Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dzien pracowity,jestem milo zmeczona :D Màz wraca jednak w srodè do pracy a nie jutro ,tak,jak bylo ustalone wczesniej.Papierologia okropna,wszystko siè przez to ciàgnie i ciàgnie.Ale nie narzekam.wazne ze màz wraca do swiata zywych-ja tez siè cieszè,bo bywa czasem juz nie do zniesienia ;)esprit, ten rower to sobie odpusc jeszcze jakis czas moze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, piech pozdrowiony, odmachuje uchem :mrgreen:

 

Ja tam z natury jestem rudzielec, ha. Nie musze sie farbowac. Zreszta o blondzie to pomarzyc moge, tak silny jest moj wlasny :P A probowalam juz nie raz i nie dwa. Jedynie moge je przyciemnic, ale to znowu do karnacji nie pasi.

 

esprit

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz dla mnie dziwną. Od czwartku czyli od czasu zabiegu nie miałem ani jednego ataku paniki ani lęku.

Bo Cie dupa boli, to mysli odciagniete na bok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, nie zamykaj się w domu, to najgorsze co może być, później się derealka włącza właśnie taka jak opisujesz...

Ja powiem tak, że ja lubię w wekendy siedzieć w domku zwłaszcza jak jest paskudna pogoda. Sprzątam sobie, coś tam wyprasuję, zaglądam na forum, jakiś serialik a na wieczór filmik. Co, źle? Jeszcze tak jak esprit nie tryska zdrowiem to ja mu się wcale nie dziwię. CO innego jak siedzisz bo się boisz wyjść ale jeśli ci dobrze np z książką czy gazetą i muzyczką to po co się na siłę wyganiać? Wszystko zależy kto ma jaki temperament. ;) Nie powiem, że poza domem tez można znaleźć i znajduję ciekawe zajęcia jak basen, rower, mniej siłownia bo mnie potem wszystkie gnaty bolą. :time: Jakoś nie miałem nigdy szczęścia do rozsądnych instruktorów. Jak kiedyś na 1 ćwiczeniach po bardzo długiej przerwie takie mi ćwiczenia zaserwował, że potem prawie o kulach chodziłem. :evil:

Aha bo temat to mój dzisiejszy dzień, a taki sobie, ani rewelacyjny ani też jakiś tragiczny. Czasem łapią mnie jakieś dziwne depresyjne doły ale ja się nie daję i do przodu (nawet nie muszę się żadnych tabletek nałykać, nigdy tego nie robię, szkoda żołądka). Jak ktoś sobie z czymś nie radzi to moim zdaniem napewno tabletki z tego nie wyleczą. Jak tu czytuje jak piszecie, że a to były nietrafione, a to jak odstawiliście to jakieś komplikacje. Co innego jeśli innym są niezbędne do normalnego funkcjonowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere- wrzuć mi na priva linka do tego teledysku, bo ja tylko kilka zdjęć z niego widziałam a całego teledysku nigdzie nie mogę znalezc :evil:

 

p.s. Mam do Was prośbę- możecie mnie nie kolorować na czarno? Ja żyję, naprawdę.

 

:lol:;)

 

[Dodane po edycji:]

 

No chyba, że wszystkich kolorujecie jak leci na czarno- to ok. Ale trochę głupio wygląda jak wszystkie nicki na granatowo oznaczacie a mnie na czarno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie... Bo jest kilka osób co wiecznie kolorują nicki na granatowo, a ja nagle jak mam inne konto to stare zaznaczają na czarno... Ja nie umarłam przecież :lol:

Dobra, nieważne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam oferte pracy, jutro jade na rozmowe i podpisanie umowy ....... nawet mi kurffa nie dadzą umrzeć w spokoju .... świat sie uparł, żebym za wszelka cene wyszła z depresji chyba.

W tym całym gównie to sie ździebko cieszę nawet, tfu tfu odpukać żeby nie było powtórki z rozrywki z ostatnich dni.

Poszłam sie zapisać do nowego psychiatry, patrze .. 100 zł za wizyte w cenniku, tylko dzieci na NFZ, podziekowałam, nie stać mnie na taki 'luksus' :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere- ooo, właśnie o takiej fryzurze ja myślałam :smile: Kolor też malina... :105: Mmm chyba się odważę... Ajj korci!

Idealnie trafiłaś w mój gust. Zresztą nie pierwszy raz ;)

Esprit- haha, wezmę sobie do serca, obiecuję :mrgreen:;):pirate:

 

Mój wieczór całkiem udany... Póki co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, teraz zauwazylam ,ze cos sie zmienil Twoj nick??cos siè stalo czy jaka cholera??

moj wieczor tez ok.malzon juz spi a ja wcinam arbuza :D moze cos poczytam ambitnego,a moze zasnè przy lapku??

 

[Dodane po edycji:]

 

esprit, wyslalam ci na pw gdzie zamieszkujè,a Ty w jakim miescie bèdziesz w interesach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadlam maciupenki kawaleczek (gryzek) kabanosa i jest mi tak niedobrze, ze chyba zaraz puszcze pawia... Moze uzyli do wedzenia jakiegos drzewa, ktore mnie uczula...

Jutro psychiatra i dentysta i mam nadzieje rtg.

 

[Dodane po edycji:]

 

I poszlo... Ech... Co mi jest... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit

 

Jak Ty to zrobiłeś ? Ja też chcę takiego psychiatrę co będzie sam do mnie dzwonił i pytał jak się czuję :mrgreen:

 

Bo dobrego psychiatrę trzeba sobie wychować :)

A tak na serio to mój lekarz to równy chłop. Kiedyś u niego byłem i okazało się że mamy wspólne pasje.

Zarówno on jak i ja interesujemy się programowaniem i tworzeniem stron www.

I tak od słowa do słowa i polubiliśmy się. Facet jest góra 5-6 lat ode mnie starszy.

 

Ot i tak

hehe

 

Z takim to też bym się pewnie zaprzyjaźniła :lol:

Jak się przeprowadzę w Twoje strony to się zwrócę z prośbą o namiary:)

 

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz dla mnie dziwną. Od czwartku czyli od czasu zabiegu nie miałem ani jednego ataku paniki ani lęku.

hehe

 

To się nazywa prawo alokacji czy coś w tym rodzaju. Jak Cię boli np ząb, to sobie utnij rękę. Murowane,że zapomnisz o bólu zęba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×