Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem które jest najlepsze, bo też dopiero zaczynam się leczyć, ale możesz spróbować te poradnie:

 

Abramowicka - przy szpitalu

Staszica - chyba też przy szpitalu

Hempla - mała poradnia w kamienicy, w tej dużej przychodni gdzie są lekarze rożnych specjalności - poradnia ma swoje osobne pomieszczenia, wydaje się mało zatłoczona i przytulna, ale nie wiem jak tam jest bo chodziłam leczyć alergię piętro wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś w Lublinie zainteresowany jest POWAŻNĄ MEDYTACJĄ? jako skuteczną drogę do osiągnięcia dystansu, wyciszenia, radości. dużo rozmów, terapii za mną, ale najbardziej pomaga mi medytacja. medytuję sama jakby ktoś się chciał przyłączyć zapraszam bardzo. nie chodzi mi tutaj o konkretną formę/rodzaj medytacji tylko po prostu o posiedzenie w grupie małej/dużej (to zależy od nas) w milczeniu, skupieniu, a z wewnętrznym uśmiechem. proszę o odpowiedzi. medytująca złość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! Bardzo proszę o porade-znacie jakiegoś dobrego psychoterapeute w Lublinie?najlepiej zeby byl lekarzem psychiatra ale psycholog tez moze byc. Jesli mieliscie z nim kontakt to tez podzielcie sie wrazeniami...Slyszeliscie cos o p.Krystynie Kotowej albo o p.Dorocie Pyrgies? Z gory dziekuje za odpowiedzi:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Proponuję najbliższy weekend.

 

Jak ktoś chętny to pisać do mnie soulfly89@gazeta.pl

 

:papa:

 

[Dodane po edycji:]

 

To jak z tym spotkaniem?

 

Odzywajcie się proszę - ja mam dużo za dużo czasu.

Zamiast go marnować, chętnie pogadam.

Marzy mi się taka lubelska grupa wsparcia.

 

Moja propozycja ciągle aktualna, nie musi być koniecznie weekend :)

soulfly89@gazeta.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na Abramowickiej ostatni raz w marcu i teraz chodzę gdzie indziej właśnie przez to że godziny są tam straszne, niedostosowane do ludzi którzy mają jakiekolwiek obowiązki. No i już nie psychiatra a psycholog. Ale doświadczenie mam marne, więc raczej nic nie doradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałam napisać tylko, że sobotnie spotkanie wyszło! Hurra!

I na pewno będzie więcej. :D

 

Tym razem byłyśmy tylko we dwie, ale mam nadzieję, że na kolejnych będziemy się spotykać w szerszym gronie.

Dla takich depresyjnych przypadków jak my wsparcie grupy daje naprawdę dużo :)

 

Witaj Marcin :) Witaj Nastusia :)

Jeśli o mnie chodzi to dużo bardziej wolę spotkania na żywo. Niestety żadnego terapeuty na razie nie mogę polecić, ale za dwa tygodnie powinnam już coś wiedzieć.

 

Trzymajcie się!

soulfly89@gazeta.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam biłam się z myślami czy napisać tu czy nie bo właściwie nie mam ochoty się przyznawać do tego ze mam tą parszywą nerwicę(lęki) i wszyscy nie powinniśmy o tym mówić i zagłębiać się w to, najpozytywniejsze moim zdaniem są tu tematy typu kroki do wolności bo jak się czyta te inne dołujące to się robi kroki w tył zamiast do przodu, nasz mózg i ciało normalnie jaja sobie z nas robią ale przecież tak nie było zawsze ... nie istnieje wczoraj dlatego czy nie moglibyśmy być zdrowi od zaraz ?tu i teraz?:) mam 24 lata ale bez względu na wiek piszcie c.a.n.d.y.g.i.r.l@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loco, może my przyjdziemy do Ciebie? ;)

Chyba że taka zgraja to trochę za dużo.

 

Słuchajcie, jeśli chodzi o spotkania to mam teraz mało czasu, bo sesja, zaliczenia itd, ale na przykład piątki po południu mam wolne.

Jakby coś to piszcie na PW

 

:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ...Mieszkam w trochę mniejszej dziurze od Lublina, bo w Chełmie. Ale u mnie chyba nikt nie choruje, bo nikt się nie odzywa..p

A z Lublinem się trochę utożsamiam, bo studiuje tu weekendowo...

I nie głupie to miasto tak pozatym....hehe

Więc podczepie się pod was...p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młodzi z Lublina, polecam Wam oddział nerwic w szpitalu abramowickim, to skuteczna forma psychoterapii, ważne jest że nie wracamy do domu śpimy tam żyjemy, poznajemy bardziej siebie i innych z podobnymi problemami i wspólnie szukamy rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli by się zwaliła do mnie większa grupa osób których nie widziałam na oczy to mogłoby być to dla mnie krępujące:)heh. Jak czytam Wasze wypowiedzi to chyba jednak odstaje od Was bo ja przez nerwice to ze studiów zrezygnowałam a Wam jednak się udaje uczęszczac:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×