Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój chłopak kłamie


BlackBagira

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..mam na imię Alicja..i na prawde nie wiem co mam juz robic..jestem ze swoim chłopakiem od poltora roku..i szczerze mowiac problem ciagnie sie od początku ..chodzi o kłamstwo..on niestety okłamuje mnie standardowo raz w miesiacu..z powodu kłamstw nie był na mojej studnowce nie był na weselu jako osoba towarzyszaca nie był na maturach ..sa błache kłamstawa takie jak np. czy grał na kompie czy spał ale sa takie które mnie drecza..ostatnie było ktore mnie zabolało..na rocznice dostał odemnie branzoletke..zauwazyłam ze jeje nie ma..oczywiscie mowił ze ja ma ale ja nauczona poprzedniemi kłamstawmi chciałm ja zobaczyc..ostatnim etapem jest oczywisci ze nie wiadomo gdzie ona jest...mysle ze mimo moich wad staram sie ze wszystkich sił dbam o niego a zarazem pozwalam na wiele on rowniez bywa kochany czuły i czuje jego miłosc..ale kazde klamstwo mnie boli..czesto słysze odpowiedz na pytanie dlaczego tak robi słowa NIE WIEM a ja nie potrafie zrozumiec...moze on jest chory..moze da sie to leczyc..za bardo go kocham na zerwanie wiem ze serce by mi chyba peklo..przez jego klamstwa nie moge spac placze czasem mam tak wszystkiego dosc ze mysle o samobojstwie..chce mu pomoc a nie wiem jak.... co mam robic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum BlackBagira :D

 

Nie wiem, czy to trafny wniosek, ale ta sytuacja z bransoletką nasunęła mi przypuszczenie, że może uszczęśliwiasz swojego chłopaka na sposoby, które on niekoniecznie zna i docenia ?

Nikt nie wątpi w Twoje jak najlepsze intencje, ale czy jesteś pewna czy Twój chłopak gustuje w bransoletkach ? Może po prostu jest niechętny noszeniu przez siebie męskiej biżuterii ? :roll:

Może kłamie, bo nie chce sprawić Ci przykrości ? I być może dlatego mówi np. że nie lubi potrawy, którą specjalnie dla niego przygotowałaś, a zamiast tego kłamie, że nie jest głodny ?

 

Najlepiej byłoby, gdybyście szczerze porozmawiali o swoich wzajemnych oczekiwaniach i o tym, co można zmienić, by spełniać je jeszcze lepiej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj God's Top 10 :)

Niestety zle zinterpretowałes sytuacje z branzoletka ..to wynik tego ze przez wpis na forum trudno jest to wytłymaczyc..sadze ze on docenia wszystko bo gdy ja dostał to nosił ja bez przerwy...problem tkwi jednak w jego klamaniu..on klamie nie tylko z tego powodu zeby nie robic mi przykrosci..ale po prostu bo tak mu wygodnie..w tej chwili nie mysli ze mnie to rani tylko egoistycznie klamie a po 2 dniach załuje...i nie weim jak temu zaradzic...to dobry chłopak na prawde czasem czuje ze jest Najwspanialszym mezczyzna na swiecie ..ale chwile potem jest zimny nie czuły zamkniety w sobie i klamie klamie klamie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczam własnych pomyłek, na szczęście mogę się mylić. ;)

 

Jeśli istotnie kłamie również z innych powodów, wtedy jako wytłumaczenie jego zachowania przychodziłoby mi do głowy, jego uciekanie przed odpowiedzialnością za swoje słowa i czyny. A to mogłoby się wiązać z jego niskim poczuciem wartości, które stara się "ratować" poprzez stwarzanie wrażenia, jakoby tylko sukcesy były jego udziałem, a porażki już nie.

W tym wypadku, gdyby zdał sobie sprawę z tego, jak bardzo jego kłamanie niszczy jego relacje z innymi, wtedy przydałaby się rozmowa z psychologiem, by ustalić przyczyny takiego postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×