Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

puszekokruszek, przed dentystà nic nie bierz.Tam dostaniesz odpowiednie znieczulenie.Dziewczyny!!!!jak czytam ile wy wpieprzacie tych przeciwbolowych prochow to mi siè wlosy na glowie jezà!!a wasze wàtroby???a serce?jJezu na wszystko paracetamol albo apap albo chu* wie co jeszcze.No opamiètajcie siè troszkèJest tyle naturalnych sposobow zwalczajàcych bol. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PuszekOkruszek- jak jest ropa to faktycznie znieczulenie nie działa. Powinnaś najpierw dostać antybiotyk na ropę a potem leczenie! Inaczej padniesz tam z bólu. A paracetamol na takie coś to sobie możesz... no wiesz co z nim zrobić ;)

Wovka- masz rację :* Postaram się zrobić tak jak piszesz. Chociaż już zdycham z nerwów. A staram się nie myśleć! :why::hide: Dziś jadę do psychiatry, bo z benzo mam tylko Oxazepam a on coś nie działa za bardzo na mnie. Ziołowe nie ogarną tego tematu :? Boję się... Bardzo... :cry::-|

Aleks- ósemka... hm.. A jesteś pewna że to ósemka? Wiesz, zależy od człowieka. Ja miałam 17lat i na wizycie dentystka mnie poinformowała, że mam już wszystkie ósemki :shock: . Nic nie czułam. A może wychodzić pewnie nawet długie miesiące... Może kup sobie Calgel?

 

p.s. Ja paracetamolu mało jem- po przedawkowaniu mam do niego uraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, ten oxazepam nie dziala?moze jest za slaby.ale wez sobie teraz i moze zasniesz.Potem wroci facet to pojedziesz do psycho.a ja wlasnie mialam telefon i stracilam klientkè.no i ch**.To w sumie mam teraz tylko tygodniowo 16 godzin.za malo!!!!no nic.Postaram siè o nowe klientki,jak mi cos w biurze dadzà malpy wredne,rude piegowate i grube. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- walić tą klientkę ;) Boszzz co za ludzie! Człowiek raz się spóżni a oni zwalniają?! Jaka szopka :evil: Dostaniesz inne klientki, nie pękaj :smile: Ja dziś jadę do psycha na 17, mój luby dziś ma jednak wolne do 18... Ech... Na razie może nic nie będę brać, ale może potem... Ech, jest fuj fuj i be :?

Esprit- tak, mam tak czasami :-| A szkoła rodzenia i malowanie po brzuszku, bardzo fajna sprawa... Ach :105:

 

Z tego miejsca chciałabym też podziękować Aleks*Olo za wsparcie :smile: , dziękuję :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, fobia, antybiotyk odstawiono. Wczoraj bylam u innego lekarza i sie w czolo popukal. Dal mi Smecte, Gastrolit i jedyne co zostawil od poprzednika to Lacidofil (probiotyk). Na wszelki zas kazal mi zrobic badania. Jak nic nie wyjdzie, a to bedzie dalej sie utrzymywac (czy tez wracac, bo jak na razie od wczoraj jest niezle, tylko jestem oslabiona dosc mocno, ale to pewnie przez znikome odwodnienie i po prostu wykonczenie 2-tygodniowymi przebojami) to inne badania.

 

wovacuum, wyrastajaca 8 nie mozna sie zarazic :P

 

Magdaa, do psychiatry jedz normalnie, zwlaszcza, ze nie masz lekow. Niech Ci dobierze cos lagodnego - jak mi - i lecz sie dziewczyno, bo naprawde szkoda nerwow ;) Ja tam na mojej tabletce szczescia moge i cale zycie, mam to w nosie. Jak pomaga to czemu mam rezygnowac z tego luksusu :roll:

 

Wstalam. Czuje ciezar w brzuchu, ale jak na razie przebojow brak. Duldam smecte, studze gastrolit... Zaraz musze zjesc cos na sniadanko (mysle co, bo od wczoraj prawie nie jem). Brat juz gdzies wywial, zapewne na dwor. Dzis maja byc burze, OBY! Niech popada, niech zagrzmi, ja chce wyjsc na powietrze woniajace ozonem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska- przypomnij proszę, jaki Ty lek bierzesz? Łagodny jest? Zapytam o niego psycha. Bo już się męczę za bardzo...

Esprit- mnie też ćmi głowa i oczy mnie bolą.

