Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Joaśka, dzièkuje za niezawodne informacje!!!!naprawdè bardzo mi pomagasz :D juz do niej dzwoniè i mowiè co i jak.Tak corka tez mam plomby srebrne i musi je usunàc....

Corka jest w PolsceJoasiu poszla na nfz do dermatologa bo wyskoczyla jej na rèce wielka egzema i stàd ten plaster.ma go nosic tydzien,o on przytrzymuje te alergeny na pleecach.

A i jeszcze na benzokainè.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum - nie ma za co :smile: Wiesz, mi rok zajęło dojście co mi jest, tysiące badań, nietrafionych, nerwy, aż mi się nie chce tego wspominać. :( Jestem wku*wiona na lekarzy, bo lekceważyli tyle czasu moje objawy, a jak się w końcu okazało, że stan jest poważny to umywali ręce, do innych odsyłali. Sama musiałam na własną rękę robić badania, zdobywać informacje, nawiązywać kontakty z innymi ludźmi, którzy podobnie się męczą. Ja nie wiem, za co większość lekarzy bierze pieniądze. :evil: O moim byłym dentyście to nie chcę nawet mówić, bo mi ten szajs srebrny do zębów prywatnie za niezłą kasę wkładał choć ja chciałam białe, ale on się upierał, że srebrne będą się dłużej trzymać. A teraz jak muszę usuwać, bo bez tego nie mam szans na pozbycie się grzyba to on się tego nie chciał podjąć!!! :evil: Na szczęście znalazłam dobrą dentystkę. I miałam też szczęście znaleźć panią doktor, która zajmuje się moim całym organizmem, odtruwaniem itd. Bo źle ze mną naprawdę było. Teraz jest trochę lepiej.

A ile Twoja Córka ma srebrnych plomb? Z tymi plombami to nie jest taka prosta sprawa, niestety przy pozbywaniu się amalgamatów wydziela się bardzo dużo dodatkowych toksyn, dlatego trzeba to robić ostrożnie i koniecznie zażywać antyoksydanty - bardzo duże dawki witaminy C, witaminę E oraz selen. Polecam też chlorellę, pomaga pozbyć się metali ciężkich z organizmu. Są też dobre leki homeopatyczne na odtruwanie z rtęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, dobrze,ze na Ciebie trafilam:jestes kopalnià wiedzy :D cora ma dwie takie plomby.Trafila w sumie na mlodà panià dermatolog ,ktora na razie jest jeszcze pelna pasji i nie przebiera w srodkach;myslè,ze to ona bèdzie jà prowadzic.Zawsze tez pozostaje opcja tutaj kiedy przyjedzie na wakacje.Moze znajdè jej jakiegos specjalistè.Ogolnie wyniki badan ma bardzo dobre,wièc moze jeszcze nie jest tak zle??ja oczywiscie juz panikujè :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum - nie ma co panikować tylko spokojnie się za nią zabrać, a konkretnie za jej zdrówko. :smile: Będzie dobrze, to młody organizm, i jeszcze jak wyniki badań są dobre to nie jest źle. :D Nie wiem, ile ona ma lat, mam nadzieję, że nie pali fajek i nie pije za dużo kawy rozpuszczalnej, bo właśnie w tym jest bardzo dużo kadmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, ma 17 lat i nie pali fajek,kawy nigdy nie pila.Biega,jezdzi na rowerze i czasem plywa.Kocha hamburgery :D Biedulka...jak jej powiem o zdrowym odzywianiu to jeszcze w nerwicè jakàs wpadnie.no i piwo lubi.Jak jej mama :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że nie pali i nie pije tej śmieciowej kawy. :smile: Co do hamburgerów to spoko może czasem zjeść, niech nie wpada ze skrajności w skrajność, ale ogólnie niech zacznie się lepiej odżywiać. "Jesteśmy tym, co jemy". Nawet nie wiesz, ile prawdy w tym powiedzeniu.

