Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wovacuum, no standard. Wczoraj np wypilam mleczko w tubce, a niespelna godzine pozniej botwinke na kolacje.

 

linka, przy jelitowce jest goraczka, ja jej nie mam...

 

Wirus mozliwe, ze jakis mnie zlapal, bo od wczoraj boli mnie gardlo, a w zasadzie lewa jego czesc (w tym migdal).

 

A pamietacie te moje wyczuwalne pod palcami male grudki w szyi? Wezly chlonne? Wyleczylam 2 najbardziej zaatakowane zeby i juz ich nie czuje pod palcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaska, serio-dziwiè siè,ze nie masz tej "sraczki"dzien w dzien.Postarja sie tak nie mieszac.moja corcia tak robi i pozniej tez cierpi. esprit, to raczej Ty powinienes znosic humorki zonki prawda??a nie Ona Twoje.. :twisted: zyczè szczèsliwego rozwiàzania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, nooo a jak bąbel przyjdzie na świat to gwarantuję ci, ze nie będziesz miał czasu na ataki, nerwice i inne takie pierdoły :mrgreen:

Przy każdej wolnej chwili jedyne o czym pomyślisz to sen :mrgreen:

 

taaak wlasnie tak.nic wiècej nie dodam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypilem troche alkoholu..czasem na 2 dzien jest ok ale dzis jestem w koszmarze..co chwila mysle ze moj oddech jest za plytki, kiedy wstaje grunt jest niestabilny i mam wrazenie ze jest mi slabo, zatyka mnie mam dusznosci...i jestem jakos tak dziwnie zmeczony. A moja narzeczona lezy i cieszy sie dlugim weekendem:) gdzie jest sprawiedliwosc?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkowa wykonczona :D wlasnie przenoszè wszystkie obrazy ,lampy i takie tam inne szpargaly-ladnie wyszly te kolorki na scianach malzowi!!tak siè ciè cieszè ach :yeah::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wogole to malzon mi zrobil niespodziankè-poszedl po piwo,a przyniosl bukiet kwiatow-moje ulubione frezje-to z okazji zblizajàcych siè urodzinek moich :D nie wiem kto wymyslil facetow,ale swiat bez nich bylby nudny po prostu hahhaa :mrgreen: takze wybaczam mu ten nadmiar piwska do malowania-po wypadku malz nie pil nic,teraz chyba wrocil do zdrowia-piwko mu smakuje :D ach...jestem szczèsliwa dzisiaj kochani forumowicze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovka, prześlij mi trochę tych fluidów szczęścia :)

Po Pink Floydach zapodałam sobie film biograficzny o Ianie Curtisie - kolejnym z moich tragicznych idoli, ktory popełnił samobójstwo.

Oczywiście poryczałam się, a potem poszłam spać. Niestety po obudzeniu nie odnotowałam żadnych zmian na lepsze w samopoczuciu.

Jakbym miała opisać swój dzień to użyłabym pewnego brzydkiego słowa na "ch".

Drugi dzień nic nie jem.

Nienawidzę wolnego. Chcę do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jutro wolne w Polsce??no tak..3 maj-fajnie macie!!!!!!!!!!!!zamien siè ze mnà :D podobno ludie ktorzy cwiczà yogè-mogà sobie przesylac dobrà energiè-moze za 10 lat jak juz sie skoncentrujè,to Ci przeslè-pozytywnà energiè-na razie pracujè nad zdjèciami z urlopu-przeslè Ci na PW :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, wspaniale, że fajny dzień miałaś i masz dobry nastrój. :mrgreen: Mam nadzieję, że Twój dobry humor i nam się udzieli... Bo mój jest koszmarny, niech ten weekend w końcu się skończy i zacznie normalny tydzień... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lykam ten wegiel no i mam kurde problem... Bo on pochlania wszystko na swojej drodze, a ja biore ten spamilan! Nawet jesli lek polkne, to zostanie od zajechany przez wegiel.

 

[Dodane po edycji:]

 

No i nikogo nie ma. Buuuuuuuu. A ja dalej nie wiem co robic! Brac czy nie. Boje sie interakcji jakiejs albo tego, ze po prostu nie zadziala, czy tez ewentualnie wziety tylko po zjedzeniu paru wafli ryzowych nie zetnie mnie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Dobra

Wzielam, bo mi sie w uszach robilo glucho (zapomnialam wziac rano...). Nawet tantum verde sobie ssam, bo gardlo mi daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, dzieki wieeeelkie za odzew o tak poznej porze :mrgreen: No wlasnie slyszalam, ze on wplywa nawet na leki, sama juz nie wiem. Wzielam cwierc ze wzgl na to, ze zoladek pusty, jelita tez, nie chce ryzykowac. Ide zaraz spaciu, zmulilo mnie troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaska, węgiel wpływa na leki owszem, ale jak weźmiesz spamilan, poczekasz 2-3h to on się rozpuści, wchłonie i możesz pakować węgiel do woli.

No i raczej w ilościach nie ćwierć - bo to se możesz do kosza wywalić taką ilość ale 3-4 tabletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba

Skąd u Ciebie pociąg do tak ambitnej muzy???

Sam jestem muzykiem i doceniam to jak cholera

Pink Floyd "Animals" rządzi

....a Joy Division jest przerażające-słychac i czuć nękające Curtisa demony.....gdyby żył ,pewnie byłby stałym uczestnikiem naszego forum....

mam nadzieje , że ja tak nie skończę , choć było kilka razy blisko, bliziutko..

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×