Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

magdalenabmw żaden horror nie wzbudził we mnie takich emocji. Na żadnym horrorze nie trzęsłam się tak jak na tym dramacie. Raz, że sceny z tego filmu są mi bardzo bliskie :roll: a dwa...oglądając go miałam przed oczami taki obraz-siedzi sobie gwałciciel/zboczeniec/sado/popieprz przed tv, ogląda ten film i masturbuje się. I nie mogę się pozbyć wrażenia, że ten film powstał by w takich ludziach budzić pozytywne emocje(wiem wiem wiem, że gadam bzdury ale ten film obudził wszystkie moje uśpione lęki i strasznie mocno go przeżyłam). Jedno co mogę powiedzieć to powtórzyc twoje słowa, że nie da się go opisać ;)

 

Nadal się obijam :mrgreen: niedługo trza dziecku obiad dać i za prasowanie się wziąść choć przez ta pogodę już 3 dzień mi pranie schnie. No i ruszyć do psychiatry z moja lista skarg i wniosków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani,

 

Siedze sobie u siorki po rozmowie o prace i się wściekam! Nie mam już siły na tych pracodawców, nie wiem kogo oni chcą, cudotwórców chyba! Juz przygadałam nieco tej wspanialej pani, z którą rozmawiałam bo naprawde ma juz dość siedzenia cicho! Jeszcze zgubiłam apaszke do tego! Wrrr okropny dzień! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boszzz patrzysz na mnie i nie grzmisz :!::hide:

Miałam jechać jutro rano do psychiatry- jutro tj w czwartek, bo tylko w czwartki przyjmuje i od razu kieruje na terapię.

Tyle tylko karfa że DZISIAJ jest czwartek :hide: Dni mi się poje...ły :evil: O nieee...

Ale lipa. I co, i chyba prywatnie pojadę do mojego starego psycha, nie byłam u niego już dwa lata :evil:

W dodatku mój X nie może zabrać kota do weta a ja nie bardzo mam jak z nią jechać, a wet mówi że max jutro rano powinna dostać jakiś tam zastrzyk, ale najlepiej dzisiaj... A wiem, że X dzisiaj nie zdąży... I jeszcze mnie łeb boli, całe czoło :evil: A w dupę z tym wszystkim :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po rozmowie z moją panią doktor i muszę jednak wrócić do większej dawki Velafaxu (a już zaczęłam odstawiać :( ) i do tego włączyć na kilka dni xanax. W poniedziałek mam zadzwonić i powiedzieć jak się czuję, a w czwartek na wizytę.

Eeeeech.....

 

Powiem Wam, katastrofa ten maj. A do tego mam same wyjazdy służbowe i 2 imprezy rodzinne. Jak na koniec maja nie wyląduje w kaftanie, to zapraszam wszystkich na browca :mrgreen:

 

Apatia, lęk, bóle karku i pleców, zmęczenie, zmęczenie, zmęczenie.

Muszę ograniczyć kontakty z przyjaciółką i facetem. Za dużo marazmu wokół mnie. Tylko smutno mi z tego powodu.

Ten brak wsparcia doprowadził mnie do tego, że sama sobie mówię to, czego ludzie tacy jak ja nienawidzą najbardziej: weź się w garść!

Nadal nie udaje mi się obalić mitu, że jestem taka samodzielna i silna.

Chyba dopiero jak zdechnę niektórzy zrozumieją, że jestem krucha i wrażliwa i że czasem potrzebuję pomocy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam u lekarza. Facet bosski! Super, kontaktory, bardzo dokladny! Obadal mi brzusio, wypytal o ostatnia miesiaczke, o leki jakie biore, o moja nerwice nawet. Sprawdzil dokladnie gardlo (az oczy wywalil :P tak straszne) i afty. Zapytal, czy mam zwierzeta w domu. No to mowie, ze mam... A on co na to? Ze moje wszelkie problemy moga miec podloze czysto naturalne - pasozyty ukladu pokarmowego. Ja sie postukalam w czolo z poczatku, ale tak siedze i mysle i dochodze do wniosku, ze moze faktycznie cos w tym jest. Moglam sie czyms zarazic w Irlandii, zyjac w zagrzybionym mieszkaniu... I chyba sobie kupie pyrantelum i przejde odrobaczanko male, zobacze jak sie pozniej poczuje. Moze to jest jakies wyjscie z tej sytuacji... Ponoc jak ma sie w domu psa (kota o ile nie lazi po dworze to nie) to sie powinno odrobaczac rowniez domownikow, nie tylko samo zwierze. 1 albo 2x w roku. My tego nie robilismy... :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Btw - w Irlandii dokarmialismy koty rowniez. Byly 3. Do tego niezbyt dobre mieszkanie... Moglo cos wlezc we mnie (?). Nie sadze zebym sie zarazila od mojej psiny, ktora jest odrobaczana 3x w roku i pilnowana zeby obcych gowien nie wachala. No ale nigdy nic nie wiadomo co tam sie do tej kudlatej brody przyczepi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praca,praca,praca...i tak ma byc-jestem uzalezniona od pracy :D chociaz wizja dlugiego weekendu tez mnie pociesza-jeszcze malujemy chalupè :D no i chyba wyskoczymy nad morze jak pogoda dopisze,jak nie bedziemy grac w karty z sasiadami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska- dlatego właśnie mam kota a nie psa. Kot mnie przynajmniej żadnymi robalami nie zarazi, nie je gówien za przeproszeniem i nie sika pod blokiem... Zrób wszystkie badania na obecność pasożytów.

p.s. Dokarmiając jakieś zwierze nie mogłaś się zarazić jeśli nie dotykałaś go itd Prędzej już od psa bo on wnosi bezpośrednio zarazki w Twoje otoczenie, dotykasz go, jesz potem tymi rękoma...

