Skocz do zawartości
Nerwica.com

isc do szpitala, czekac, zabic sie/.///


betii

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

jestem w dole totalnym. lecze sie 5 lat a od roku jestem glownie w szpitalu.w lipcu dali mi leki we wrzesniu zmienili je... bylam w komorowie na terapii.Dostalam nowe leki. Asetre tegretol... biorę ja juz ok 7 tyg. mam podly nastroj jestem zmeczona nic mi sie nie chce. Tydzien temu lekarka zwiekszyla mi asentre do 100. ale od ok 5 dni czuje sie fatalnie. ziewam na maksa, spie, ryczę, mam dreszcze, ciagle mysle by sie zabic. Wczoraj prawie to zrobiłam. ale wzielam 2 imovany i tranksene i mowie moze zasne a rano zobacze.

czuje sie jakby wszyscy mi umarli nie mam sily zyc. czekam juz miesiac na terapie psychol.

Kontaktowalam sie z lek. mowila bym asentre zmniejszyla. i zobaczyla, a jak nie przejdzie zglosila sie na izbe przyjec szpitala psych. Nie wiem co robic. Teraz mam egzaminy za tydzien praktyki, slub siostry w czewrcu , a zachowuje sie jak babcia 80 letnia.

Juz myslalam ze mzoe asetra tak dziala ta zwiekszona dawka, jednak czytalam o tej sertalinie i nic takiegio nie wyczytalam. jak pomysle ze wezma mnie na oddział obserwacji w szpitalu to od razu przehodzi mi chec ratowania siebie.

myslicie ze takis tan moze przejsc? jak poradzic sobie z tą sennoscia z tym ziewaniem. Juz nie daje rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 tyg. i lek nie działa... chyba trzeba by zmianić? wiesz, w szpitalu mogą CI dobrać

sama widzisz, ze jesteś jakby "nie do życia", nie cieszą Cię praktyki, ślub siostry itp. może warto pozwolić sobie pomóc, by potem wyjść i móc cieszyć się życiem? to jest trudna decyzja na trochę sie wyłączyć, ale czy czerpiesz coś teraz z życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie. lipiec i sierpien bylam w szpitalu. po 2 tyg znow mnie skierowano bo lek tisercin dawał skutki uboczne. posiedzialam do pazdziernika.dali mi tak leki ze spałam.tylam. w komorowie na terapii ciagle mi zmieniali leki. Przed wyjsciem dali wlasnie asentre.lekarka mi zwiekszyla dawke pare dni temu i jest jeszcze gorzej. nie wiem jak juz funkcjonowac skoro leki na mnie nie dzialaja a na terapie mam czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten tegretol tak działa, że czujesz się zmęczona i senna? Po sertralinie miałam tylko na początku takie samopoczucie, potem było coraz lepiej, także nie wydaje mi się, że to po asentrze. Mi asentra dawała dużego kopa do życia, nie było mowy o żadnej senności, nawet siedząc musiałam coś robić, ruszać nogami, obgryzać paznokcie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×