Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ALEKS*OLO, a ja jestem rok starsza od Was :pirate: już powinnam byc na 4 roku studiow(psychologia),bo poszlam rok szybciej do szkoly.Niestety choroba(depresja w przebiegu bpd) -najpierw przerwalam psychologie pod koniec drugiego roku,pozniej pedagogike po 2 tygodniach :roll::shock: koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, a ja jestem rok starsza od Was :pirate: już powinnam byc na 4 roku studiow(psychologia),bo poszlam rok szybciej do szkoly.Niestety choroba(depresja w przebiegu bpd) -najpierw przerwalam psychologie pod koniec drugiego roku,pozniej pedagogike po 2 tygodniach :roll::shock: koszmar.

 

Hmmmm nie jesteś jedyna (u mnie sprawa wygląda nieco inaczej, ale jednak... :(). :? Jejku, jak ja bym chciała dobrnąć do końca i mieć świadomość że dałam radę :D. Wiem, że łatwo nie będzie... Ehhhhh traumę mam... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! dziś miałam koszmarny dzień mama musiała do szkoły po mnie przyjechać bo ataku dostałam ;/ W środę jadę na rendgen płuc dzięki czemu zaprzestaną się duszności jeśli nic nie wyjdzie. Moja mama pracuje w szpitalu więc zostałam przebadna od a do z. Jak były bóle głowy to miałam rezonans, jak serca to ekg i holter. I jak wyszło że nic nie ma to przestało boleć. Teraz tylko te cholerne wyimaginowane duszności. Mam nadzieję że nic nowego nie wynajdę. Jeszcze palę papierosy i do tego cały czas kaszle więc to potęguję wszystko;/

 

Jak myślicie czy wakacje to okres w którym nie jest to tak silne? Ja na szczęscie nie wiem tego, gdyż choruje na nerwice od pażdziernika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rocznik 87.

Kurde... zrobilam dzis zakupy, umylam i wyszykowalam botwine na zupe. Kregoslup mi siadl od dzwigania siat i latania po sklepach. Coraz wiekszy stres mnie lapie przed koncem semestru. Musze isc na uczelnie i dowiedziec sie jakie prace mam popisac i jakie kola pozaliczac, ktorych nie pisalam... Matka nie przyjmuje do wiadomosci, ze MOGE nie zaliczyc czegos - np egzaminu. Nie trafia do niej, ze 90% ludzi oblewa - taki poziom! Psycholog mowi "nie martw sie, jak sie nie uda to za rok dasz rade", matka "masz skonczyc studia teraz w terminie". Kurna, przez te pieprzona nerwice jestem wciaz na 1 roku (wczesniej bylam w Irlandii, potem pracowalam w kraju)... Ile mozna?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra cioteczna urodzona jest 07-07-77 fajnie co ?

Haha, może jeszcze o godzinie 7:07 :)

 

btw. Ale mi smaka zrobiłeś na tego johnnie walkera! Moje propozycje na imiona:

 

1.Sulpirydion

2.Xanaxirios

3.Seroxathius

4.Benzonimir (z takich bardziej słowiańskich ;))

 

W końcu na forum nerwica zapytałeś, nie!

Wysyłaj flachę :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit masz klawego sierściucha :mrgreen:

 

Dzisiaj dzionek całkiem całkiem, czeka mnie dziś imprezka, bo wczoraj miałam

urodzinki :mrgreen:

A tak poza tym to szaleję z powodu faceta :mrgreen: który mi się spodobał

i szukam wszelkich sposobów jak go sobie wyrwać :mrgreen:

 

A na dobre samopoczucie dla Was, o to mój futrzak :mrgreen: :

P1010012.thumb.JPG.9f23f6192d2175cb83c96bf77c691be7.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, a wyglądasz jak mała myszka-na 18-19.jaki to los przewrotny jest :D Dla wszystkich zakompleksionych z powodu późnego rozpoczęcia studiow-ja mam lat (już mowilam) 22 i dopiero w tym roku pojde na pierwszy rok!!Wszyscy spoznialcscy i wieczni studenci uszka do góry:) :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, a wyglądasz jak mała myszka-na 18-19.jaki to los przewrotny jest :D Dla wszystkich zakompleksionych z powodu późnego rozpoczęcia studiow-ja mam lat (już mowilam) 22 i dopiero w tym roku pojde na pierwszy rok!!Wszyscy spoznialcscy i wieczni studenci uszka do góry:) :pirate:

a ja mam 23 i 2 razy rzucałam studia, ostatni raz w lutym tego roku i nie zamierzam nigdzie iść, póki się nie "naprawię"...

 

czemu pogoda się zepsuła..? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, to jest mądra decyzja.ja również 2 razy rzucilam studia..przez ekhm zabuzrenia natury wiadomej.

u nas pogoda pikna,co nie zmienia zbyt wiele,bo boję się wychodzic z domu.ale widok z okna śliczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, a u mnie leje deszcz. Ale lubię taką pogodę, wszystko staje się być łagodniejsze, nie takie ostre. I ja też jestem wtedy spokojniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszli sàsiedzi -podobno na kawè:zezarli wszystkie golàbki,i wypili(czytaj:wypilismy)duzo,za duzo wina :twisted: Daisiaj wyglàdam jakbym nie wyglàdala-leczè sie kefirkiem.Malzo spoglàda na mnie dziwnym wzrokiem-on nie pije. :D pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam uczulenia-i mam jedno oko małe,spuchnięte.Do tego katar.Wyglądam jak Qasimodo.

 

No przeczytałam właśnie w topicu Anafranil. :? A jesteś pewna, że to uczulenie? Teraz panuje jakaś infekcja, mnie samą chyba dopadła. "Woda" mi dziś cieknie mi z nosa, jedno oko zdrętwiałe i też właśnie spuchnięte, boli mnie ucho po tej samej stronie, jakoś dziwnie się czuję. :roll:

Masz jeszcze jakieś inne objawy oprócz kataru i tego oka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, nie Myszko,nie mam.Zenonek cos pisało infekcji jakiejś,ale ciężko mi w to uwierzyć-to takie alergiczne,zdawaloby sie objawy.Też Ci leci woda z noska?oko też mam jedno spuchnięte i obolałe.łzawi.cholera a wiesz może czym sie leczy tą infekcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere- a oko Cię nie boli? Może masz zapalenie spojówki? Bo wtedy też powieka może spuchnąć i to ostro i łzawi :? Do okulisty.

Esprit- śliczny kot :smile: Myszol też piękny.

Wova- jeszcze weekend się na dobre nie zaczął a Ty już :twisted: hehehe ;):mrgreen:

 

Mój dzień zaczął się z lękiem, czyli żle. Planuję jechać ok 16 do rodziców na grilla, ale nie wiem czy mi się uda :? Nie chcę brać benzo na razie, ale nie lubię lęku wolnopłynącego, a trzyma mnie bez powodu od wczoraj :? Ech...

 

Co do studiów- spoko, znam kilku takich co mając zaraz 25 lat ciągle drugi rok robią, a poszli na studia zaraz po liceum :great::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×