Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdroszczę wszystkim ludziom potrafiącym stworzyć normalny związek- oparty na miłości, zaufaniu i wzajemnym szacunku.

 

Miałeś/łaś coś w gipsie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze by nie było przegięć(patrz Łapiccy :P ) Tak całkiem poważnie, wszyscy faceci, z którymi miałam cokolwiek wspólnego- byli starsi ode mnie.

 

Jaką rasę psa najbardziej lubisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przychodzi mi na myśl tylko Kodżak 8) Aaa i nieśmiertelny 'Irasiad' :hide:

Co do rasy to Owczarek Niemiecki, terriery, mopsy... Nie lubię kundelków.

 

Co sądzisz o ludziach którzy trzymają psy w bloku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy, jeśłi jest to piesek kanapowy typu mops, ciułała, jork, ratler, jamnik czy inne takie śmieszne psie, nie pozwalają mu lać na klatce i sprzątają po nim klocki - to jak najbardziej :great:

No ale jak widzę biedne owczarki niemieckie czy o zgrozo dobermany czy (sąsiad z bloku obok ma) bernardyna.............szkoda mi psów bo się kiszą w domu, musi tam niebywale śmierdzieć jak mokry pies wróci ze spaceru - a ci ludzie są bez wyobraźni.

 

 

 

Jakie zwierzątko nadaje się na pierwszego pupila dla dziecka w wieku podstawówkowym? Uzasadnij wybór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie na temat psów w bloku. Tylko nigdy nie widziałam jakby ktoś u mnie w mieście psie kupy sprzątał. Moi sąsiedzi w kawalerce mają owczarka niemieckiego... :?:-| Już nie wspomnę że mam ochotę ich zaje... jak ten pies drze mi pyska w nocy... :evil:

 

Hmm pierwsze zwierzątko dla dziecka... Teoretycznie dobrym wyborem byłby mały piesek, ale z pieskiem trzeba wychodzić. Mógłby to też być kotek albo królik, ale rodzice musieliby takiemu dziecku pomagać z czyszczeniem kuwety/klatki, chyba że byłby to kot który wychodzi na dwór. Tak samo rybki- niby dobry wybór, ale dziecko samo raczej nie posprząta akwarium. Ale jeśli dziecko samo ma się zajmować tym zwierzakiem, to myślę że dobrym wyborem jest myszka albo np chomik- małe, poręczne, a małą klatkę dziecko samo posprząta.

Więc ja bym postawiła albo na kota, albo na chomika/myszkę :smile: Zresztą ja też tak zaczynałam (no, plus królik, rybki i myszoskoczek ;) ). A w zasadzie każde zwierze będzie dobre- uczy odpowiedzialności.

 

Masz ulubioną rasę kota? Ja mam, syjamy tajskie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natascha, chyba najbardziej RK - rasowy kundelek :mrgreen: , poza tym terriery i boksery - psy które całe życie są radosne jak szczeniaczki :mrgreen:

 

linka ja tez kocham kundelki. W moim żadnej rasy się nie można było dopatrzeć :pirate:

 

Wierzę, ze przyjaźń między kobietą a mężczyzną prawie zawsze ma podtekst erotyczny :P . No chyba, ze facet jest gejem. ;)

 

Jak można nie lubić kotów!? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Miałam/mam w życiu trzech takich mężczyzn przyjaciół. Jeden jest rudy i nosi okulary, drugi jest grubiutki jak pączek a trzeci miał poważny wypadek samochodowy, ma skrzywioną twarz i nie ma połowy włosów. A pomimo to go uwielbiam. Tak, wierzę w przyjażń między kobietą a mężczyzną. Choć raz w życiu się poważnie pomyliłam w tej kwestii, boli mnie to do dzisiaj... My się przyjażniliśmy, a nasi partnerzy myśleli że łączy nas coś więcej... Musieliśmy zakończyć przyjażń, aby ratować nasze związki... Ja swój uratowałam, on nie... Widziałam się z nim dzisiaj, już tylko wymieniamy uprzejmości... To chora zazdrość zniszczyła tą przyjażń.

 

 

Wierzysz w szczerość, jak kobieta mówi Ci że pięknie wyglądasz? Czy myślisz, że mówi to z ironią? Czy kobiety w ogóle potrafią szczerze powiedzieć innej kobiecie że ta pięknie wygląda? Czy będą w duszy jej zazdrościć i przeklinać? ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Też nie wiem jak można nie lubić kotecków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm raz ufarbowałam sobie włosy na blond :shock::shock::shock: - ale po godzinie, z płaczem, w czapce pobiegłam po farbę w odcieniu czekoladowy brąz - i tyle było ze mnie blondiny.

 

 

Używasz jakichś pachnideł typu świeczki zapachowe, olejki, kadzidełka? Jaki jest twój ulubiony zapach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasach gdy chwytałem się usilnie wszystkiego co mogłoby mi pomóc w walce z nerwicą lękową uczęszczałem m.in. na hipnoterapię. Nic strasznego. Dałbym się.

 

Gdybyś po śmierci obudził/a się jako duch, kogoś byś czym prędzej udał/a się nastraszyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×