Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zdać sesję na studiach i prawo jazdy, a także iść na psychoterapię. No, i wytrzymać na SSRI 8) Trochę tego mam jak widać. :P

 

Chodzisz na balety (dyskoteki, na tarło, disco, potupaje, remiza-dance itd itp) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w młodości chadzało się, owszem - ale na koncerty. I to metalowe :twisted:. Teraz zresztą też. Ale... hm... taniec... nie lubię gadać o jeszcze niezrealizowanych planach - ale chcę wybrać się na kurs tańca. Lubiłem dawniej trochę potańczyć, ale jak poszedłem z kumplem (który potrafi dansować) na imprezkę taką gdzie ludzie to naprawdę potrafią, to teraz strasznie im zazdroszczę i nie wyjdę na parkiet póki się tak samo nie nauczę ;)

 

Jaki taniec Ci się najbardziej podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salsa :D ale nie potrafiè jej tanczyc niestety..moze w przyszlosci zaciàgnè malza na jakis kurs??

a Ty,jaki taniec preferujesz?

 

[Dodane po edycji:]

 

spoznilam sie bleee :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siebie za 10 lat? Jako jurną 30-stkę torpedę- seksowną żonkę, dobrą mamuśkę i spełnioną kobietę biznesu :smile:

A tańców w ogóle nie lubię, fuj.

 

Uprawiasz jakiś sport?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ten ma na celu bliższe poznanie naszych forumowiczów Utworzony także po to, aby troszeczke urozmaicić życie

 

Zasady: Odpowiadamy na pytanie przedmówcy, zadajemy następne pytanie, odpowie na nie ten, kto tu następny trafi...

 

Zaczynam:

 

 

czy jestes szczesliwy/szczesliwa?

 

a ja kończę temat :) bo dziecinny z deka i mało rozrywkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the grove unlimited, a Ty co ? Jaśnie władca? Jak nie pasi topic to nie zaglądaj, proste.

 

odp. obok

 

Jak czesto masz mysli o tym, że życie nie ma sensu ?

 

odbiję piłeczkę, nie pasuje? nie czytaj moich postów, prostsze :)

ps

elokwencją nie grzeszysz, więc może nie rozpędzaj się za bardzo :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbiję piłeczkę, nie pasuje? nie czytaj moich postów, prostsze :) ...elokwencją nie grzeszysz, więc może nie rozpędzaj się za bardzo :)
Po takich wypowiedziach nie wróżę temu jegomosciowi wspanialej tu przyszlosci. Wyrazne luki w tej, jakze trudnej, sztuce władania kulturalnym słowem i elokwencją. Nie trzeba szklanej kuli aby przewidziec jego rychle zniknięcie :mrgreen::mrgreen:

 

Zdecydowanie miasto :)

Czwórniak czy trójniak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze dwa - trzy razy - gdy zaczęła mi się nerwica i jeszcze nie wiedziałem co i jak ;)

 

czy miałeś/aś okazję wzywać straż pożarną do pożaru? Jeśli tak, to co się paliło? (a może trzeba było ściągnąć kotka z drzewa? ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×