 

Do tego ten ch... wierci dalej! Od tygodnia! Mój X do niego poszedł zapytać ile to potrwa bo ma małe dziecko i mu płacze :mrgreen: i okazało się, że to aż 4 piętra nad nami wierci, a tu tak napier... I ma to trwać do jutra jeszcze, koleś drzwi wymienia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, Spamilan. Tak, jest lagodny i DOBRZE TOLEROWANY. Zreszta... http://www.kardiolo.pl/buspiron.htm To bezpieczny lek, czesto stosowany w terapiach uzaleznien. Nie odnotowano zgonow po przedawkowaniu (!). Lek zaczyna dzialac stopniowo. Mnie rozluznial, wyciszal. Naprawde CZULAM jego dzialanie, bo jak schodzil ze mnie, to czulam jak zaczyna wszystko wracac. To bylo jak pominelam dawke - zapomnialam o niej. Wtedy siup, szybko wzielam i za 30min byl luzzzz :yeah: I teraz? Nie balabym sie jechac do Warszawy (180km ode mnie) ani nawet dalej (Wroclaw, Rzeszow czy w druga strone - Trojmiasto a nawet Szczecin). A kiedys nie do pomyslenia bylo zebym ja bez lęku do sklepu poszla. W tej chwili nawet nie zabezpieczam sie juz Validolem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, Spamilan. Tak, jest lagodny i DOBRZE TOLEROWANY. Zreszta... http://www.kardiolo.pl/buspiron.htm To bezpieczny lek, czesto stosowany w terapiach uzaleznien. Nie odnotowano zgonow po przedawkowaniu (!). Lek zaczyna dzialac stopniowo. Mnie rozluznial, wyciszal. Naprawde CZULAM jego dzialanie, bo jak schodzil ze mnie, to czulam jak zaczyna wszystko wracac. To bylo jak pominelam dawke - zapomnialam o niej. Wtedy siup, szybko wzielam i za 30min byl luzzzz :yeah: I teraz? Nie balabym sie jechac do Warszawy (180km ode mnie) ani nawet dalej (Wroclaw, Rzeszow czy w druga strone - Trojmiasto a nawet Szczecin). A kiedys nie do pomyslenia bylo zebym ja bez lęku do sklepu poszla. W tej chwili nawet nie zabezpieczam sie juz Validolem :P

Wydaje mi się, że Spamilan bardzo uzależnia. Dostałam ten lek na uspokojenie i miałam go brać 3 razy dziennie. Niestety efekt był taki, że zaraz po zażyciu musiałam się położyć i przespać, bo kręciło mi się w głowie i miałam mdłości. Więc zaczęłam Spamilan traktować jako dobry lek nasenny. Rzeczywiście bardzo wycisza, uspakaja, masz wrażenie, że wszystko to, czym się zamartwiasz, czego się boisz, nie ma znaczenia, jest gdzieś daleko, nieważne, nieistotne. Ale, wystarczy przestać zażywać Spamilan, a pojawiają się o wiele większe lęki, wręcz jakiś zwierzęcy, irracjonalny strach (przynajmniej ja tak miałam). Więc trzeba wziąść pod uwagę, że kiedy będziesz chciała zrezygnować ze Spamilanu, to trochę tak jak efekt jojo przy odchudzaniu, czyli lęki i nerwice mogą być jeszcze silniejsze, niż przed zażywaniem Spamilanu. Na samym początku psychiatra powiedział mi, że Spamilan się bierze do końca życia i teraz wiem, co miał na myśli. Niestety, tudno znaleźć skuteczny i jednocześnie nieuzależniający lek uspakajający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaska, ja też poprosze mojego psycha o spamilan.Skoro jest łagodny i nie uzależnia..Mam pytanie jeszcze takie-czy pomoglby mi sie rozluźnić przed zaśnięciem?(zazwyczaj jestem spięta i mam lęki wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yennefer, czy ja wiem? Teraz mialam 2tygodniowe przeboje z ukladem pokarmowym, zeszlam z calych tabletek do polowek, a i te zostaly przez organizm zapewne wyplukane (wydalone na 2 konce niestety) i nie odczuwalam ZADNYCH skutkow tego. Z tego co wiem, ludzie odstawiaja ten lek wrecz od reki, z calych tabletek 3x dziennie na 0 i tez nie odczuwaja skutkow ubocznych. To zalezy wiele od psychiki... To nie benzo, ktore uzaleznia fizycznie. Takie leki moga uzaleznic tylko psychicznie, tak samo jak melisa, nervomix, validol. Malo to ludzi jest, ktorzy z domu nie wyjda bez swojego zabezpieczenia w postaci proszka?

 

[Dodane po edycji:]

 

Shadowmere, tak, na poczatku leczenia rozluznia przed snem ;) Polecam zaczynac terapie od cwiarteczki. I co tydzien zwiekszac az do dawki leczniczej. Skutkow ubocznych po tym wielkich nie ma, ja sie jedynie troche slinilam i mialam z pecherzem maly problem - ucisk :P Ale szybko przeszlo. Gdzies po 3 czy 4 dniach i luzz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu uzależnia czy nie? Ok, zapytam dziś o niego mojego lekarza i napiszę Wam wieczorem co Jurek o nim sądzi i czy mi go przepisał. Zobaczymy... Dzięki Bogu że mam porządnego psycha, na pewno jak ten lek uzależnia to da mi o tym znać.

