Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

magdalenabmw, świat się rządzi niesprawiedliwością :mrgreen: odpowiedzmy sobie dlaczego Cie nie ma hmm

sądze ,że dlatego iż nie należysz do tej grupy ja też nie znam tych osób i nie należe i nie mam "kolorowego nicku" mam taki sam jak Ty i jakoś potrafie oddychać :mrgreen: dla mnie to całkowicie sprawiedliwe nie znam osobiście nie należe rozumiem ,nie pcham się,nie sieje zamętu o duperelke ;) co do opracowania przeczytaj moj post wyżej "docelowo będzie niewidoczy"

 

Ps. Osoby korzystaja częściej z tej formy komunikacji na forum a nie tylko od czasu do czasu

 

mam nadzieje że troszkę wyjaśniłem .

 

[Dodane po edycji:]

 

Shadowmere, posądzasz o kolesiostwo i mam do Ciebie pytanie skąd takie podejrzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic- a czemu nikt mi i moim znajomym z reala (tudzież z Tesco) nie przydzieli osobnego subforum i kolorowych nicków?

Może my też byśmy chcieli takie mieć (tzn ja i znajomi ze Szczecina na ten przykład).

To niesprawiedliwe.

No ale dobra, mniejsza z tym... Też mi nowość że świat jest niesprawiedliwy...

 

Ja nie chcę się wpychać do tamtej grupy, bo mam większe problemy w życiu niż brak kolorowego nicka (no bez jaj :? ) ale ciekawi mnie dlaczego i po co takowa grupa powstała i dlaczego nie mogą powstać inne.

 

Zresztą, też nie rozumiem co ma znanie się w rzeczywistości do przyjaciela forum ?

p.s. A skoro często korzystają z IRCa to sam IRC im nie wystarcza? Po co mi dodatkowe forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, .Sam napisales,że to jest" grupa ludzi ,którzy sie znają w realu"-to TY posądzasz innych o "kolesiostwo".

Nie przekręcaj moich słów,i nie dorabiaj ideologii.Nie iwdzę w swoim poście OSKARŻENIA,tylko pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, a kto powiedział że tylko z reala czy tam z tesco ?? :mrgreen: przeczytajcie dziewczyny jeszcze raz same to wywnioskowałyście jest wielu uzytkowników którzy maja range przyjaciel forum a nie ma błękitnego nicku . Piszesz że masz większe problemy ale to nie ja kontynułuje wyjaśniony temat ,jeśli tak zazdrościsz tego błękitnego nicka napisz do administratora ,że Ty też chcesz i kropka ! ale skoro nie należysz do tej grupy to raczej Ci go nie nada .

 

Pewnie nie wystarcza a po co im specjalne subforum to wiedzą tylko Oni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja nie chcę się wpychać do tamtej grupy, bo mam większe problemy w życiu niż brak kolorowego nicka (no bez jaj ) ale ciekawi mnie dlaczego i po co takowa grupa powstała i dlaczego nie mogą powstać inne

 

Nowa grupa IRC powstała w celu usprawnienia komunikacji między stałymi użytkownikami czata. Czat funkcjonuje już kilka lat, dużo stałych bywalców zna się osobiście i czasami pojawiają się tematy których za bardzo nie ma gdzie umieścić w innych subforach (chociażby informacje o spotkaniach). Do grupy należą osoby które jak napisałem są stałymi bywalcami (mają +v). Doszukiwanie się jakiegoś spisku jest nie na miejscu. Nikt nie jest faworyzowany. Wyróżnienie kolorem czy rangą nie wiąże się z innymi przywilejami niż dostęp do subforum, które jest ukryte dla osób nie związanych z kanałem #nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rid, w nosie mam tego nicka, nie o to mi chodzi... Chciałam się tylko dowiedzieć dlaczego akurat TAMTA grupa znajomych dostała takie przywileje a nie na przykład MOJA grupa znajomych, czy grupa znajomych Władysława z Koziej Trąbki...

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Nie doszukuję się spisków, zadałam tylko pytanie bo mnie coś zaciekawiło. Przecie po to jest ten temat aby zadawać pytania.

