Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

fobia, zawroty glowy potrafià byc bardzo dokuczliwe..mi towarzyszyly przez calà nerwicè.Teraz jakos mam spokoj-moze nie powrocà.te metody co ci napisalam-powiedzial mi o nich moj lekarz-bardzo dobry specjalista.Niby nic specjalnego-a jednak cos tam pomagajà. :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Goldielocks, wrzuc przepis do naszych przepisow!!!koniecznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa niedziela.Dużo czasu siedziałem w mieszkaniu,dlatego zaczęła boleć mnie głowa . Musiałem dotlenić się na świeżym powietrzu .Oczywiście pomogło.No i ta pogoda, okropna .Po prostu ten deszcz rozdrażnił mnie dzisiaj ,a kiedy jestem rozdrażniony czymś to pojawiają się u mnie objawy somatyczne nerwicy lękowej .Bolało mnie oko .Na szczęście niezbyt mocno. Już nie boli . Tak to pogoda może być przyczyną nerwicy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień? Próba nauki czegokolwiek na jutrzejsze sprawdziany zakończona niepowodzeniem. Od kilku godzin siedzę zaczynając się trząść na myśl o tym wszystkim co mnie jeszcze czeka. Strach paraliżuje mnie przed zrobieniem czegokolwiek. Nie mam ochoty na jedzienie, a mimo to wpycham w siebie wszystko po kolei na siłę. Plus totalny brak koncentracji, nie jestem w stanie się ze wszystkim zebrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mało mi było zawrotów głowy - dopadło mnie przeziębienie ot taki bonus za dobre sprawowanie :evil:

zasnęłam, po godzinie jak się obudziłam czułam się jeszcze gorzej - ból głowy, gardła, kaszel, katar :roll::why:

wovacuum, dzięki za rady, sączę sobie meliskę i idę się położyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień? Próba nauki czegokolwiek na jutrzejsze sprawdziany zakończona niepowodzeniem. Od kilku godzin siedzę zaczynając się trząść na myśl o tym wszystkim co mnie jeszcze czeka. Strach paraliżuje mnie przed zrobieniem czegokolwiek. Nie mam ochoty na jedzienie, a mimo to wpycham w siebie wszystko po kolei na siłę. Plus totalny brak koncentracji, nie jestem w stanie się ze wszystkim zebrać...

 

Bierzesz jakieś leki? Jeżeli bardzo źle się czujesz, to może warto byłoby pójść do lekarza i załatwić sobie zwolnienie na jakiś czas. Dogadać się z nauczycielami. Przedstawić, jak sprawa wygląda. Pozdrawiam i trzymaj się. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, się nerwujesz to ci skacze, wyjdź na balkon, pooddychaj zimnym powietrzem, zrób sobie melisy, weź gorącą kąpiel, posłuchaj muzyki relaksacyjnej, ewentualnie wykonaj trening autogeniczny - przejdzie :smile: sam wiesz, od tego się nie umiera men ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit,

muzyka-relaksacyjna-t17287.html?hilit=autogeniczny

 

Tu masz dokładny link do treningu autogenicznego:

http://www.relaksacja.pl/do_pobrania_za_darmo_zaraz_otrzymasz_Trening_JacobsonaFreebot.html

 

Tutaj do bardziej kompleksowego treningu:

http://torrenty.org/torrent/240231

 

 

Trening autogeniczny jest to umiejętność autosugestii, pozwala się wprowadzić w stan odprężenia, w tym bardziej kompleksowym ćwiczy się osobno np serce, splot słoneczny, oddech - uczysz się powoli jak uspokajać i łatwiej zrelaksować - tylko trzeba temu poświęcić troszkę czasu - ale można ćwiczyć wszędzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×