Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

puszekokruszek, zielonych piguleczek?co to za piguleczki :roll:

 

Może takie? Hiehiehie :mrgreen:;)

 

YuGo0F6aipljfd6aqObp6xtno1_500.jpg

 

Dla niewtajemniczonych- to Extazy ;)

 

 

O Boszzz ale mam nudny dzień :P Ale ja lubię nudę więc jest okej :mrgreen: I ciągle nie mogę się zdecydować kiedy i CZY jechać nad morze czy co robić :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wiele osób, nie martw się Shadowmere. Ja akurat nigdy nie próbowałam, ale bardzo wielu moich znajomych owszem, więc naprawdę nie jesteś jedyna - jeśli Cię to pociesza ;)

 

Yans- nie mam pojęcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova, Asia- macie rację :P Tylko myślę kiedy jechać- dziś, jutro czy pojutrze?

Yans- no jasne, że nie pakować! Bombonierek się nie pakuje :P:mrgreen: To tak, jakbyś kwiatka zapakował :mrgreen: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam szukam od rana na całym forum, żeby nie było.

Pierwszy raz dziś bowiem zdarzyło mi się coś bardzo dziwnego!

Biorę Efectin około pół roku, więc raczej trudno zwalić na niego.

Mianowicie, wstałam rano i przez cały poranek miałam dziwne uczucie. Ciężko to opisać, coś jak strzały prądu w głowie przy szybkim ruszaniu nią. Takie charakterystyczne. I nie wiem, czy to wiosenna nerwica, zmęczenie, bo boję się myśleć, że to coś nie znanego. Wiecie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to opisać, coś jak strzały prądu w głowie przy szybkim ruszaniu nią. Takie charakterystyczne. I nie wiem, czy to wiosenna nerwica, zmęczenie, bo boję się myśleć, że to coś nie znanego. Wiecie o co chodzi?

 

Coś takiego miał Esprit i Robert666 o ile się nie mylę, może ich zapytaj ;) Takie jakby wyładowania elektryczne w mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, z ciuchami ten sklep :D

wovacuum, uwielbiam lawende, moja ulubiona roślina, u mnie wtym roku chyba sie zniszczyła, bo nie puszcza młodych :evil:

 

Dzisiejszy dzien zakrecony, ale świetny, czuje sie super, teraz gorąca kąpiel a jutro wyjezdzam na podkarpacie na Majówke :yeah:

 

P.s Dzwoniłam do tej włascicielki sklepu i powiedzialam ze mam matury i zaraz po egzaminie przyjde , a ona " nie ma sprawy kochana!" , Zdziwiłam sie kurde, kobieta pierwszy raz na oczy mnie widziala i juz "kochana" :mrgreen:

Zaczyna sie układac powolutku, wychodze na prostą mam nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, bèdè jesienià w Polsce-przywiozè Ci odmianè ,ktora sie przyjmie i trochè tutejszej ziemi :D To dziala-wiem bo tak samo robilam w przypadku mojej mamy. wiola173, oj lezà takie tematy,oj lezà :D:twisted::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja taka młoda i doświadczeniem też bym mogła kilka osób obdzielić, trochę wstyd :oops:;) No ale było, minęło...

 

Aleks- to Ty młodziutka jesteś... Myślałam zawsze, żeś Ty w moim wieku ;) A ja zaraz trzeci rok studiów zaczynam. Pracy nowej gratuluję, faktycznie miałaś farta. I jak widać masz spoko szefową, a to bardzo ważne.

 

Ech, kiedy ja będę wstanie pracować? :roll: Chyba czas się zdecydować wreszcie na branie leków jakichś na stałe...

Trochę się cykam przed terapią, bo boję się, że jak ona mi nie pomoże to już nic nie pomoże i się załamię... Wiem, głupie. :?:-|

 

Krzysiek- a ja takich nie mam i nie chcę mieć ;)

 

Wova- a nad polskie morze nie chcesz wpaść jesienią? ;):P

 

Kurcze, dziwnie się czuję... Jakiś dziwny lęk. Chyba trochę cykam przed tym weekendem bo czuję napięcie itd Tak jakoś dziwnie :?:-| Mam ino nadzieję, że się nie skończy atakiem te moje napięcie. Chyba zjem Nervomix.

 

Noż kurna chata! Czekam na 'Na Wspólnej' a tu jakiś film... :evil: Dzisiaj piątek, skleroza! A specjalnie do sklepu nie poszłam, bo czekałam na serial. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleks- mhmy, już rozumiem :P Tak, jesteśmy w tym samym wieku jednak :smile: Moja nerwica się zaczęła akurat przed maturami, ale psych naćpał mnie tak mocnymi lekami że jakoś ogarnęłam ten temat ;) Ale wiem z autopsji że to nie łatwe z nerwicą i fobią społeczną. A planujesz jakieś studia itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×