Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny :*

Facet się gdzieś zapodział - więc nie bardzo wiem, jak to z tym urlopem. Z jednej strony chcę odpoczynku - prostego - taki Egipt i siedzenie nad basenem i nie robienie niczego. A z drugiej potwornie się boję wolnego czasu. Dziś organizm mi się zbuntował, ale jutro chcę znowu funkcjonować i pracować. Ja uciekam w pracę przed czymś takim jak dziś - beznadziejnym samopoczuciem i nie znoszeniem bycia z samą sobą.

Teraz ryczę po rozmowie z siostrą - która mi powiedziała, że o dzieciach to miałam myśleć 10 lat temu i wybierać sobie normalnych facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, też mam w cholerę nauki na weekend, nie jesteś sama. Niestety panuje u mnie totalny paraliż intelektualno - emocjonalny. Mam nadzieje, że jakoś damy radę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy jednoczesnej niechęci do golenia-wszystko mnie szczypie,nie chce sie,itp-mam wstręt do włosów u kobiety gdziekolwiek poza głową,rzęsami,brwiami.Pewnie winna jest moja mama ktora była wchłochata jak łasica :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my w domu z goleniem nie mamy problemu :smile:

Ja używam kremu do depilacji i włosy mi nie rosną przez ok 3-4 tygodnie, natomiast mój facet ma taki zarost że może się tydzień nie golić a i tak prawie tego zarostu mu nie widać :smile:

 

Esprit- czy Ty na SSRI też masz takie parcie na czekoladę jak ja?

 

Mój dzień taki na jeża- czuję się nawet ok, mam już więcej siły, ale załamuje mnie ilość nauki jaką mam :-| Chyba będzie tak, jak to u nas na zajęciach mówiła jedna profesor:

 

Profesor (coś tam dyktuje)- (...)... i ten organizator musi zorganizować dla tych ludzi...

Nagle słyszy, że dziewczyny na końcu sali gadają, podchodzi do nich i ryczy:

pro. -Kowalska, co ten organizator musi zrobić?!

Kowalska milczy.

prof.-No co Kowalska, gadasz i teraz nie wiesz! No co musi zrobić dla tych ludzi ten organizator?

Kowalska- imprezę...?

prof.- imprezę to ja wam zrobię w czerwcu Kowalska! Taką imprezę wam zrobię, że będziecie na after party do września siedzieć !!! :twisted:

 

Buhahahhaa A więc, tak mi się chce uczyć że chyba zostanę na after party :mrgreen::pirate: Swoją drogą- nie mam pojęcia skąd kobieta po 60-tce zna takie słownictwo :lol::roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

U mnie chyba burza będzie :tel2:

A tak poza tym to obydwa zawiasy mi się już w laptopie wyłamały (z jednym jakoś jeszcze się dało wytrzymać) i strasznie mi niewygodnie go trzymać, bo ciągle klapa opada :evil: Muszę go oddać na gwarancję do naprawy... :evil::-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam tą pierdo.....ósemkę do wyrwania :evil: no szlag by to ku.....,a nie będę pisać i bluzgać.

Dziś ząb został zatruty więc na 2 miesiące mam (w dobrym razie)z nim spokój. Za 3 tygodnie jedynkę muszę zrobić i z tą 8 się umówić do chirurga bo i zle rośnie i zatoka i tym podobne. a reszta narazie czeka, chyba, że znajde kogoś dobrego na nfz bo z kasą cieniutko przez tą lodówkę

 

Ja też dzisiaj jakaś słabiutka jestem, we łbie się kręci, derealka no i duszności+serducho szwankuje. Nieciekawie się czuję, szlag.....

