twoim tokiem myślowym tak to wygląda.

Zgadzam sie z Linką-jeżeli dwoje ludzi ma z czegos frajdę to mogą nawet jeść własne fekalia.Dopóki nie robi się krzywdy drugiej osoby-wszysko dozwolone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, to super, że mąż Cię w tych rozterkach wspiera. Próbujcie pomału, malutkimi kroczkami przełamywać Twoje opory. Jak będziecie mieć dużo cierpliwości, to z czasem wszystko się ułoży i seks będzie sprawiał Ci prawdziwą satysfakcję i rozkosz. Ja też doceniłam to późno, dopiero od jakichś 5 lat mam autentyczną przyjemność z seksu (teraz to przesadzam w drugą stronę) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, wiesz sikania mniej sie brzydze niz kupki:))) Moze mam lekki fetysz.Swoja droga mojego chlopa bym ,,zjadla'' w calosci,procz kupki:)Napisalam,ze nie toleruje anala,a ludzie niech sobie robia co chca.Nawet puszki wkladaja i butelki.Dupe beda miec rozwalona w strzepy plus dolegliwosci okoloodbytnicze i wisi mi to.Trudno zebym tutaj pisala o tolerancji w stosunku do tego tematu skoro jego nie posiadam:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się oglądam za spódniczkami :105: Jak by mi facet dal za to "w pysk"( nie mowiąc o tym,że nie uderzylabym w twarz ukochanej osoby),to by mnie więcej nie zobaczyl.

Jest tyle piękna na świecie.Zamknąć na to oczy,zrezygnować z cieszenia wzroku urodą ludzi?głupota,marnotrawstwo.Tak milo jest wspolnie podziwiać. :D

 

Moj dzień upłynął bardzo miło.Głownie na forum,bo strułam się czyms,co nie zmmienia faktu,że calkiem przyjemnie.W perspektywie mamm "Puka z Pukowej górki" w oryginale Kiplinga. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×