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s.2. Na spotkania można się umawiać w tematach miast, jak my w Szczecinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, widzę, że bardzo Cię boli to że powstała ta grupa. Nie wnikam czym to jest spowodowane, nie mniej jednak jeszcze raz powtarzam, że takie subforum i grupa wg. nas była potrzebna dlatego ją stworzyliśmy. Subforum jest ukryte więc nadal nie wiem czemu tak bardzo Ci to przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, .Sam napisales,że to jest" grupa ludzi ,którzy sie znają w realu"-to TY posądzasz innych o "kolesiostwo".

Nie przekręcaj moich słów,i nie dorabiaj ideologii.Nie iwdzę w swoim poście OSKARŻENIA,tylko pytania.

 

 

znaczy że kogo ja oskarżam ?? :roll: i jakiej ideologii ? :mrgreen:

 

napisalaś jakiś oskarżający tekst o tym co ma głosić blekitny napis "przyjaciel moderatora" więc zadalem pytanie dlaczego bo nie ja jeden w tym zauważylem oskarżenie w słowach że błekitne nicki są dla naszych lepszych znajomych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, niestety ja nie zauważyłam żadnego oskarżenia czy posądzania w swoim poście.Zauważyłam natomiast pytania,ewentualnie jedno przypuszczenie.W związku z tym nie ma chyba sensu kontynuowanie dalej tego tematu.Pozdrawiam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dajmy już spokój. Zadałyśmy tylko kilka pytań a zostajemy oskarżone o jakiś atak, zachowanie 'nie na miejscu', spiskowanie...

Ok, ja idę robić obiad bo mi chuop do chałupy wróci i ja opierdziel zbiorę za brak obiadu, a nie Wy ;)

 

p.s. Nic mnie nie boli, no, ino głowa trochę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s.2. Na spotkania można się umawiać w tematach miast, jak my w Szczecinie.

Jak ktoś chce spędzać czas ogólnie z ludźmi z forum to przecież może pisać w tematach regionalnych. Ja np. nie mam ochoty spotykać się z ludźmi z forum których w ogóle nie znam, tylko ze znajomymi, z którymi dużo się przegadało na czacie i już ich poznało. Nie będę zapraszał garstki znajomych na piwo w ogólnym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A... przecież wiedzieliście - osoby, które są odpowiedzialne za 'nadawanie rang', że każdy kto tu chociaż trochę przebywa zauważy różnicę i się zapyta. A więc skąd to zdziwienie, że dziewczyny się dopytują ?

 

 

I co ma PRZYJACIEL FORUM do Waszych prywatnych spotkań i pogadanek na czacie ?

Nie bardzo rozumiem, ale i chyba nie potrzebuję zrozumienia tego do szczęścia.

 

 

 

Ps. Poza tym, musieliście zaraz oznaczać kogoś innym kolorem, jeszcze takim oczojeb*ym ? Nie, nie musieliście.

Ps.2 To ja proponuje utworzyć subforum dla tych, którzy rozmawiają prywatnie na GG i lubię spotykać się w kole gospodyń wiejskich i gotować kapuśniak ! Kolor żółty-neon proszę, tak dla równowagi.

 

Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ma PRZYJACIEL FORUM do Waszych prywatnych spotkań i pogadanek na czacie ?

Osoby te nawet jeżeli nie wszyscy posiadają znaczną ilość postów na swoim koncie, wniosły wiele w życie forum. Jeżeli nie tylko motywacyjnie, to i pomocą w organizacji pewnych działań. Nie przesadzę pisząc, że bez wielu z tych osób forum prawdopodobnie by nie istniało w chwili obecnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad. odnośnie oznaczenia nicków innym kolorem nie musieli ale może chcieli .

 

Ojeju, pobawmy się w piaskownicę. Bo może i ja chcę.

Piszesz czasami jak małe dziecko, a chyba już nim nie jesteś, jak dobrze rozróżniam.

Po prostu nie wiem skąd to zdziwienie co do reakcji dziewczyn, tyle. :roll:

 

shadow_no, mam nadzieję, że wyróżniłeś wszystkich, którzy na to zasługują i nikt nie poczuje się urażony.

 

pomocą w organizacji pewnych działań. Nie przesadzę pisząc, że bez wielu z tych osób forum prawdopodobnie by nie istniało w chwili obecnej.