 

[Dodane po edycji:]

 

A jak może pić piwo i nie czuje się przy tym źle to dobry znak :P , z grzybkiem problemów w takim razie raczej nie ma, bo osoby mające przerost candidy źle reagują zwłaszcza na piwo, nie tolerują go, i w ogóle alkohol źle na nich wpływa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, no to nie jest tak zle myslè..jeszcze dzisiaj i jutro ma nosic ten plaster z kolejnymi alergenami.Myslè,ze po zakonczeniu badan lekarka jà odpowiednio naprowadzi,aczkolwiek o detoksykacji powiem corce juz dzis.jako mala dziewczynka byla uczulona na bialko-obawiam siè,ze znow siè ten problem pojawil.No ale zobaczymy-czekam na nastèpne wyniki badan. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Moja matka ma z 5 amalgamatow, ja mam 2 i nie narzekamy :roll: Zwiazki rteci wyzwalaja sie z nich dopiero po okolo 30 latach od zalozenia co zreszta potwierdzaja badania.

 

Wstalam, a raczej brutalnie mnie obudzono... matka od rana z odkurzaczem, a brat rolety w oknach pootwieral i skonczylo sie spanie. Jestem nieprzytomna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska - wszystko zależy od organizmu. Amalgamaty bardzo wiele osób uczulają i wywołują różne alergie, nietolerancje, powodują nieprzyjemne dolegliwości z różnych stron organizmu, głównie neurologiczne. Nie będę się o tym dłużej rozpisywać, w każdym razie plomby te nie służą organizmowi i się od nich raczej odchodzi. Coraz więcej lekarzy ostrzega przed działaniem amalgamatów choć są jeszcze dentyści, którzy wmawiają pacjentom, że to najlepsze plomby. Tak naprawdę nie ma żadnych dowodów, że amalgamaty są bezpieczne, jest natomiast dużo badań wskazujących na efekt odwrotny. Skąd masz takie informacje, że po 30??? Najwięcej rtęci uwalnia się do organizmu przy zakładaniu amalgamatów, usuwania ich oraz przeżuwania, gdy się plomba ukruszy itd.

 

[Dodane po edycji:]

 

http://www.meridian.az.pl/index.php?dzial=odtruwanie - ciekawa stronka o amalgamatach, badaniach nad nimi, metalach ciężkich itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, czytalam o nich. Te badania, ktore robili nie sa jednoznaczne. Dlaczego? Bo wiele zalezy od srodowiska w jakim zyjesz i poziomu zasyfienia powietrza na tym terenie. Wiecej tych wszystkich metali nawdychasz sie z powietrza i objesz ze sztuczna zywnoscia (wszelkiego rodzaju polepszacze E) niz Ci wyjdzie z amalgamatu. To tak jakby powiedziec, ze ogorki kiszone sa zle, bo sa kiszone. A co w nich takiego zlego? Obcokrajowcy mysla, ze one sa skisle, ale to smiech na sali jest przeciez. My sie dziwimy za to obcokrajowcom jak oni moga jesc robaki. Smazone, pieczone, gotowane. A to bomba bialkowa, ktora nam przez gardlo nie przejdzie. Dla nich jak chips. I zauwazmy, ze kiedys (jeszcze w latach 80/90) nie bylo czegos takiego jak alergia... Wszystko wzielo sie skad? Z ewolucji, ktora przyczynia sie do oslabienia organizmu czlowieka, a co za tym idzie duzo wiekszej ilosci, duzo grozniejszych chorob. Amalgamat ma z tym tyle wspolnego co ziarko piasku na calym wybrzezu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, powodzenia na zdjęciach

Dziękuję Słoneczko :*

 

Właśnie, dzisiaj mój dzień Apokalipsy. Póki co latam na miotle po domu i sprzątam. Ok. 15.30 przyjeżdża do mnie moja stylistka. Do 17.30 będzie mnie malować i czesać a ok. 17.30 mój Misio ma nas zawiezc 20km na zdjęcia. Jak pewnie się domyślacie- zajebiście się boję :why: Wzięłam pół godziny temu Xanax SR 0,5mg, mam nadzieję że zaraz się rozbuja, a w razie co mam jeszcze Zomiren 0,5 zwykły. Więc MUSZĘ dać radę. Póki co biegam, mam mało czasu a tu jeszcze muszę posprzątać, pomalować paznokcie, ogolić nogi, umyć się, iść do sklepu, przygotować kilka rzeczy, zrobić kanapki... :hide:

