Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

o kurcze, ale sie dzieje. Ja się cieszę, że zostałam doceniona, chociaż nie spodziewałam się takiego "wyróżnienia". Dowiedziałam się, że zostałam "doceniona" jak napisałam posta swojego :D

 

Jestem tu krótko to fakt, ale mam dość bliskie stosunki (hmm ale to zabrzmiało :lol: ) z niektórymi z forum. Kilka osób poznałam w realu, z kilkoma miałam romans, z kilkoma piłam wódke :D w każdym bądź razie uważam shada za bliską mi osobę, bardzo dużo mi pomógł, kiedy było ze mną najgorzej, dużo mi uświadomił, wytłumaczył itp i do dziś wiem, że jak mam problem, jak sobie z czymś nie radzę to mogę zadzwonić i mi pomoże, nawet jeśli mi zabraknie kasy na koncie to oddzowni, mimo, że do play ma drożej ;p :D

 

mi sie wydaje, że podświadomie całe to zamieszanie to zwykła zazdrość i tyle. shad jako szef ma takie kaprysy i może sobie nadawać rangi. W końcu to "jego' forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje, że podświadomie całe to zamieszanie to zwykła zazdrość i tyle. shad jako szef ma takie kaprysy i może sobie nadawać rangi. W końcu to "jego' forum.

 

o matko. nie skomentuję, zazdroszczę Ci, zżżżżżżera mnie od środka zazdrość jakiej mało.

zastanów się co piszesz, bo możesz kogoś niechcący urazić, chcąc zatuszować to co konkretnego jest do przekazania.

 

przepadam za ludźmi, którzy potrafią czytać ze zrozumieniem. :roll:

 

rozkoszuję się chwilą, mam 500 postów i będę mieć różową rangę i tytuł 'nabijaczka bezsensownych postów'.

 

 

BEZ odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to widzę właśnie, że od jakiś 3 stron nabijasz bezsensowne posty o kolorze nicka i innych pierdołach. Nikogo nie mam zamiaru obrażać. Po prostu mnie śmieszy, że głupi kolor jest powodem do jakiś bezsensownych dyskusji.

 

Jak dla mnie to możesz mieć migający nick jeśli jest taka możliwość. Gdyby Cię to nie ruszalo, nie wypowiadałabyś się w tym temacie tylko znalazla ciekawsze tematy. Bo przecież nie o kolor nicka tu chodzi, prawda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że najbardziej boli ta dyskusja osoby pokolorowane :great: I te pokolorowane osoby się najbardziej tłumacząąą, że hej :mrgreen: heh

Zgadzam się z K. we wszystkim co pisze, jesteśmy głupie i kłócimy się o durne kolory nicka, i cholernie Wam zazdrościmy tych znajomości w realu, tego, że możecie zadzwonić do admina jak Wam żle i że ktoś docenił Wasz wkład w forum.

 

Naprawdę, przyjmijcie moje najszczersze gratulacje :roll:

I nie tłumaczcie się tak, bo to wygląda jak byście miały coś do ukrycia ? ;)

 

Z mojej strony też bez odbioru.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam temat z ogromnym zainteresowaniem - jakież dramaty! Jakież emocje! Ten scenariusz napisało życie!

 

Aż mi głupio wpadać w środek tej zażartej dysputy ale mam pytanie do admina... no i tak jakoś... muszę akurat tutaj. Czemu jak zaglądam w nowe posty i klikam przy niektórych tematach w ikonkę "pokaż pierwszy nieczytany post" to mnie odsyła uparcie do jakiegoś postu sprzed paru dni? To pewnie moja wina (w sensie mojej przeglądarki?) Można coś z tym poczynić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yh.. no rozmowa wydaje mi się pozbawiona sensu... ale te emocje, aż mi kipią z monitora..

może faktycznie byłoby lepiej, ze względu na nerwicowców, żeby malowania nicków nie było...

z innej jednak strony.. chciałbym być zielony

ale jakby mi cudem dali kłóciłbym się jak lew o odcień :lol:

tak... krew, flaki, walające się kończyny.. czuje się czasami, jakbym film z gatunku gore oglądał 8)

nie to jednak telenowela :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak... krew, flaki, walające się kończyny.. czuje się czasami, jakbym film z gatunku gore oglądał 8)

nie to jednak telenowela :P

leżę

 

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę nt. dziecinady - dziewczynki, wasze zachowanie to czysta dziecinada :!: Pytacie: dlaczego :?: Otóż, nie dlatego, że mi ten temat "nie pasuje" i lubię używać tego słowa ( :lol: ), tylko z samego faktu, że was powstanie tej grupy po prostu BOLI, i na nic te przesycone ironią i sarkazmem wypowiedzi, bo tak naprawdę wszyscy wiemy, o co chodzi... Najpierw piszecie, że nie chodzi o kolorki, to o co chodzi? Jeśli chcecie, to sobie stwórzcie swoje grupy, gdzie chcecie i kiedy chcecie, nikt Wam nie broni.

Nie ma to jak być w centrum zainteresowania. Poza tym - no przyznajcie, po prostu baaardzo Was ciekawi o czym się tam pisze. I dlaczego nie WY tam piszecie. No cóż. Tak wyszło.

A na poważnie - skoro forum to nie wasze życie i wcale Was to nie boli - to po co te ostatnie (chyba już) 5 stron pytań retorycznych?

 

ed:

żarty żartami, ale to ogólne oburzenie jest...absurdalne. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że najbardziej boli ta dyskusja osoby pokolorowane :great: I te pokolorowane osoby się najbardziej tłumacząąą, że hej :mrgreen: heh

 

Te "pokolorowane" osoby starają się załagodzić sytuację. Bo to nie "smerfy" rozpoczęły tą "dyskusję"...

 

się z K. we wszystkim co pisze, jesteśmy głupie i kłócimy się o durne kolory nicka, i cholernie Wam zazdrościmy tych znajomości w realu, tego, że możecie zadzwonić do admina jak Wam żle i że ktoś docenił Wasz wkład w forum.

 

Zazdrość to uczucie wybitnie autodestrukcyjne. Współczuję... Tym bardziej, że określiłaś siebie, jako cyt. "głupią"...

 

, przyjmijcie moje najszczersze gratulacje :roll:

I nie tłumaczcie się tak, bo to wygląda jak byście miały coś do ukrycia ? ;)

 

Dzięki. ^^ :P Niby, co mamy mieć do ukrycia? Coś sugerujesz? Brzmi chamsko...

 

mojej strony też bez odbioru.

 

Hmmmm no cóż... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, :shock: radzialbym przeczytac moje posty na ten temat.Z mojej strony to jest jawna kpina, i caly ten temat jest bardziej zabawny niż żenujący.padlo kilka pytań i nie wiedziec czemu zrobił sie efekt śnieżnej kuli-każdy coś tam podsycił,cos dodal od siebie.Każdy może sie obruszyc z zazdrości,że ktos ma niebieski nick jesli powiedzmy,ma 20 lat,albo 18.Natomiast jeśli ktos 30letni zaczyna sie obruszac na kogos 20 letniego,"zazdrościsz mi..bla bla bla",to jest to szczerze żałosne.

Każdy wiek ma swoje prawa.. :DŚmiertelniczka, jak dla mnie jest ewidentnie widoczne,że robimy (w każdym razie ja) sobie żarty w tym temacie,bo przecież jest to pierdoła nad pierdołami.Nawet nie chce sobie wyobrażać,że ktokolwiek potraktował to serio :o .Nie wiem za co mi dziekujesz, w każdym razie nie ma za co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×