 

Jutro wybywam robić przedprzeprowadzkowe porządki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj dzien przed lapkiem i w kuchni.Jutro jakos dokustykam sie do pracy.Ale cieszè ze idè :D grypka powoli przechodzi wièc nie bèdè smarkac u nowych klientow.widzialam zdjècia setalitarne z Polski-prawie wszèdzie woda!!masakra. :?

u nas dzisiaj 29° stopni-nie lubiè takich upalow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóz .Doszlo to wszystko do takiego stopnia że nie pamietam co dzisiaj robilem.Zapytam sie tutaj bo w takim stanie nie dam rady znalesc odpowiedniego wątku.Dlugo czekaliscie żeby przyjeli was na oddzial do szpitala?(konkretnie nerwic a jeszcze konkretniej instytu na sobieskiego w Wawie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy jednoczesnej niechęci do golenia-wszystko mnie szczypie,nie chce sie,itp-mam wstręt do włosów u kobiety gdziekolwiek poza głową,rzęsami,brwiami.Pewnie winna jest moja mama ktora była wchłochata jak łasica :twisted:

 

mam identycznie - na szczęście w moim salonie kosmetycznym usuwają zbędne owłosienie za pomocą jakiegoś tam światła. właśnie w ten sposób pozbyłam się włosów pod pachami :) teraz zabieram się za bikini. natomiast z nogami sie będę sama męczyć, bo na to to już bym musiała wydać majątek - liczą od "strzału" światła, czyli powierzchni którą trzeba ponaświetlać.

 

 

co za porąbany dzień....

jak można spać 5 godzin i nie wybudzić ani na chwilę, zupełnie jakbym zażyła coś supermocnego do spania?

normalnie na spanie zażywam leki późnym wieczorem a i tak wybudzam się co 2 godziny.

a tu znikąd 5 godzin śniętej ryby - nie żebym się po obudzeniu czuła żywo...

ludzie co się ze mną, k...., dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... jak najlepiej popsuć sobie humor? Wczoraj mój chłop założył sobie konto na facebooku, i wchodzę tam dzisiaj i mi wyskakują propozycje znajomych i morda jego eks na całą rozpiętość mojego monitora i drugiej takiej z którą się spotykał :evil: A zaraz potem wchodzę na NK a tam priv od dziewczyny, dla której mnie mój eks zostawił, i pisze do mnie z du...y jak gdyby nigdy nic, 'co tam ślicznoto?' itp Boże jacy ludzie są fałszywi... Ja to chyba muszę sobie internet odłączyć :evil:

Wiem, że ludzie mają gorsze problemy, ale mnie tak wkur.. takie sytuacje że hej. Po prostu mnie nosi.

 

A tak poza tym to lipa. Psychicznie nie najgorzej (benzo jakoś mnie trzyma w kupie, choć póki co z przewagą kupy :pirate: ) ale ząb mnie ćmi, ucho, kości, mięśnie, brzuch... I nic się nie nauczyłam dzisiaj. O, dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie się czuję. A nawet bardzo dziwnie. Obraz niespójny z ruchem i dźwiękiem. Co jest?!

 

Może to derealizacja?

 

Ja myślałam, że już bardziej się dzisiaj nie wkurzę. A jednak...

Po 3 latach zapewniania mnie przez mojego faceta, że nie ogląda gołych bab w internecie okazało się, że kłamał.

Wpisuję dziś smog.pl w pasek zadań u góry, a tam mi wyskakują ostatnio oglądane na smogu- amatorki w oliwce, striptiz, sexy w lateksie... Oglądane wtedy, jak ja brałam prysznic. Ja pier.... trzymajcie mnie.

 

 

Czuję się jak oszukany śmieć. Zajebiście mi przykro. Zajebiście.

 

Tłumaczenia?

''Chciałem zobaczyć czy ten lateks to namalowany'', ''Sama mówiłaś czemu mnie inne nie podniecają, chciałem sprawdzić, i teraz już wiem że nie, są obleśne'', ''Specjalnie tam wszedłem, pierwszy raz- chciałem sprawdzić czy mnie sprawdzisz i jak zareagujesz''...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×