Skocz do zawartości
Nerwica.com

N jak Nawrót


klaudunia

Rekomendowane odpowiedzi

BladeM - co się z tobą stało? Gdzie jesteś? Czy dostałaś bana a ja nic o tym nie wiem? Zawsze mi ciebie brakuje kiedy znikasz z forum...

 

klaudunia, może spróbuj zadzwonić

"0 801 199 990 - Ogólnopolski Telefon Zaufania Narkotyki - Narkomania

Telefon oferuje: informację o sieci profesjonalnej pomocy, miniedukację, wsparcie psychologiczne.

Czynny od 16.00 do 21.00 codziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i powrócilo

po kilkutygodniowej przerwie znów checi cpania powrócily do tego ta wielka chec pociacia sie albo polkniecia duzej ilosci tabletek juz nie wiem co mam z soba robic nic nie pomaga

do tego mam psychoze i biore leki po których czuje sie jak bym cpala i chce mi sie spac nie chce mi sie tak juz zyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

[Dodane po edycji:]

 

źle coraz gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam nawrót. Nawrót, który pojawia się kilka razy w roku od ok. 3 lat. Zwykle zaczynał się w sytuacjach silnego i długotrwałego stresu. Mimo to wciąż nie przyznaję się przed sobą, że jestem narkomanką, nie biorę co prawda ale to już jest na stałe zakodowane we mnie... e nieeee, niemożliwe...

Przecież jest ok, nic strasznego się nie dzieje, wręcz przeciwnie, a tu taka niespodzianka. Do cholery.

 

Dodatkowo mam pewne wątpliwości czy to TEN nawrót czy może nieudolne odstawienie leków na własną rękę?

Jakieś 3 tygodnie temu odstawiłam leki mimo zaleceń lekarza, najpierw brałam rzadziej, potem zmniejszyłam dawkę no i jestem na czysto teraz, bez niczego. 3 tygodnie nie jadłam tych tabletek, ani na dzień, ani na noc i było ok. I niby dopiero teraz by się odezwało? Wcześniej po odstawieniu gwałtownym (co prawda z dnia na dzień) odezwało się już po jakiś 2 dniach.

 

Także nie wiem, czy to ta pierwsza wersja (do tego jest mój stan bardziej podobny, wszędzie czuję zapach dragów, moje myśli się koncentrują wokół jednego, mam podły nastrój i jestem rozkojarzona, ciężko mnie czymś zająć, rozbawić, trzęsą się ręce też itp.) czy to przez leki, a może taki full wypas super mix? Hehe wiem jak komuś powiedzieć jak ma walczyć z nawrotem ale za cholerę nie mogę tego zastosować u siebie. Kiedy był słabszy to sobie radziłam, przy silniejszym nie raz się poddałam, teraz to ja nawet nie wiem do końca o co kaman...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×