Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Magdaa, potrafisz namalowac nagie ciala mezczyzny i kobiety splecionych w uscisku??to mofà byc tylko zarysy,kolory ziemi...chcielibysmmy z malzem tako obraz olejny do sypialni...duzy,bardzo duzy!!!jak cos laski to piszcie do mnie na pw,czekam niecierpliwie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na malowaniu mozna niezłe pieniądze zarobić, znam człowieka który zaczynał sprzedając obrazki na ulicy, po paru latach bardzo chudych..teraz ma piękna willę, działkę z ogromnym basenem, kilka samochodów i paru ludzi którzy na niego robią..ale maluje nadal bo to kocha.

Jeśli jest choc najmniejsza szansa na to, żeby zarabiać na życie robiąc to co sie kocha trzeba spróbować. Najwyżej się nie uda ;)

 

Z zębem juz dawno bym poleciała na dyżur ale moim dentkiem jest brat cioteczny małża więc chcę do niego chodzić :mrgreen: a na dyżurach wiadomo jak jest.

 

Spacer z dwójką dzieci do odległego sklepu zaliczony, bardzo ciepło-25 stopnie jest na bank do tego słońce więc mnóstwo g*****zwanych osami/pszczołami/bąkami lata :evil:

niedługo za obiad się wezmę a pózniej standard-obijanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, potrafisz namalowac nagie ciala mezczyzny i kobiety splecionych w uscisku??to mofà byc tylko zarysy,kolory ziemi...chcielibysmmy z malzem tako obraz olejny do sypialni...duzy,bardzo duzy!!!jak cos laski to piszcie do mnie na pw,czekam niecierpliwie. :D

 

Myślę, że tak. W sumie temat ludzi, tym bardziej 'w zarysie' jest dość prosty w wykonaniu. Kolory ziemi... Widzę takie zielonawe tło, i na środku wijące się, splatające dwa ciała, tak jakby zrobione ze strugi światła, idącej z dołu obrazu do góry, do nieba... Dwa ciała jakby na zielonej drodze mlecznej... Ja tak to widzę ;) Nie wiem, musiałabym jakieś szkice zrobić i zobaczyć, czy bym umiała... Chyba... Nawet koty w glinie umiem robić haha :roll: (foto poniżej).

 

A na malowaniu to moja mama swego czasu dość dobre pieniądze robiła... Ale potem już nie miała na to czasu. Niestety ja nie jestem aż tak uzdolniona jak ona, ale cóż się dziwić... Ma tytuł Mistrza Rzemieślnika w tym fachu...

koty.jpg.ba72c34929d8c6417dfaa26d10fa0c06.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś muszę włosy farbnąć... A do tego odchwaszczanie, malowanie paznokci, smarowanie, nawilżanie... I masa sprzątania! :evil:

Coraz bardziej boję się czwartku... :? Masakra. Miałam dziś jechać do psychiatry, ale oczywiście X nie ma czasu... Mam nadzieję, że jutro mnie zawiezie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, ponoć moj naturalny kolor włosow nazywa sie średni blond lub ładniej-truskawkowy.Jest to kolor szary,jaśniejący w lecie w porywach do bieli,a przeważnie poprostu szary z rudym odblaskiem.Tak naprawde najbardziej pospolity,myszaty kolor:).Dlatego farbuje sobie włosy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide dzis do lekarza. Poczytalam sobie o wodnistej biegunce bez bolu brzucha i goraczki... I musze stwierdzic, ze sie facet nie popisal - pojde do kobity. Nie powinien byl mi podawac antybiotyku! Tylko probio + leki nawadniajace... I moze cos przeciwwirusowego... A ten zasadzil antybiotykiem :evil: I tylko mnie doprawil mocniej. Kuzwa, ile mozna, znow bede sie leczyc miesiacami przez blad lekarski. Czuje sie wypruta, jak wstane to nieciekawie mi... jestem bezsilna. Doslownie wrak czlowieka. Juz raz przez takie cos wyladowalam w szpitalu, drugi raz nie mam zamiaru. Niech mi powie babka (teraz pojde do babeczki od chorob zakaznych i dzieciecych) co mam zrec i co brac zeby mi sie poprawilo.

Na razie chleje przegotowana wode i pogryzam co jakis czas po paluszku. Mam taka dobra zupke na obiad i sobie jej nie powacham nawet... Ale wam powiem, ze panuje jakis rotawirus ogolnie. Nie ja jedyna w takim stanie - co zreszta widac po forum.

Zab musi isc do poczekalni. Nie rozdwoje sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od kilku dni mam mdłości,rozwolnienie i ogolnie czuję się słaba,pare razy zakręciło mi sie w głowie,tak,że prawie upadłam.Nie gorączkuję.I nie wiadomo czy to jakis bakcyl czy cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, no to pewnie masz to co ja... bakteryjne zapalenie jelit czy tez rotawirus - jak kto woli. Nie czekaj lepiej z lekarzem. Z autopsji wiem, ze sie mozna doprowadzic do stanu kompletnego wycienczenia, film sie urwie i obudzi sie czlowiek w szpitalu pod kroplowka. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, czy ja wiem... w badaniu krwi moga Ci wyjsc conajwyzej niedobory mikroelementow chyba. I zaburzenia bialkowe, swiadczace o jakims wirku. I moze helicobacter (?)

