Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

esprit, no tak bywa..ja tez mialam dzisiaj malà akcjè z bankiem-ale juz wszystko zalatwilam.Noc taka sobie-zasnèlam chyba po 3 nad ranem.Basen juz zaliczylam,po poludniu do pracy :D Zmory juz mnie nie mèczà.Mam nadziejè ze taki dzien jak wczoraj, juz siè nie powtorzy :roll: masakra jakas.

 

[Dodane po edycji:]

 

esprit, czy ty bierzesz jakies leki????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do Waszego samopoczucia. :( Mimo pochmurnej pogody, co pierwszy raz mi się zdarza. :shock: Może dlatego, że mam PMS silny jak nigdy, koszmarnie się czuję. :evil: Derealka też mi się włączyła, dosłownie wszystko wydaje mi się obce i rażące, nawet komputer, chce mi się płakać, sama nie wiem co mi jest. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie darowałam w tym miesiącu PMS, na szczęście biorę tabletki, więc żadnego @ w tym miesiącu nie będzie, bo w połączeniu z pogodą to bym chyba wybiła domowników :twisted:

 

Wszyscy dziś chyba niezbyt specjalnie się czują...nawet "normalsi", taka pogoda może zwalić z nóg każdego..... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natusiu - no musimy jakoś to przetrzymać, echhh... :?

linka - dobrze Ci. ;) Właśnie ja tak się czuję - jakbym miała zaraz gonić kogoś z siekierą. :twisted: Dobrze, że mam terapię jutro a nie dziś, bo bym była bardzo nieprzyjemna chociaż staram się kontrolować, ale mi to w ogóle nie wychodzi, gdy mam PMS, nawet w przypadku terapeutki... :roll: Może jutro będę trochę spokojniejsza i przyjaźniej nastawiona... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój żołądek został podpięty pod 220V ....... znowu dziwne schizy w stylu "musze uratować świat" ...... jak ja kocham tego bordera ... ja pie***le, po miesiecznej przerwie wziełam anafranil, popiłam kawą, **uj ręce dalej sie trzesą , już sama nie wiem czy mam nerwice, czy depresje, czy bordera czy poprostu jestem nienormalna ... codziennie czuje inaczej, wróciły stany "marzeń na jawie i dziwacznych fantazji" jak to ujeła psycholożka w opisie choroby sprzed 2 lat..

 

i ta pogodaa ...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety!!!trzymajmy siè razem!!ja jestem jak granat bez zawleczki..mam nadziejè,ze wyzyjè siè w pracy,bo na malzonie nie wypada trochè :D u nas dzisiaj slonce wyszlo ale chyba ma zamiar zaraz zajsc..no i bedzie po pogodzie.Bore specjalny lek na pmsa ale cosik nie pomaga-pewnie jakies gowno mi lekarz dal..konowal czy jaki ch**??buziaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl u mnie wlasnie sasiad,poinformowac mnie,ze jego pajak Elwis-zwial w nocy z terrarium..po prostu super no,a u mnie wszystkie okna pootwierane :roll: pewnie dziad,siedzi juz pod moim lozkiem :evil::zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestałoby padać, bo zalewa mi kuchnie, łazienke i przedpokój :( dach przecieka .....

brakowało jeszcze tego, że trzeba będzie dach robić .... juz mam dość

.

 

No bedzie masakra. Znaczy juz jest ! A ma padac non-stop do srody. Ladny pogrom bedzie.

 

 

Wocavuum A co to za pajak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mam w domu strzelbè na srut-wièc jak go zobaczè to zastrzelè gnojka.. :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

nie bede go szukac..maz wroci z pracy to bedzie szukal-a bardzo sie boi pajakow!!!moze poszedl sobie do ogrodu?mam taka nadziejè...co za dzien!!!! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, ja jade zaraz do pracy,wièc nie bedzie zle.pozniej bede myslec..moze go u nas nie ma..a jak cos to bede spala ze strzelbà i przy zapalonym swietle!! :twisted:

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- bierzesz te leki w końcu???

Wova- współczuję. Mi się słabo zrobiło od samego czytania o tym :shock: Łaaa!

 

Wczoraj po szkoleniu WOPR trochę poleniuchowałam w domu i pojechaliśmy z moim chłopakiem i kotem nad jezioro, na spacer. Kot się wybiegał jak głupi, trawy pojadł, my póżniej zjedliśmy hot-dogi na stacji benzynowej i gitara ;) Wieczorem po powrocie obejrzeliśmy sobie film 'Cześć Tereska'. Tak więc spędziłam miły wieczór.

 

Dziś u mnie słońce, ciepło dość na dworze, niebieskie niebo... Zjadłam 0,25 Zomirenu bo zamierzam od jutra brać 5mg Depralinu i 0,5mg Xanaxu więc chciałam jakoś tak się w to wkręcić i sobie chyba odwagi dodać... Choć ostatnio nie czuję się po benzo tak dobrze jak kiedyś, tak trochę 'jak nie ja' i jakbym naćpana była albo pijana :/ :x:? Poza tym chyba dziś popołudniu koleżanka do mnie przyjeżdża w odwiedziny, a że trochę chu..owo się dziś czułam z rana to te benzo pomoże mi stanąć na nogi. Szczerze przyznaję iż boję się zacząć pakować w leki.

Oki, idę coś zjeść, odkurzyć, ubrać się... Potem chyba ona przyjedzie, zależy jak się będę czuć...

 

Pozdrawiam Was ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, :shock: współczuję! chyba bym na zawał zeszła jakbym zobaczyła coś takiego w moim mieszkaniu :shock:

 

Ja kiedys mialem niezla faze przed spaniem. Zdjalem szkla kontaktowe i wszystko sie rozmazalo (-2 dioptrie). Polozylem sie do lozka. Przykrylem posciela. Wzialem do reki komiks Thorgal i nagle patrze... katem oka jakas plamka sie przesunela po prawej.

 

No nic. Nie zwrocilem na to uwagi. Pozniej znowu sie przesunela.....Patrze blizej a tu pajak, jak na normalnego jakig mega- gigant. Brzuch mial poltora paznokcia z duzego palca i lapy grube na dobre 2-3 mm.

 

Po prosty wyskoczylem z lozka w rekordowym czasie. Chyba poznizej 0,5 sek.

 

Ale mialem masakre. Pozniej przez pol roku dokladnie ogladalem posciel, lozko i pod lozkiem.

A nie bylo to w jakiejs lesniczowce tylko w nowym murowanym domu na drugim pietrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×