Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

magdalenabmw, amol i dentosept nie pomagaly. Nawet woda utleniona probowalam. Nic. Mam ich 5 albo 6, nie chce mi sie liczyc nawet. Dostalam ma nie zawiesine nystatyny.

Moja sasiadka potrafi sie seksic do 3 nad ranem, a o 6 juz rozkreca muzyke. Mam zabudowany kaloryfer, wiec juz sobie w niego nie ponaparzam mopem. Ale jak mnie mocno wkurzy to chyba napisze do spoldzielni na nia :silence:

 

No i sie porzygalam w nocy, biegunka tez wrocila. Dopiero wstalam, modle sie nad jogurtem z acidolaciem. Musze go zjesc i lyknac leki... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, czekam na plytè :D

sprawy zalatwilismy jako tako-w pracy mez sie plujà,ze nie o taki papier ze szpitala chodzilo!!!!kurfa co za nierozgarniète baby tam pracujà!!az zal po prostu,wiesniary glupie :D

chyba sie napije dzisiaj piwska,bo nerwowo nie wyrabiam-czy ktos dzisiaj pije piwo albo cos?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha,

czułem się fenomenalnie ale poszedłem pobiegać. Biegałem z godzinkę, podciągnąłem się z 20 razy i mnie jakieś lęki złapały, ledwo do domku dobiegłem. Chujnia :) Ale proszków nie wezmę. To jakiś wstręt do wysiłku chyba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum

Ostatnie dnie jestem w takim stanie , że nie mialem sił iśc na poczte użerać sie z tą komunistyczna nomenklatura i obsługą, hehehehe

Ale wyslę-obiecuje ci to-zależy mi na fanach ( na fankach jeszcze bardziej :P )

zrobie to w poniedziałek

Koturre

tez tak czasami mam-wysiłek fizyczny powoduje nasilenie lęku i derealizacji...

nie wiem czemu tak jest

ale to poryta, gówniana choroba wymykająca sie logice i wszelkim prawom.

tak jak pisalem w temacie CHAD olałem wszelkie prochy

wrzuciłem dziś koksy.

czuje sie o WIELE lepiej

zaraz idę na strych roznieśc na strzępy worek i powyginac sztangę

Żadne z prochów , które zeżarłem w ciągu 3 lat nie zadziałały tak szybko i pozytywnie

oczywiście cudów nie ma -derealizacja jest dalej....lęk dużo mniejszy, pojawił się napęd

Będę sie upierał , że koksy spowodują mniejsze zniszczenia w organiźmie niz te psychiatryczne badziewia. A jak zdechnę to przynajmniej dobrze sie czując

Trzymajcie się

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert,

gitara! Jebać proszki:) A z tymi koksami to mogę zapytać co zapodałeś? Tylko mi nie mów, że testosterony bo jeśli tak to jesteś psychol :D Ja bym się nie odważył :D

 

A te lęki to mam w dupie tyle, że się nieraz zatoczę jak byłbym lekko wypity na ulicy. No i tętno mam nieco wyższe wtedy.. No ciekawy jestem czy Ci to pomoże - oby :D

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsultowalem mój stan i chęć zamiany psychiatrycznego gówna na gówno koksiarskie z jednym takim specem z Warszawy.Znam Go od lat.

I trafileś

Dobry teść

Ale nie gówno w postaci omnadrenu....

Ja znam ten temat. Z czasów kiedy byłem zarobiony, zbudowany,pełen optymizmu i wiary w siebie.

wiem o "odblokach" itd

Będzie dobrze

...a jak nie.....to będzie źle

gorzej i tak byc nie może

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że Kolega tez w temacie,hehehehehe :D

na początek prolongatum, potem propionat.

Na inne cuda przyjdzie czas jak sie okaże , że mój desperacki akt przynosi więcej pozytywów niz negatywów

Nie mam nic do stracenia

Obecny stan zdrowia mimo 3 letniej intensywnej terapii psychotropowo psychologicznej jest nie do przyjęcia. Znam siebie i wiem że w takim stanie będąc jestem juz na końcu drogi

nie chodzi o to że nie wytrzymam-wszyscy jakoś tutaj wytrzymuja

Chodzi o to że nie jestem w stanie ZAAKCEPTOWAĆ samego siebie w stanie wegetującej roślinki

kocham życie i przyjemności oraz wyzwania jakie daje-ale trzeba funkcjonować żeby przyjemności smakować a wyzwania pokonywać

w obecnym stanie wale to wszystko

...Chociaz jak pisalem - w tym momencie czuje sie znacznie lepiej

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie bierzcie tego świństwa! Mój luby kiedyś brał takie specyfiki... Boszzz z takim facetem nie da się wytrzymać! Agresywny, nie staje mu prawie, kapryśny... Ma-sa-kra. A potem jak przestaje brać to i tak te mięśnie klapną. Nie wspominając o tym, że większość kobiet nie lubi koksów. Fuj :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auaaaaaaaaaaaaa :why::why::why:

Jak ta afciara przy dolnej 7 boliiiiiiii... Poruszanie szczeka zaraz boli. Nawet dotyk przez policzek - bo idzie przestrzalem az na kosc szczekowa... A ona jest WIELKA. Jak na afte oczywiscie... Niech te leki zaczna dzialac i niech ja stane na nogi w koncu, musze sie brac do roboty a nie lezec w lozku! :evil:

 

[Dodane po edycji:]

 

Edit: 2 nowe afty na ustach...

 

[Dodane po edycji:]

 

I na dziaslach tez widze nowe zalazki.... :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie no, bez kitu, rozrycze sie zaraz. Nawet sraczka nie jest tak upierdliwa jak to cos... Juz mam dosc, nie wiem za co, po co, dlaczego, czemu ja i w ogole... Bez kitu nerwica to zeszla na boczny plan, stala sie w ogole nieupierdliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenko

...ponoć większośc kobiet nie lubi koksów? :P

rozumiem , że stanowisz wyjątkową mniejszość..hehehehehe

Buziaki

Przyszly koks

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robcio, z moich koleżanek tylko jedna lubi, a mam sporo znajomych :smile: Ja tam wolę jak facet ma mózg i duże mięśnie w majtkach zamiast w koszulce :mrgreen: E, takie mięcho, bleah :P Widzisz, Fobia potwierdza!

 

Pudzian wygrał! Yeah! :yeah::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×