 

Czy wy tez macie ten problem z forum, ze co odswieza sie ten temat na ostatniej stronie, to cofa do 117 albo 115?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę boli głowa i chyba załączył mi się lęk wolnopłynący... Trochę poczytałam o lekach, o skutkach ubocznych, o możliwości wystąpienia myśli samobójczych... no i przy okazji pojawiły się rozkminy dotyczące sensu życia, mojej nerwicy... i lęk gotowy :cry: Głupia, po chu... to czytałam. I tera siedzę i się schizuję... Boże... Mam ochotę odwołać te zdjęcia czwartkowe (a nie mogę), ja nie mam siły na takie rzeczy... przecie ja tam zdechnę z lęku... :why: .............. Żle mi jest kochani, żle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska- nie jem żadnych leków od dwóch lat, tylko bardzo doraznie benzo. Ale wybieram się jutro po jakieś leki do psycha. A dwa lata temu jadłam SSRI i benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, nie boj sie. Zaczynaj brac od cwiartki - unikniesz wtedy skutkow ubocznych. A z lekiem jest jednak latwiej. Bedzie dobrze, nie martw sie na zapas. Ja sie ostatnio przekonalam, ze nie ma co sie bac brac tabsy. Normalnie podeszlam i do erdomedu i do duomoxu.

 

Dobra moi kochani, ja sie zbieram najpierw do denta po skierowanko, a potem do intera po cos na rozstroj zoladka. Zeby tylko ludzi nie bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, mi sie też już pięknie włączył lęk wolno płynący.Dochodzę do wniosku,że przy tych chorobach jedyną rzeczą ,która można robić,to wierzyc,wierzyc w to,że będzie dobrze, i starać sie o to by bylo normalnie.Każdego dnia jakaś walka.Ja obecnie mam tak silne lęki,że ledwo splukalam farbę z włosów,zaraz sie schowam pod kołdrę i będę udawac,że nie istnieję.Boję się.

Korci mnie by poprosic we wtorek przyszly mojego psycha o lexapro,ale szczerze mowiac mam dosyc oszukiwania swojego ciala.Przez poltora roku będzie bombowo,a potem znowu gehenna.

Może jednak da się bez leków z tego wyjsc,poprostu cwiczyc hart ducha,starrac sie wlasnie?modlę sie by bylo to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, nie swiruj stara :D ja Ciè proszè.zdjèc nie odwoluj-zawsze moze jaks kasa z tego wpadnie prawda??idz na rower albo na spacer :D albo ugotuj cos dobrego.albo spa sobie zrob..musisz wyglàdac do tych zdjèc jak kobieta a nie przestraszona dziewczynka.Wez siè w garsc kochana,wlàcz muzykè,potancz sobie a jak facet wroci to dziki sex zastosuj.hi hi nie ma nic lepszego na blysk w oku ;):twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek mam dentka. Ale nie mojego bo dopiero w następnym tygodniu może mnie przyjąć a ja nie dotrwam :cry: shit, dodatkowy stres, że do kogoś obcego ale się zapisałam bo inaczej bym na IR dentystycznej wylądowała ;) szkoda, że nie mam kogoś kto mi za to zapłaci,liczę, że ze 200 zł poleci :roll:

Obiad zrobiony, właściwie to dwa bo i matce robiłam. Prania ni ma, prasowania tez więc będę sie lenic. no i sprzątanie ale to pół godzinki i poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że ze mną jesteście. Było ok, tylko lekki ból głowy i oka prawego.. ale niepotrzebnie poczytałam sobie kilka rzeczy... Aj, wiecie jak jest :cry:

Agaska- nie wiem co się ze mną dzieje... Nigdy się nie bałam leków... A teraz boję się, że będę je brać i będzie ok, ale to nie będę JA, to będzie złudzenie... Wystraszyłam się, że znowu jakieś głupie myśli będę mieć... :cry:

Shadowmere- więc łączę się z Tobą w bólu. Życie z nerwicą to ciągła walka. Czuję się już jak worek wypełniony lękiem, smutkiem, paniką, bezsilnością...i zawiązany nitką nadziei... :cry: Też mam ochotę schować się pod kołdrą...

Wova- Ty to jednak potrafisz rozśmieszyć ;) Dziękuję :* Staram się wziąć w garść... Karfa, ciężko... Co za dzień... A czwartku boję się zajebiście po prostu. p.s. Nie mam z tych zdjęć żadnej kasy :-| Mogę się tylko cieszyć, że ja nie muszę płacić, bo normalnie ci ludzie biorą ciężkie pieniądze za taką sesję... Ech :why: Po ch.. ja się na to pisałam? :why:

 

Jeszcze jakiś fi*t mi tu wierci nad głową od tygodnia, zaraz zwariuję przez to :hide: Normalnie pójdę tam zaraz i mu jaja urwę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wróciłem od mojej doktorki,mam brać dawkę podtrzymującą czyli pół tabletki i zacznę znowu psychoterapie bo jednak tej dobrej psychoterapeutce nfz przywrócił kontrakt ja pi.....le jak mnie to wkurza,zaczynasz psychoterapie zaczyna być dobrze człowiek pracuje nad sobą,nagle ci przerywają bo nfz nie dał kontraktu,teraz od nowa.

Jeszcze szef mnie w k....wił że mało kilometrów jeżdżę,a co to moja wina że ludzie mniej kupują!!!

AHA I JA MAM OD WCZORAJ SRACZKĘ I MDŁOŚCI :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagladalm sobie teraz prze okno i co zobaczylam??wlasciciel Polak polskiej lawety,obsikiwal sobie plot od mojej sàsiadki,zresztà zawsze tutaj parkuje,mimo,ze nie moze i zostawia po sobie puszki po coli, po fajkach,i inne smieci.WKurfilam siè i zadzwonilam po gliny..a co!!Moze siè nauczy kultury burak jeden.Boze co za chamstwo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×