 

A więc nadal prywatne sprawy o których szary użytkownik nie wie i się nie dowie.

Dobrze, już dobrze, oczywiście wszyscy rozumiemy.

 

Ps. A wiesz co, śmieszne, bo ja chciałam też coś pomóc i zrobić dla forum i jakoś nie byłeś chętny żeby mi nawet odpowiedzieć. A więc śmiem twierdzić, że kółeczko wzajemnej adoracji istnieje. Ale bawcie się dobrze, ja tam co do tego nie mam żadnego 'ale', jedynie co to widziałam, że są osoby, które też się udzielają i też wcale nie mniej pozywtywnej energii wrzucają na forum.

Ale to nie ja tu jestem Bogiem.

 

I tak, napiszę to publicznie, bo ja nie używam zwrotów typu 'pewny człowiek, pewnego razu, zrobił coś pewnego a efekty widzą wszyscy'.

 

:yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. A wiesz co, śmieszne, bo ja chciałam też coś pomóc i zrobić dla forum i jakoś nie byłeś chętny żeby mi nawet odpowiedzieć.

A ja mam wrażenie, że podziękowałem, wcieliłem w życie i odpowiedziałem Ci na wiadomość:

post311352.html#p311352

:)

 

Odnośnie 'kółeczka', sprawa wygląda tak, że nie wszystkie osoby które otrzymały rangę przyjaciela forum należą również do nowej grupy. Grupa IRC jak sama nazwa wskazuje koncentruje się na stałych bywalcach czata. Nie chcę licytować kto zasłużył się bardziej lub mniej, bo nie da się tego określić jednoznacznie.

Rozumiem, że chodzi Ci o Twój pomysł odnośnie porządków w dziale 'Witam'. Z racji tego, że każdy z nas ma również życie prywatne nie jest możliwe szybkie wcielenie tych zmian w życie. Czas pokaże jak to wyjdzie w praktyce.

 

A więc nadal prywatne sprawy o których szary użytkownik nie wie i się nie dowie.

Czy widzisz sens, żebym pisał publicznie że użytkownik X pomógł nam w tym, a Y w tym, Z mnie pocieszał co w konsekwencji przełożyło się na to i na to. Heh, myślę, że przyznanie takiej rangi jest wystarczającą informacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, Kotku, nie, napisałam kolejny post, wysłałam też wiadomość PW :angel:

 

Czy widzisz sens, żebym pisał publicznie że użytkownik X pomógł nam w tym, a Y w tym, Z mnie pocieszał co w konsekwencji przełożyło się na to i na to.

 

Ty wyznaczasz przyjaciół FORUM, czy swoich przyjaciół ?

I od jakiej strony ta 'przyjaźń' ? Ja myślałam, że w sensie udzielania się, pomagania innym użytkownikom, wspierania. Przecież to dla nich miejsce.

Może od tego trzeba byłoby zacząć.

 

Ale wiedz o tym, że ludzie po prostu będą się pytać, tylko to chciałam zaznaczyć. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K., nie rozsmieszaj mnie, do mnie piszesz , że odpowiadam jak dziecko a sama stawiasz się w świetle obrączyni dziewczynek które nie dostaly kolorku no wybacz jeśli to dorosły tryb postępowania to faktycznie może wole pisać jak dziecko dalej .< sama wsppomniałaś "bo ja chce" "pisakownica" > i pewnie nie widzisz nic dziecinnego we wlasnym tekscie ??

 

zasadnicze pytanie kto się zachowuje jak dziecko "inni maja to ja też chce " raczej to jest dziecinne ,ani Ty ani ja nie decydujemy i nie jesteśmy właścicielami tego forum i nie nam o tym przychodzi decydować więc dziecinne zachowaniem jest ingerować w sprawy ktore nie są sprawami do ktorych mamy jakiekolwik prawo decyzji tak zarzadziła sobie administracja i to ich sprawa czy nadali kolor tęczowy czy jasno seledynowy a kto do tej grupy należy to ich decyzja i tyle , więc dziecinne zachowanie w stylu dlaczego ja nie mam jest nie na miejscu raczej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×