Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

ciumcnijcie sie i dajcie już spokój . były pytania ,były odpowiedzi, były żarty, i nawet była smycz do duszenia :mrgreen: kurcze to chyba nie tu ale byla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat, intryguje mnie ona a Madzia nie chce nic więcej powiedzieć jak to gdzie to i dlaczego :|

 

[Dodane po edycji:]

 

NA CO ???????????? :roll: boj sie Boga dziewczyno ja byłem do spowiedzi wczoraj :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi głupio wpadać w środek tej zażartej dysputy ale mam pytanie do admina... no i tak jakoś... muszę akurat tutaj. Czemu jak zaglądam w nowe posty i klikam przy niektórych tematach w ikonkę "pokaż pierwszy nieczytany post" to mnie odsyła uparcie do jakiegoś postu sprzed paru dni? To pewnie moja wina (w sensie mojej przeglądarki?) Można coś z tym poczynić?

Jeżeli ten post z przed paru dni by nie przeczytany to właśnie tam Cię odsyła. :) To nie pokaż najnowszy post tylko pokaż pierwszy nieprzeczytany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... bardzo ciekawa dyskusja o kolorach :D

kiedyś bywałam dość regularnie na czacie, potem miałam przerwę w obecności na forum..., potem wróciłam..., weszłam na czata i okazało się, że nikogo nie znam, nikt nie zna mnie, poczułam się obco i uciekłam.

i jakoś nie mam odwagi wrócić ;)

wszystko się zmienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi głupio wpadać w środek tej zażartej dysputy ale mam pytanie do admina... no i tak jakoś... muszę akurat tutaj. Czemu jak zaglądam w nowe posty i klikam przy niektórych tematach w ikonkę "pokaż pierwszy nieczytany post" to mnie odsyła uparcie do jakiegoś postu sprzed paru dni? To pewnie moja wina (w sensie mojej przeglądarki?) Można coś z tym poczynić?

Jeżeli ten post z przed paru dni by nie przeczytany to właśnie tam Cię odsyła. :) To nie pokaż najnowszy post tylko pokaż pierwszy nieprzeczytany...

Ja rozumiem, i właśnie o to chodzi że do tych tematów zaglądam regularnie i chcę czytać od pierwszego nieprzeczytanego, a ten do którego mnie odsyła czytałem już ze 20 razy ;) Dla niektórych tematów odsyła mnie poprawnie, dla niektórych uparcie do tego samego. Teraz sobie przypomniałem że na forum powinien być klawisz "oznacz wszystkie jako przeczytane" - poszukam, może to naprawi problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba ja juz nie wchodze na czat, bo jak weszlam kilka razy to wszyscy smeca, rzucaja kur@wami, i w sumie w kolko tocza sie rozmowki w zamknietym gronie :mrgreen: Takze to nie dla mnie :) Moze zrobic drugi czat ? :shock: dla reszty :D -tych spoza grona :great: Ja wchodzilam jakos z 8 lat temu na irca to bylo inaczej - wszyscy sie witali, otwarcie przyjmowali innych, ja rozumiem, ze nie od razu wieszac sie na szyje i rozdawac cmoki,,,ale oczekiwalam atmosfery mniej dolujacej: a tam kazdy narzeka....no i te bluzgi :shock: albo ja juz jestem za stara na takie gadki :-|:mrgreen: bo wlasnie czlowiek czuje sie obco i jakos nie na miejscu -jakby przeszkadzal a reszta ze robi łaske ze sie odezwie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi głupio wpadać w środek tej zażartej dysputy ale mam pytanie do admina... no i tak jakoś... muszę akurat tutaj. Czemu jak zaglądam w nowe posty i klikam przy niektórych tematach w ikonkę "pokaż pierwszy nieczytany post" to mnie odsyła uparcie do jakiegoś postu sprzed paru dni? To pewnie moja wina (w sensie mojej przeglądarki?) Można coś z tym poczynić?

Jeżeli ten post z przed paru dni by nie przeczytany to właśnie tam Cię odsyła. :) To nie pokaż najnowszy post tylko pokaż pierwszy nieprzeczytany...

