Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry niech będzie dla nas wszystkich.

Nienawidzę wieczorów bo mnie dopadają lęki

Nienawidzę poranków bo czuję się zniechęcona, bezsensowna i bezcelowa

Niech to juz minie...

Poczytałam o tym cholernym doxepinie i nie wiem czy to wykupywać :roll: jeśli mi to g****nie pomoże a przytyję po tym choć z 1 kilogram to zarżnę moją psychiatrę(rozmiar 58-58)

Ach, trza iść zapalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli starczy Ci sił tylko na jedna z tych rzeczy, to olej sprzątanie i wybierz rower.jak nie poprawi Twego samopoczucia to na pewno nie pogorszy. A jak masz leny francowate to nasze kochane benzo i jazda

Trzymaj sie

Robert

 

[Dodane po edycji:]

 

Magdalenko

...a Pudzian to anorektyk czy koks?

heheheheheh

Nie jest moim celem zostanie karkiem. moim celem jest wyzdrowienie. a że zmierziła mnie bezsilnośc lekarzy i ich łacnośc w wypisywaniu coraz to nowych legalnych dragów robiących mi coraz większa papke z mózgu-postanowilem wziąć sprawy w swoje ręce. Nie boje sie eksperymentów. Wogóle malo czego się boję. mam potężne lęki. Ale pewnie sama wiesz jaka jest różnica między strachem a lękiem. Lęk to taka suka bez najmniejszego powodu, wszystkie fizyczne objawy strachu.

natomiast strach ma przyczyne , dobrze wiemy jaką i mozna spokojnie go opanowac

PS. Pudzian zaimponował kondycją.

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert- Pudzian to koks i uwielbiam go jako mężczyznę, ale psychicznie :mrgreen: Nie podoba mi się jego ciało. Natomiast bardzo go szanuję za to, że nie usiadł na laurach po zdobyciu pięciu Mistrzostw Świata w Strong-Man'ach tylko robi coś dalej dla siebie, i dla Polski przy okazji.

Natomiast jeśli u Ciebie to jest forma leczenia... to mogę tylko zacisnąć kciuki, aby się udało :great:

 

Esprit- ajjj Biedny 012.gif

Trzeba było ten Tramal zjeść! To jest po prostu lek przeciwbólowy i tyle. Kiedy Ty się w końcu oduczysz czytać ulotki? :?

A na wzmocnienie organizmu polecam tran z wieloryba w kapsułkach, olej z rekina w kapsułkach, czosnek i miód.

Zrobiłeś zabieg i gitara, teraz będziesz miał spokój ;) A propo dobrze, że to zrobiłeś- wielu ludzi wstydzi się iść z tym do lekarza :?

p.s. Dostałeś CD? Bo w poniedziałek czy we wtorek poszła do Ciebie.

 

Mój dzień zaczął się za wcześnie bo jakiś frajer robi remont nade mną i wierci od 8 rano :evil: Mam plan wsadzić mu jutro o 4 rano wykałaczkę w domofon :twisted: Usiądę w aucie i jak zejdzie wyciągnąć wykałaczkę to pójdę wsadzić nową :twisted: A do wykałaczki przyczepię kartkę z napisem:

''W mózgu sobie lepiej powierć, przyda ci się!''... :x

 

Mam plan dalej sprzątać dzisiaj i robić moje torebki. Pogoda pochmurna, ech... Boję się czwartku :-|:( Chcę jechać do mojego psycha, a nie mam z kim... Mój X ciągle w pracy :( No i leżę sobie z moim kiti kiti, oglądamy powtórki z całego tygodnia ''Na Wspólnej''... Ech...

 

Spokojnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit - moja matka poleciła by Ci pewnie sok z jagody i kiszonej kapusty :P

 

Mam plan wsadzić mu jutro o 4 rano wykałaczkę w domofon :twisted: Usiądę w aucie i jak zejdzie wyciągnąć wykałaczkę to pójdę wsadzić nową :twisted:

 

Cóż to za D I A B O L I C Z N Y P L A N !!!!!! :mrgreen::lol::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit - gratuluje hartu ducha... :great: przynajmniej spokój juz z tym będzie.

madziabmw - ależ Ty masz w sobie serdeczności i ciepła dla innych, oszczędź sąsiada, może nie miał kiedy wiercić, ja miałem parę miesięcy nad głowa dziecko z ostrym adhd, cały czas harmider nad głową, jeździło prawie non stop po podłodze jakimś łomotogennym pojazdem, parę razy zwracałem uwagę rodzicom, bez reakcji. Jak się wyprowadzali dostałem w okno jajkiem ( dobrze, ze nie zepsutym) ale przynajmniej było zabawnie :lol: Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak juz będę smukłym atletą to wrzucę specjalnie dla Ciebie fotkę,hehehe

