Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

102 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      26
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

witam bralem zoloft 7 dni musialem go odstawic bo chcialo mi sie zygadz.. ale czulem sie swietnie on pomaga w zlym mysleniu tzn po paru dnia normlanie odlaczaja sie te netretne mysli przynjamniej ja tak mialme pozbylem sie na 2 -3 tyg zlych mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:)

czy ktos mógłby mi powiedzieć mi coś więcej o stimulotonie? albo wskazać miejsce gdzie mogę szukać informacji o tym leku.

Bardzo potrzebuję informacji o tym leku, o jego dzialaniu, jego skutkach ubocznych...

Mojemu przyjacielowi został przepisany ten lek, lecz on tak naprawde nic o nim nie wie. Chcę mu pomoc, lecz najpierw chce wiedziec jak najwiecej o tym leku.

Problem polega jednak na tym, że zaczyna go brać bez kontroli lekarza, który mu to przepisał.. a poszedł do rodzinnego i wyprosił przepisanie...jakoś węwnętrznie czuje sie niespokojna, nie podoba mi się to, chciałąbym mu wytłumaczyc, żeby wrócił do lekarza, ale musze miec argumenty i nic nie chce robic na siłe..

pozdrawiam i prosze o odpowiedz :)

Basia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam przepisany Zoloft :D zaczynam go brac od jutra rana-oprocz niego mam stilmox-na noc na lepszy sen.No to nic odezwe sie jak na mnie te leki zadzialaly za jakis czas,ok? :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które zażywają Zoloft, ile trwały u Was skutki uboczne? Ja najpierw zażywałam 1/4 50 mg przez tydzień potem 1/2 50 mg przez nastepny tydzień i jeszcze nie czuje się najlepiej, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Wera ja tez zazywam zoloft od 3 dni i nie czuje poprawy wrecz przeciwnie jestem hypoaktywna i leki ciagle mam.

 

[ Dodano: Nie Lip 09, 2006 12:16 pm ]

zaczelam od polowki zoloftu tzn 25 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Angeliko ja jeszcze zazywam Cital 20 mg( juz prawie juz rok). Mnie tez męczą lęki i czuję się tak dziwnie psychicznie. Od czasu do czasu wspomagam się Lexotanem ale nie chcę brać za często bo to lek uzależniający, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rano biore ta polowke zoloftu a na noc mam przepisany stilnox 10 mg jedna tabletke-biore dopiero 3 dzien ale tez jakos sie dziwnie czuje i ciagle mi towarzyszy ten lek-mam nadzieje ze to minie bo od czwartku mam zewiekszyc dawke zoloftu na cala tabletke.Mozesz mi cos wiecej napisac jak sie czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cierpię na nerwicę i męczą mnie natretne mysli ( właśnie Zoloft ma mi na to pomóc) zobaczymy. Po tym Zolofcie jak juz pisałam czuję się trochę dziwnie psychicznie nawet nie wiem jak to opisać taka jakby zmęczona, zaniepokojona brak mi słów an ten mój stan psychiczny, może to przejdzie,bo to dzisiaj 7 dzień zażywania Zoloftu 1/2 50 mg ( na razie nie mam zwiekszać dawki), pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez choruje na nerwice lekowa i podobnie mam taki dziwny niepokoj-nie wspomne juz ze mam lek przed zazywaniem lekow i za kazdym razem sie zmagam kiedy biore kolejna polowke.Mam nadzieje ze ten lek nam pomoze.Trzymam kciuki za Nas. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angeliko na pewno te lęki miną ja nawet rozmawiałam na ten temat z moją lekarką psychiatrą i ona powiedziała mi, że to całkiem normalne, że występują te lęki przed lekami, zobaczysz będziemy zdrowe ja w to wierzę, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę zoloft od.. 2 tygodni ? (nie pamiętam za dobrze) Na początku bardzo źle to znosiłam. Raz prawie zemdlałam, cierpiałam na bezsennsość, miałam drgawki, suchość w ustach (musiałam przez to brać pół tabletki) Objawy mineły po 10 dniach i już biorę całą. Przez cały czas brania leków nie dręczyły mnie lęki ani stany niepokoju - niestety 3 dni temu wszystko wróciło. Ale nie trace nadziei. Może jeszcze pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore zoloft 4 dzien dzisiaj-moje stany lekowe sie nasilily wiec zadzwonilam do mojej psychiatryczki i pojechalam do niej.Z tego co mi powiedziala to moze byc normalna reakcja organizmu i po jakis 2 tygodniach ma sie wszystko uspokoic-ale dodatkowo przepisala mi Tavor 0,5 mg niewiem jaka jest polska nazwa tego leku ale to pochodna lorazepamu ma mnie niby uspokoic i te leki wyeliminowac ale mam nie brac tego zbyt dlugo bo uzaleznic sie mozna.Coz czekam az te leki zaczna dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore zoloft od 5 dni i stopniowo zwiekszam dawke do 2 tabletek dziennie, a moj psychiatra twierdzi ze moze bedzie potrzeba zwiekszenia dawki. Co do skutkow ubocznych to po pierwszej polowce biegunka, ale pozniej przeszla. Leki powoli ustepuja , ale co do natrętnych mysli to nadala sa ale juz mnie tak nie niepokoja, do tego lekkie poczucie odretwienia emocjonalnego. ale mam nadzieje ze po 2 tyg wszystkie mysli znikna i bede mogla znow cieszyc sie zyciem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to bierzesz 2 tabletki dziennie Zoloftu?Ja biore tez 5 dzien ale polowke tabletki rano i moja lekarka powiedziala ze 7 dnia zwiekszyc dawke do calej tabletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest dwa tygodnie jak zażywam 1/2 50 mg Zoloftu. I nękaja mnie takie dziwne stany psychiczne tz,. tak mi jest źle psychiczne, trwa to parę minut, później przechodzi czy u Was wystepuję cos takiego? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzisiaj 8 dzien jak zaczelam zazywac Zoloft(obecna moja dawka to 50 mg raz dziennie).Ogolnie nie odczuwam jeszcze poprawy poza tym iz podobno nie wpadam tak w furie nerwowa jak wczesniej-tak twierdzi moj maz tzn ze nie krzycze juz tak tylko spokojnie rozmawiam.Leki ciagle odczuwam ale na poprawe podobno trzeba jeszcze jakis czas poczekac.-wiec uzbroilam sie w cierpliwosc.Dodatkowo zaopatrzylam sie w ziolowe preparaty ktore w jakims tam stopniu rowniez mnie uspokajaja.Wytrwalosci i jeszcze raz wytrwalosci.Pozdrawianko!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×