Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Porcelanowa - czyli tak zwana córka młynarza - sama jestem właścicielką takowej karnacji. Skóra opalona przez słońce i wiatr wygląda przepięknie, zwłaszcza gdy to jest nadmorska opalenizna - natomiast solarex jest fuj, ble i w ogóle jak można katować skórę co tydzień solarium to ja nie wiem.

 

 

Najbardziej żenująca rzecz w twoim wykonaniu po pijaku to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Zgadzam się co do solarki :smile:Shadowmere, wyczuwam że lubisz się zabawić ;) )

 

Odp- Zarzygałam całą łazienkę koleżance na 18stce, a potem zwymiotowałam na samochód mojego chłopaka :mrgreen:;)

Nic gorszego nie mogę sobie teraz przypomnieć ;)

 

Pyt- O czym myślisz jak zasypiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że jest ich wiele. :? Ale myślę, że najgorszą jest pamiętliwość.

Gdy ktoś mi bliski zrobi mi jakąś przykrość, skrzywdzi mnie w jakikolwiek sposób to nie zapomnę mu tego do końca życia, nawet jeśli to jest naprawdę jakiś drobiazg, jeśli wybaczę i bardzo chciałabym zapomnieć. I potrafię to temu komuś wypominać w takiej chwili i w taki sposób, żeby go bardzo bolało. :roll:

Dlaczego akurat ta cecha: bo to sprawia, że w dalszej relacji pozostaje jakiś kolec, zadra. W rezultacie staje się ona bardzo trudna dla obydwu stron, czasem nie do zniesienia, a wtedy... odchodzę, żeby nie zniszczyć siebie i tego kogoś.

 

A pytanie... może tak biegunowo: Twoja największa zaleta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy na co. :P Choruję od urodzenia, ciągle "COŚ", nie wiem jak to jest być całkiem zdrową. :evil:

 

Najbardziej męcząca Cię fobia? (jeśli w ogóle posiadasz :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno nazwać go moim ulubionym, raczej takim, który zrobił na mnie wrażenie, poruszył, trochę zszokował: "Lato miłości"

 

W dzieciństwie lalka czy miś?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Dorotka w Krainie Oz' :mrgreen: (Dodam na marginesie że aktor to John Cusack, nie cierpię Deepa!)

 

Na Majówkę siedzisz i kisisz w domu, czy jedziesz się kisić gdzieś indziej? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×