Chociaż w pewnym wieku ciężko uzyskac talię osy.....zwłaszcza jak apetyt na mięsiwa wszelkiej maści sie ma

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- o, widzę że jedną polucję...solucję...eee poradnik, już znalazłeś :mrgreen: Do 'Kart Przeznaczenia' też gdzieś mam, muszę poszukać i Ci podeślę linka na pw :smile: (Bo na tym CD są dwie gry, nie wiem czy zauważyłeś :mrgreen: heh )

Krzyś- plan diabloliczny, ale jakże skuteczny :twisted:

Conrado- czasami po prostu inaczej się nie da... A te wiercenie już kilka dni trwa... Że tak powiem: można nerwicy dostać! :lol: W dzień to jeszcze jakoś znoszę, chociaż mi się aż ciśnienie podnosi, no ale bez jaj... o 8 rano wiercić i walić :?::x

Shadowmere- widzę że i Ty potwierdzasz, iż kobiety schabów nie lubią, i racja :great: Ja osobiście lubię wysokich, smukłych i szczupłych. Tacy mają najczęściej... wiele do zaoferowania :lol::oops:

Robert- 6 Weidera i ciśniesz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, oj biedaku, biedaku. Meczysz sie podobnie jak ja. Choc moj problem z dupa polega wylacznie na zasiadaniu na tronie... Za to problem w otworze wlotowym to juz inna sprawa :evil: Ale wlasnie z tego calego bolu, zmeczenia i w ogole to tez ta moja nerwica przestala mnie meczyc. Ale musze pogratulowac odwagi! Zabieg w znieczuleniu miejscowym... Chyba bym sie bala :P A Tramal to g... jest, lepiej nie brac. Wiecej ma skutkow ubocznych niz zbawiennych.

 

magdalenabmw, idz i wsadz. A co Cie beda budzic w weekend :P

 

Conrado31, ja na takiego sasiada zastosowalam terapie szokowa. Otoz przytachalam z garazu kolumne... Ustawilam na drabinie, glosnikiem w str podlogi sasiada - czyli mojego sufitu. Przy rurze (w kacie, tej co do grzejnika wode doprowadza), zeby bylo lepiej slychac. I tak pokatowalam ich glosnym (full volume) metalem (szczegol, ze mi tynk odpadl :P ) od 4 do 8 rano. Halasy (bieganie w szpilkach i trepach, rzucanie rzeczy na podloge etc) skonczyly sie jak reka odjal.

 

Wstalam wlasnie. Musze zjesc jogurt i lyknac garsc lekow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, umarlam,z tej wykalaczki :twisted: moj sasiad,natomiast od 7 rano pucuje swoj motor i caly czas go odpala,tak jakby bal sie,ze juz nigdy nie odpali??i ma przy tym debilowaty wyraz twarzy :D w sumie koles mi nie przeszkadza bo wstalam juz o 6,ale szkoda mi bylo malza i sasiadow w okolicy.

Basen zaliczylam,zakupy zrobione,chalupa posprzatana,koty poszly sobie na dwor-i dobrze-przynajmniej nie wyjà.

Uczè siè gramatyki dzisiaj a malzon bedzie malowal(jeszcze nie skonczyl :twisted: )

 

[Dodane po edycji:]

 

agaska, jak twoje malenstwa afty???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- to wsyp mu cukru do baku z benzyną :twisted: Skończy się impreza :pirate:

Agaska- łączę się z Tobą w bólu. Mi się 'odkleja' dziąsło za ósemką dolną. Boli jak cholera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas sąsiad z dołu robi remont już cały tydzień. To już jest nie do wytrzymania. Jeszcze w tygodniu to mnie nie ma często w domu ale jak w sobotę rano o 6 już wiercenia, że aż ściany drżą. A jak ktoś ma k...małe dzieci? Ja akurat nie mam. Tak to jest jak się mieszka w komunie blokowej. :evil: Niektórzy nawet potrafią w niedzielę rano takie remonty sobie robić. :roll: A jak gadają, na pół klatki ich słychać co mówią. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- ponoć jak się wsypie cukru do baku (ino nie oszczędnie) to można zatrzeć silnik, ewentualnie zapchać wtryskiwacz i filtr paliwa. Zanim uzbiera na naprawę to hoho :mrgreen: Jest jeszcze inna opcja- możesz kupić piankę PCV i mu napsikać do rury wydechowej :pirate:

 

Lubomir- współczuję. Zrób mój patent z wykałaczką :mrgreen:

 

Koturre- a na wymianę wind to ja właśnie czekam, bo od dłuższego czasu mam wysoki czynsz remontowy, i teraz mają nam WRESZCIE wymienić windy- a mi wtedy wartość mieszkania skoczy troszkę ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×