Skocz do zawartości
Nerwica.com

Referat na psychologie


miniSD

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nie dostane bana:D

 

Mam takie skromne pytanie oraz skromniejszą prośbę o małą i skromniutką pomoc w skromnym i małym referacie.

A poważniej.

Szukam materiałów na referat o (o ironio!) chorobach psychicznych, nie chodzi o przykłady chorób gdyż to mam, potrzebuje raczej informacji o tym:

1. Jak żyć z chorobą psychiczną

2. Dlaczego w większym stopniu pomagamy ludziom chorym przewlekle, zakaźnie itp. niż chorym psychicznie

3. Rola rodziny w leczeniu chorób psychicznych

4. Wykluczenie społeczne osób chorych psychicznie

 

Help :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam materiałów na referat o (o ironio!)
Jest tu miejsce na ironie? Gdzie? Cos przegapilem?
chorobach psychicznych, nie chodzi o przykłady chorób gdyż to mam,
A jakie masz?
potrzebuje raczej informacji o tym:

1. Jak żyć z chorobą psychiczną

2. Dlaczego w większym stopniu pomagamy ludziom chorym przewlekle, zakaźnie itp. niż chorym psychicznie

3. Rola rodziny w leczeniu chorób psychicznych

4. Wykluczenie społeczne osób chorych psychicznie

Jak sie tylko dowiesz - nie zapomnij nam tu napisac ;) Chociaz... stawiam w ciemno, ze jak tą wiedze zdobedziesz, to na mysl Ci nie przyjdzie, zeby tu wrócic i podzielic sie tą wiedzą. Raczej znikniesz za horyzontem zdarzen i zapomnisz, ze tu byles. Poza tym mysle, ze skoro zalozyles taki wątek, tzn ze nie zadales sobie trudu lektury pozostalych, w ktorych byc moze znalazlbys odpowiedz. Nie chcialo sie? Nie wpadles na to? Leniuszek .. :P

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, Rozwaliłeś mnie totalnie :mrgreen:
Jak to? Serio, nie kumam.
Wczoraj weszłam tutaj, ale sobie pomyśalam,ze moja wiedza raczej jet znikoma, a gdybym zaczęła pisać w oparciu o swój przykład...mogłoby to skończyć się zamknięciem watku ;)
Dlaczego? Ja mysle, ze powod zamkniecia wątku bedzie inny: zostanie przeniesiony do wątku zbiorczego dla studentów. Pozdrawiam, milego dzionka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, jeśli miałeś tylko tyle do napisania nie musiałeś się wysilać tyle to i ja wiedziałem ;)

Nie, nie znalazłem odpowiedzi w książkach, z którymi pracowałem a jeśli ktokolwiek chciałby abym podzielił się tą wiedzą to nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat sobie poczytaj. Wykluczenie jak nic.

 

post320065.html#p320065

 

Do Śmiertelniczki - psychologia tak się składa jest przedmiotem na wielu kierunkach. I nie zniechęcać mi to ludzi do studiowania! :nono: Po psychologii niekoniecznie trzeba być zawodowo psychologiem! A jak pójdziesz na studia, to na pewno znajdziesz wiele zaburzonych osób ;) także wśród wykładowców ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczka, ja najlepiej potrzebowałbym książek. Wujka Google już używałem, btw studiuje socjologie :mrgreen:

Nie jestem 'chyba' osobą zaburzoną ja JESTEM osobą zaburzoną ciągle się burze :mrgreen:

 

soulfly89, dzięki, dzięki wszystko się przyda. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczka, :mrgreen:
;)

 

MiniSD, swoją drogą, jesteś chyba osobą zaburzoną. Nie sądzisz, że te studia raczej nie są dla Ciebie? Z tego co wiem, takie osoby nie powinny studiować psychologii, bo potem patrzą na pacjentów pod kątem swoich zaburzeń. Dobry psycholog powinien być jak czysta kartka...

 

 

Ja mam przedmiot ''Psychologia'' a studiuję turystykę i rekreację 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×