 

Wova- nie pracuj tyle bo w pracoholizm wpadniesz, a to nic dobrego :evil: Jedz lepiej nad te morze odpocząć!

 

Mnie dalej głowa ćmi na czole i skroniach, kark znowu sztywny... Ech. Wzięłam się za sprzątanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- ostatnio tylko się zbierałam do szorowania i na zbieraniu się niestety kończyło :mrgreen::?:pirate: Także teraz już muszę, chociaż mi się nie chce w sumie. A nałóg sprzątania to mi nie grozi, nie cierpię sprzątać :oops::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, o widzisz, przypomnialas mi... bo z tego bolu geby (pol ryja od afty boli gorzej jak bol zeba) zapomnialam. Pojechalam dzis mojej glosnej sasiadce w aptece, ze jak sie seksi to ma nie nawalac gnatami w panele/szafy/stoly/stolki/sciany i inne elementy umeblowania mieszkania oraz nie drzec mordy na full volume bo idzie zwariowac. Takiego buraka zlapala, ze uciekla z apteki. Ile mozna, kazdego dnia to samo...

 

Wlasnie sobie gotuje ziemniaczki w mundurkach. Dowiedzialam sie, ze dobrze robia na jelitka. Musze zrec duzo jogurtow i wrecz obkladac nimi gebe. Fakt, przynosza LEKKA ulge... Do tego sporo probiotykow, bo przeciez antybiotyk mi dowalili na to moje gardziolo.

Zaczyna troche syfic od myszolca, ale nie mam sily mu trotek wymienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtruwam sie.Wypilam 3 litry wody.Wysikac to świnstwo w cholere.

 

Tylko jedz przy tym też przynajmniej trochę, ale regularnie, bo sama woda osłabia i człowiek niezbyt się dobrze czuje... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdalam chyba matury z angielskiego wychodzi mi 28%-30% a ptrzeciez nic nie wiadomo..zabije sie chyba..! zwalilam to strasznie!:((((

mama jeszce tyle egzaminow a nie moge o niczym myslec innym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, o widzisz, przypomniałaś mi... bo z tego bolu geby (pol ryja od afty boli gorzej jak bol zeba) zapomnialam. Pojechalam dzis mojej glosnej sasiadce w aptece, ze jak sie seksi to ma nie nawalac gnatami w panele/szafy/stoly/stolki/sciany i inne elementy umeblowania mieszkania oraz nie drzec mordy na full volume bo idzie zwariowac. Takiego buraka zlapala, ze uciekla z apteki. Ile mozna, kazdego dnia to samo...

.

:lol::lol::lol: dobre , uśmiałam się chociaż sąsiadka pewnie nie miała powodu do śmiechu ;)

dzień średnio ciekawy. Coś mnie podkusiło dzisiaj kawę wypić i trochę mnie trzęsawka wzięła i przez trochę niepokój czułam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechalam dzis mojej glosnej sasiadce w aptece, ze jak sie seksi to ma nie nawalac gnatami w panele/szafy/stoly/stolki/sciany i inne elementy umeblowania mieszkania oraz nie drzec mordy na full volume bo idzie zwariowac. Takiego buraka zlapala, ze uciekla z apteki.

 

Hym... nie dziwę się, że mogła Cię zirytować, ale też trochę jej współczuję - nie najmilej ją przy ludziach potraktowałaś. Nie dało się załatwić sprawy jakoś na osobności ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek1234, jakby sie dalo, to bym jej nie zrugala przy ludziach ;) Ja ja juz prosze o cisze od kilku ladnych lat. Cierpliwosc sie skonczyla.

 

fobia, ciesze sie, ze Cie rozsmieszylam :) Apropo kawy - wlasnie dlatego jej nie pije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja prawie od późnego popołudnia i cały wieczór do teraz przesiedziałem na gadulcu (GG). czy ja jestem normalny? :D Chyba tak nigdy nie było a na pewno już hoo, dawno temu. A ogólnie dzień taki sobie, smętny przez tą pogodę. Nic szczególnego się nie wydarzyło poza pracą. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzielam antybiotyk i nie czuje sie najlepiej. Tzn mdli mnie... Ale normalnie jestem w kropce... Bez kitu. Bez antyciotykoterapii nie pozbede sie zapalenia gardla, ale na antybiotykoterapii moze wrocic biegunka, a moga dojsc tez wymioty z tego co czuje. Do kitu :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zmienię psychiatrę :evil: moja wczorajsza wizyta trwała nie więcej jak 3 minuty "leki pomagają","nie","to proszę doxepin i zobaczymy, dziękuje, do widzenia". No zobaczymy z doxepinem, jak nie pomoże będziem zmieniać lekarza :evil:

Narazie słonko świeci więc mam nadzieję na jakis dłuższy spacer z dzieciem. Potem sprzatanie, obiad zrobić, no i po południu siedzę z brata synem.

Narazie nastrój do d..., oczywiście bez powodu. Jeszcze z godzinka i powienno się poprawić mam nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×