Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Piegów - zero. Gwiazdki? eeee... nie kumam co za gwiazdki - miewam iskry w oczach, nie gwiazdki :D

 

Twój przyjaciel zrzuca na Ciebie część odpowiedzialności za źle wykonaną pracę dla zleceniodawcy. Oczywiście niesłusznie. Wbrew własnej opinii starasz się ciężar odpowiedzialności udźwignąć jednocześnie odrzucając w przyszłości tego typu współpracę z nim czy stawiasz sprawę na ostrzu noża, ryzykując tym samym stratę przyjaciela? (sytuacja w jakiej się właśnie znalazłem, więc proszę o przemyślaną odpowiedź)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie stawiam sprawę na ostrzu noża. Niepotrzebny mi pseudo-przyjaciel, który mnie tylko wykorzystuje.

 

Czu ludzie się zmieniają z czasem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczurem według chińskiego horoskopu :P

A tak całkiem na serio to nie mam nic przeciwko. Ze zwierząt nie znoszę tylko robactwa-głównie much! :x

 

Gdybyś miał/ miała sobie zrobić tatuaż to jaki i w jakim miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jestem na siebie na maxa wkurzona, że się boję, wmawiam sobie, że nie wolno mi się bać, staram się nie zwracać na ten lęk uwagi, ignorować go i robię co muszę, idę do przodu na przekór samej sobie. Niestety redukuję też lęk a zarazem napięcie nim robiąc sobie w różny sposób krzywdę. :pirate:

 

Gdy masz zły nastrój to wolisz być sam/-a czy z kimś bliskim?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, tak to tylko chyba kobiety mają, jak sądzę.

 

co do dziada - nie wiem jakiż to dziad, ale zwykle pozbycie się jakiegoś dziada wymaga użycia inwektyw, mocnego, stanowczego głosu, ewentualnie kija, zeby mu nim pogrozić. I większość dziadów sobie idzie męczyc kogoś innego.

 

 

wierzysz w istnienie duszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w dobrym humorze. jestem zadowolony z siebie bo uporałem się z problemem który wczoraj wieczorem wydawał się nie do rozwiązania.

 

Jeśli wierzysz w istnienie duszy, co się z nią stanie, gdy umrzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..ja raczej wierzę w śmierć mózgu,a co za tym idzie...hmm,dusza także...znika..

ale żeby nie wyjsc na ignorantkę powiem:energia przenosi sie poprostu gdzie indziej.

Jakie masz plany na wakcje? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yans, a to już pytanie na grubszą rozkminę :mrgreen:

Wydaje mi się, że reinkarnacja to całkiem ciekawa perspektywa - karma - czyny tworzą przyszłe doświadczenia i przez to każdy jest odpowiedzialny za własne życie, cierpienie i szczęście jakie sprowadza na siebie i innych. To co dajesz z siebie wróci do ciebie ze zdwojoną siłą.

 

 

Plany na wakacje? Hmmm, w lipcu jadę na obóz a później będę miała praktyki zawodowe w radiu i mam nadzieję ze zaczepię się tam na dłuzej i jakaś praca może nawet się tam zdarzy :D

 

Co ostatnio wywołało uśmiech na twej twarzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plany wakacyjne - Praca, praca, bo pracą się ludzie bogacą. Praca nad sobą również. Żadnych długich wypadów, jedynie parę razy w górki z przyjaciółmi na 2-3 dni.

co wywołało uśmiech - dendrofilia wymyślona przez shadowmere i wieczorna wizyta kumpla (wpadł na chwilę ale się pośmialim)

 

czy czujesz, że świat należy do Ciebie i masz wpływ na swoje życie, czy pokornie chylisz głowę i czekasz na to, co przynosi los?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×