Trzymajcie za mnie kciuki, proszę :cry:

 

[Dodane po edycji:]

 

I do tego łeb mnie boli od rana :evil::cry:

 

[Dodane po edycji:]

 

Cholerny Xanax SR :evil: Już :evil: Godzinę temu go zjadłam i nie działa jeszcze :evil: Wrrr... ile mam czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, Trzymamy mocno :great:

 

... i na dodatek okres sie przypałetal, wieć damska cześć forum domyśla sie co sie z tym łaczy , :evil:

 

 

..hehehe, męska a zwłaszcza żonata część tez wie co się z tym łączy :D

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak siedzieć półtorej godziny na fotelu dentystycznym z jednym zębem. ALE dentka jest cuuudownaaaaa, potrafiła zrozumieć mój strach i ból. także nawet mi nie szkoda tej kasy co poszła(no może trochę).W poniedziałek dokończenie zęba, tym razem mniej przyjemne,ale jak się ma zgorzel i tym podobne atrakcje to nie może być do końca cacy. Muszę się z chirurgiem umówić bo ósemka do rwania jak najszybciej(zaj**bie się). To juz dla mnie hardcore całkowity, jak tu się odważyć? Prócz tego 6 zębów do leczenia :evil: ale to już na nfz bo nie wyrobię, no może jedynkę prywatnie zrobię. Kiedyś ;)

Łeb mnie napieprza(od ósemki), obiad czeka na zrobienie, porządki też, dzieć chce na dwór..ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allleee u mnie przeszła burza..., akurat byłam w ośrodku zdrowia, dość ciekawie było, bo jedna pielęgniarka panicznie boi się grzmotów, w ogóle aż lekarze i pielęgniarki powychodziły z gabinetów, bo grzmoty był tak głośne i silne jakby jakiś koniec świata miał być. :P

 

[Dodane po edycji:]

 

Muszę się z chirurgiem umówić bo ósemka do rwania jak najszybciej(zaj**bie się). To juz dla mnie hardcore całkowity, jak tu się odważyć?

 

To akurat też bym chciała wiedzieć... :evil: Dlaczego zęby mądrości muszą wyrastać? :( Ja tam wolałabym zostać "głupia". :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam 4 osemeczki,ale sà w dobrym stanie i ich nie rwè-dlatego,ze nie mam szostek,wièc moje osemki ratujà brak szostek.Pogiète to trochè,z tymi zèbami.Leze zakopana pod kocem bo jest strasznie zimno i jakos nieswojo siè dzisiaj czujè i jakos tak dziwnie ogolnie.czy na allegro mozna rowniez kpowac ksiàzki??do wakacji daleko,nie mam juz co czytac,a cora dopiero przyjedza za dwa miesiàce, i wtedy mi cos przywiezie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi! Zjadłam 0,5 mg Xanaxu SR około południa. Potem godzinę póżniej jak nie działał to zjadłam 0,25mg Xanaxu SR... Ale dalej nie działał! Teraz więc łyknęłam już z 20-30 min temu 0,25 zwykłego Zomirenu. Więc razem mam 1mg benzo a to karfa nie działa! Ta dziewczyna zaraz u mnie będzie a ja chodzę z nerwów po ścianach! Co jest kurw... On będzie za 15min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą 0,5mg SR zjadłam całą i nie rozgryzałam- ale to było już ze 3-4 h temu!, 0,25mg SR rozgryzione no i zwykły też rozgryziony bo zwykły mam tabletki 0,5mg a chciała tylko 0,25.

 

 

Kiedy to zacznie działać? :why: Mam nadzieję że nie zżarłam tego za dużo?

 

[Dodane po edycji:]

 

Tylko mi się spać chce lekko, a lęk jak był tak karfa jest, serce mi jak młot wali z nerwów!

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. mój psych mówił wczoraj że można gryzc

 

[Dodane po edycji:]

 

ok spadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×