Ja rozumiem, i właśnie o to chodzi że do tych tematów zaglądam regularnie i chcę czytać od pierwszego nieprzeczytanego, a ten do którego mnie odsyła czytałem już ze 20 razy ;) Dla niektórych tematów odsyła mnie poprawnie, dla niektórych uparcie do tego samego. Teraz sobie przypomniałem że na forum powinien być klawisz "oznacz wszystkie jako przeczytane" - poszukam, może to naprawi problem.

 

oznacz jako przeczytane ->

http://i41.tinypic.com/eurn9y.jpg

 

Korba ja juz nie wchodze na czat, bo jak weszlam kilka razy to wszyscy smeca, rzucaja kur@wami, i w sumie w kolko tocza sie rozmowki w zamknietym gronie :mrgreen: Takze to nie dla mnie :) Moze zrobic drugi czat ? :shock: dla reszty :D -tych spoza grona :great: Ja wchodzilam jakos z 8 lat temu na irca to bylo inaczej - wszyscy sie witali, otwarcie przyjmowali innych, ja rozumiem, ze nie od razu wieszac sie na szyje i rozdawac cmoki,,,ale oczekiwalam atmosfery mniej dolujacej: a tam kazdy narzeka....no i te bluzgi :shock: albo ja juz jestem za stara na takie gadki :-|:mrgreen: bo wlasnie czlowiek czuje sie obco i jakos nie na miejscu -jakby przeszkadzal a reszta ze robi łaske ze sie odezwie.

 

musiałaś trafić na jakiś zły dzień, czy cuś, bo zazwyczaj jest w miarę wesoło...

a co do bluzgów.. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oznacz jako przeczytane ->

http://i41.tinypic.com/eurn9y.jpg

Nie rozumiem. W jakim konkretnie celu się w to klika, skoro WSZYSTKIE fora są przez to oznaczone jako przeczytane, nawet te, których nie przeczytałam? To trochę mylące.

dopóki tego nie odznaczysz będzie Cię odsyłać znowu do tego "nowego" posta, który już przeczytałaś...

Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Nie znam się, ja tu tylko sprzątam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba ja juz nie wchodze na czat, bo jak weszlam kilka razy to wszyscy smeca, rzucaja kur@wami, i w sumie w kolko tocza sie rozmowki w zamknietym gronie :mrgreen: Takze to nie dla mnie :) Moze zrobic drugi czat ? :shock: dla reszty :D -tych spoza grona :great: Ja wchodzilam jakos z 8 lat temu na irca to bylo inaczej - wszyscy sie witali, otwarcie przyjmowali innych, ja rozumiem, ze nie od razu wieszac sie na szyje i rozdawac cmoki,,,ale oczekiwalam atmosfery mniej dolujacej: a tam kazdy narzeka....no i te bluzgi :shock: albo ja juz jestem za stara na takie gadki :-|:mrgreen: bo wlasnie czlowiek czuje sie obco i jakos nie na miejscu -jakby przeszkadzal a reszta ze robi łaske ze sie odezwie.

 

Ja tam się zawsze przywitam i z każdym pogadam. :mrgreen:

 

Co do kurf - no czasem się rzuci takim hasłem, ale jesteśmy tylko ludźmi...

 

Wpadnijcie jeszcze kiedyś dziewczęta. ;)

 

Aga - na tego irca? Ale forum, to chyba z 5 lat istnieje, więc jakim cudem 8 lat? :shock::mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

musiałaś trafić na jakiś zły dzień, czy cuś, bo zazwyczaj jest w miarę wesoło...

a co do bluzgów.. :oops:

 

Wesoluchno jest, hiahia. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Adminie czy istnieje groźba otrzymania bana za zbyt dużą wysłaną ilość postów?

Obecnie nie pracuję,nie uczę się,głownie siedze na forum :P Czy może mnie spotkac za to jakas kara? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie z tej dziedziny. Mogę sobie zresetować ilość postów do zera nie zakładając nowego konta? Tzn niech te stare się zostaną, ale żeby mi się wyświetlało zero obok... Strasznie mnie irytuje ta kosmiczna ilość jaką mam (wiem, moja wina, ale może jest możliwość zresetowania tego). Fajnie by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×