Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?


AronFtv

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że tak może być ale nie musi.

 

Osobiście nie wierzę w to, że jakiś prawiczek za swoim pierwszym razem mógłby być taki odważny, dziki, uprawiać ostry seks i w dodatku nie zakończyć po 5 sekundach (i nie daj Bóg w partnerce, co pewnie często się zdarza... ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak może być ale nie musi.

 

Osobiście nie wierzę w to, że jakiś prawiczek za swoim pierwszym razem mógłby być taki odważny, dziki, uprawiać ostry seks i w dodatku nie zakończyć po 5 sekundach (i nie daj Bóg w partnerce, co pewnie często się zdarza... ;) ).

 

a jednak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś będzie miał coś ciekawego do powiedzenia (czyli na temat) to proszę się wtedy wypowiadać.

przypominam, że temat brzmi "Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?" a nie "Ile razy w tygodniu uprawiacie samogwałt?". :hide:

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) i w dodatku nie zakończyć po 5 sekundach (i nie daj Bóg w partnerce, co pewnie często się zdarza... ;) ).

Z tym "nie daj Bóg w partnerce" miałaś na myśli, że wytrysk w niej to gafa i jakieś obrzydlistwo dla kobiet, a przynajmniej niektórych? :mrgreen: Czy chodziło Ci tylko o względy bezpieczeństwa w przypadku nieużywania antykoncepcji? ;)

przypominam, że temat brzmi "Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?" a nie "Ile razy w tygodniu uprawiacie samogwałt?". :hide:

:mrgreen:

Jaki znowu samogwałt, toż to seks z kimś, kogo najbardziej kochasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahhaa siedzę i się śmieję do laptopa :mrgreen::lol::great:

 

Z tym "nie daj Bóg w partnerce" miałaś na myśli, że wytrysk w niej to gafa i jakieś obrzydlistwo dla kobiet, a przynajmniej niektórych? :mrgreen: Czy chodziło Ci tylko o względy bezpieczeństwa w przypadku nieużywania antykoncepcji? ;)

Wiesz co, no powiedzmy że znam kogoś miesiąc i idziemy do łóżka... No z całym szacunkiem, ale kończenie w kobiecie to zbyt intymna sprawa aby pozwolić na to facetowi z którym nie jesteśmy długo, którego nie jesteśmy pewne. Inna sprawa- żadna antykoncepcja nie jest na 100% pewna, i kolejna- stosując np tylko hormony można zarazić się AIDS itd ... Dlatego takie rzeczy jak kończenie w partnerce należy zostawić tylko Temu Jedynemu- wg mnie.

 

Jaki znowu samogwałt, toż to seks z kimś, kogo najbardziej kochasz ;)

 

Mistrz :great: hahaha

 

W takim razie ile czasu wam zajmuje zabawa?Ja tam osobiście szybki bill jestem ale zupełnie co innego z własną dłonią a co innego z człowiekiem tak więc czas jest nie porównywalny.

 

No zgodzę się z tym, że co innego uprawiać seks z kobietą a co innego z ręką. Jak będziesz z kobietą to sam się przekonasz że wrażenia są zupełnie inne.

Co do czasu- no na pewno nie minutę. Ja średnio tak z 30 minut, czasem krócej, czasem dłużej...

 

No, ale żeby nie robić OT bo widzę że modzi się burzą, to będzie na temat- ja od wczoraj ino raz, chociaż i tak pewnie nikogo to nie interesuje :mrgreen:;) heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no nie wiem, każdy jest inny :smile: Ja w sumie z każdym partnerem oscylowałam około 30 minut, ale różnie to bywa... Takie krótkie też się zdarzają, ale to tylko wtedy jak oboje padamy na pysk po męczącym dniu albo gdzieś nam się spieszy, no albo jak mi się nie chce a jemu bardzo- to wtedy to trwa 3 minuty :mrgreen: .

Różnie to bywa, ale uogólniając to tak ok 30min. 7 min to dla mnie jednak troszkę za krótko, ale tak ja pisałam- każdy człowiek jest inny i potrzebuje czego innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samogwałt :lol:

Nic to wspólnego z seksem nie ma, no może poza rozładowaniem napięcia, ale IMHO, to tylko marna namiastka tego, co jest naprawdę fajne :mrgreen:

chciałabym prawiczka :105:

Ja w sumie nie chciałam, znaczy nie zastanawiałam się nad tym a mi się trafiło :mrgreen:

 

Weż się podziel, nie bądz sknera :P:pirate:

 

Hmm....ale on już jest używany, wielokrotnie :twisted:

 

 

Chyba najfajniej jest gdy przy pierwszym razie spika się prawiczek z dziewicą, w ten sposób nikt nie ma poczucia "mniej doświadczonego", a co za tym idzie obawy, że zrobi coś nie tak, coś źle, nie podoła wymaganiom doświadczonego już partnera.

Może wtedy z braku doświadczenia ten seks nie jest idealny, super ekstra za tym pierwszym razem, ale może być zabawny dla obojga partnerów, którzy uczą się tego jednocześnie - moze być zabawnie ;)

 

 

Są takie dni, że 7 minut wystarcza a są i takie, że 30 to za mało :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut? moi drodzy tyle to ja bym miała na cały tydzień biorąc pod uwagę codzienny seks :mrgreen: więc proszę nie narzekać na 7 minut

 

 

Co do częstotliwości..kiedys 2xdziennie, teraz raz w miesiącu może sie trafi, była i półroczna przerwa..nie chce mi się, nawet masturbowac :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere- jeśli chodzi o to, że Ty chcesz a partner już nie ogarnia to możecie spróbować żelu przedłużającego stosunek Durex, prezerwatyw przedłużających Durex albo czegoś takiego:

http://allegro.pl/item1016235082_pierscien_na_penisa_z_regulacja_zacisku_man_ring.html

Większość facetów ma problem z kończeniem szybciej niż partnerka by chciała, ale są na to sposoby... A z czasem i praktyką wszystko się unormuje i będzie mógł nawet godzinę :smile:

Ja jednak jak bym miała codziennie tylko 7 minut to trochę kijowo, toż to człowiek nie zdąży się jeszcze rozkręcić :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koturre- hah :mrgreen: Nieee już nie potrzebuje takich wynalazków, ale kiedyś...

 

Shadowmere- to akurat się nadajesz dla większości facetów, bo dla nich cała gra wstępna to zdjęcie majtek :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×