Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

"Heh, co byśmy bez tej refren zrobili :*"

To Anja przyniesie grilla, a ja głównie swój nienasycony żołądek.

PS Człowieku, jak czujesz znowu potrzebę odpisania, to może do mnie prywatnie (biorę to na siebie :) ), bo rozwalimy to forum niekończącą się wymianą zdań. A jeszcze całe dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refren - przyniesiesz jeszcze swoją doskonałą osobę :) Ania bedzie sie cieszyla :) Chyba sie do was przylacze jak pozwolicie :) Nie no pogoda ma byc udana, takze spotkanie bedzie tego 29 maja. Ale okej, trzeba uciac ta dyskusje na PW, bo rzeczywiscie troche bajzel sie tu robi :/

 

A potrzeba odpisania jest zawsze duza. Taaaaa...... chyba trzeba sie zaczac ukrywac. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa informacja:

 

Byłam dziś na polanie. Żywego ducha, chociaż temperatura i dzień raczej grillowe. Dostępne są ławeczki na świeżym powietrzu oraz dwa drewniane domki ze stolami i ławami. Oraz prognoza pogody dla naszej gminy:

Clipboard01.jpg.9014ccec66efb51778c9ab63d45f9955.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ja w sobote zdecydowałem się iść do pracy od 10 do 16. Po pracy mógłbym do was dołączyć. Dajcie namiary gdzie bedziecie, ewentualnie ktos moglby po mnie wyjsc. I pytanie: czy bedzie ten grill czy moze grill odlozymy jeszcze i spotkamy sie w Bolku??? Ja bym byl jeszcze za Bolkiem ale to już decyzja Anji. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę grill, wyjazd kolejką WKD, z dworca śródmieście godz. 14:20 bilety na II strefę (4,80 jeden). Coś do jedzenia i picia proszę kupić sobie w Warszawie bo u nas, jak to na wsi, o tej porze będzie wszystko zamknięte. Wysiadacie na przystanku Otrębusy.

 

Pytania bądź propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moglibysmy sie spotkac o 16:15 ???

 

[Dodane po edycji:]

 

a jak nie to moze bylyby tez osoby chetne na spotkanie przy np. piwie/kawie na np. Polach Mokotowskich, po godzinie 16 ???

 

[Dodane po edycji:]

 

Dokładnie o 16:30 na Polach Mokotowskich przy głównej bramie do Biblioteki Narodowej. Jak ktoś byłby chętny to niech da znać. bo ja na 14:20 sie nie wyrobie :(((

 

[Dodane po edycji:]

 

Dobra, widze ze z mojego pomyslu pewnie i tak nic nie wyjdzie. A nie chce tu robic zamieszania. Takze życzę wam udanej zabawy przy grillu !!! Pa!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję dziewczyny wieku 18-35 lat z nerwicą, depresją i innymi zaburzeniami na sesje zdjęciowe.

Chce zrobić mały fotoreportaż o nerwicy u kobiet w tym wieku i opublikować zdjęcia.

Zdjęcia mogę zrobić w Starej Miłosnej, w sob lub ndz.

Podpisuję umowę do współpracy.

Nie zapewniam wizażystki, zapewniam udaną współprace.

Moje portfolio http://cubeo.carbonmade.com/

 

Kontakt cubeline@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×