 

[Dodane po edycji:]

 

A miałaś po nim bóle głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z przeciwbólowców tylko paracetamol toleruję bo najłagodniejszy. Ogólnie co do leków to staram się brać tylko to co jest dozwolone w ciąży, takie moje zboczenie(niestety nie licząc psychotropów...). A przeciwbólowce biorę pierwszy raz od...paru lat. Niestety ząb mnie tak powalił, że musiałam się poddać :roll:

 

Zakupy zrobione, zaraz się za pyszny obiad zabieram, niestety mimo bólu zęba apetyt mi dopisuj-nażrę się pieczonych kartofli, mniaaaaaam.

 

Magdaa, cóż, staram się psychicznie przygotowac na to co mnie jutro czeka, znieczulenie i tak wezmę nawet jakby miało nie zadziałać. Dam radę, poród przeżyłam to ząb mnie położy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z przeciwbólowców tylko paracetamol toleruję bo najłagodniejszy.

 

I to jest mit ;) Lekarze jak mi płukali wątrobę to interesowali się tylko tym, ile zjadłam paracetamolu, ibuprofenem wcale się nie przejęli i nawet nie pytali ile go zjadłam ( dużo za dużo). Potem mi powiedziano, że ibuprofen jest najłagodniejszy dla ludzkiego organizmu, paracetamol bardzo reza żołądek, wątrobę i łatwo można przedawkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z przeciwbólowców tylko paracetamol toleruję bo najłagodniejszy.

 

I to jest mit ;) Lekarze jak mi płukali wątrobę to interesowali się tylko tym, ile zjadłam paracetamolu, ibuprofenem wcale się nie przejęli i nawet nie pytali ile go zjadłam ( dużo za dużo). Potem mi powiedziano, że ibuprofen jest najłagodniejszy dla ludzkiego organizmu, paracetamol bardzo reza żołądek, wątrobę i łatwo można przedawkować.

 

 

o masz :roll: myślałam, ze jest najłagodniejszy bo mozna go w ciąży brać a resztę nie bardzo :evil: dooobra, na wieczór ostatni proszek coby noc przeżyć i koniec mam nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze,jestem prawie pewna,że rozwala mnie jakas zaraza,ale nie mam żadnej temperatury,więc nie wiem.

moje objawy to:mdłości,od kilku dni mi niedobrze(nie ma mozliwosci bym byla w ciązy),ogolne oslabienie-jak wstaje to kreci mi sie we łbie,rozstroj żołądka(wiadomo co mam na myśli :oops: ),momentami delikatne mroczki przed oczami.

piję kolę,ale poki co nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, tez nie mialam zadnej temperatury. I zaczynalo sie identycznie jak u Ciebie. Jak cola nie pomogla za 1 podejsciem to juz nie pomoze. Smecte kup. 1 saszetka kosztuje 1zl. Jedz paluszki i duzo jogurtow (w szczegolnosci activia, actimel - tak polecal mi lekarz). Jak to nie pomoze to do dr i przepisze Ci gastrolit. Aha, kup sobie jakis probiotyk, ja mam lacidofil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu mi nie dobrze :roll: nie wymiotuję, ale mdli mnie. Kręci mi się też w głowie, ale nie wiem czy to od żołądka czy efekt odstawienia leków (poprzednim razem jak odstawiałam miałam takie zawroty ,że po ścianach chodziłam) :evil:

agaska, a jak u Ciebie? leki pomagają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego ten ch... wierci dalej! Od tygodnia! Mój X do niego poszedł zapytać ile to potrwa bo ma małe dziecko i mu płacze i okazało się, że to aż 4 piętra nad nami wierci, a tu tak napier... I ma to trwać do jutra jeszcze, koleś drzwi wymienia

Magda u mnie to samo. Ja nie wiem ale powinny być chyba jakieś przepisy w jakich godzinach można dokonywać tych remontów, ile bez przerwy mogą one trwać? Co ciekawe ci sąsiedzi na nas kiedyś bez przerwy skargi pisali do spółdzielni, że parapet mamy za krótki i im deszcz zapaduje na okna :blabla: chociaż po ocieplaniu bloku wszyscy mają takie same te parapety :D a i w ogóle. A jak im się jedynie zada pytanie ile potrwa ten remont jeszcze (i rankami i wieczorami koło 20) to czują się wielce obrażeni. :silence: NIektórzy to naprawdę, brak słów.

Shadowmere Idź lepiej do lekarza rodzinnego, chyba tak będzie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Mama jest anestezjologiem,takze do lekarza nie ide..kazala jesc ryż ziemniaki i marchewki..

:D

Też zastanawiam sie czy moje samopoczucie nie jest spowodowane lekami,odstawilam leki 5 dni temu( po 2 latach brania) od tego czasu nasilona dereaalizacja,choc najgorsze sa zawroty glowy,uczucie oslabienia.

Dzis na terapii czulam jakbym miala zemdleć.Więc już nic nie wiem.

 

agaska, dziekuje Ci za rady i za pocieszenie,z tego wszystkiego zaczęłam już sobie wkręcać raka,ale widze,że to może cos innego :pirate:

fobia, jaki lek bralas poprzednio?tez lexapro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×