Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Shadowmere, no ja tez kilka brałam, teraz Anafranil (ktory wyciągnął mnie z depresji) i Depakine Chrono, ale wogóle nie ustabilizowała mi nastroju, więc nadal trwam w takim mętliku emocjonalnym. A paroksetyne brałam, ale miałam niezłe jazdy po niej, az wylądowalam na pogotowiu z trzesawkami i dusznosciami.

Wychodze z załozenia , ze albo border to gówno na ktore nic nie działa, albo lekarka sie pomyliła i nie mam bordera i sie zle lecze :lol:

 

magdalenabmw, no nerwica niezle daje w dupe w takich sytuacjach, ale ja juz miałąm za soba te leki społeczne, włacznie z jazda pociagiem itp, a tu ciul wrociło :roll:

Nie stresuj sie, olej szkołe :P sie bedziesz wkurzac :) wiem blablabla gadanie :P łatwo powiedziec , trudniej zrobic :roll:

 

Boze przezywam to wesele jak jeb''eta, jakby to moje własne było :shock: na mózg mi juz padło......

Jeszcze sie wkur''łam wczoraj, przyszła kiecka z allegro, oczywiscie mało podobna do zdjecia z netu :evil: i góre musiałam przerobic, bo była tak uszyta ze mogłabym se wlozyc 2 arbuzy zamiast cycków :pirate: . Pierwszy i ostatni raz kupiłam szmate na allegro. Ale co ja tera zrobie , jak juz jutro wesele... do dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleks- walnij sobie kielicha i heja :mrgreen::yeah: Na pewno będziesz się dobrze bawić. A nie masz jakiegoś benzo pod ręką? Awaryjnie mogłabyś zjeść na podróż. A szkołę mam w dupie, najwyżej umrę :mrgreen:;):pirate:

 

Shadowmere- ja do tych 17 Apapów wtedy dorzuciłam prawie drugie tyle Ibupromu. Lekarz powiedział, że ibuprofen nie jest tak grozny jak paracetamol. Następnego dnia po przyjęciu tych leków zaczęłam tracić przytomność na przystanku i skończyło się w szpitalu pod kroplówką na kilka dni, do tego odtruwanie- masakra, prawie wątrobę miałam do przeszczepu. Nie wolno tak robić :?

W sumie żle zrobiłaś nie zgłaszając się do szpitala- uszkodzenie wątroby wychodzi nawet po 6 dniach od zatrucia, a wtedy już jest za póżno -> przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, widocznie moja wątroba już nadaje się do przeszczepu-notorycznie przedawkowywuje leki,przeważnie przeciwdepresyjne i przeciwbólowe właśnie.Wszystko dlatego,że po dziecinnemu chcę przestać cierpieć "natychmiast".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bordera mi poprzednia psycha chciała "wmówic" ale że zaszłam w ciążę to miałyśmy po porodzie sie umówić no i pupa ;)

ta do której teraz chodzę dopiero zaczyna mnie poznawac, 4 spotkania i wszystkie niewypał bo wchodząc do gabinetu mam pustkę w głowie i nie wiem co mam mówić :? teraz spisuję wszystko na karteczce i taka litanie pokaże psychowi :mrgreen:

obiad zrobiony i co tu robić. Posprzątam troche zaraz, wezmę dziecia na dwór, przeszyję staremu spodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kurfa nie lubie kiecek, i oficjalnych ubiorow, butow na obcasie, i tej calej weselno-oficjalnej szopki.

 

Ja kiedys uwielbiałam mini i wysooookie szpilki. Teraz nienawidze tego nosic, już nie pamiętam kiedy spódnicę miałam(nawet ciągłe upominania małżona nie pomagają ;) )

tyle tylko, że jak się "odstroję"od razu lepiej się czuję :mrgreen:

 

 

Dopije kawę i trza trochę na dwór wylizć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, tak dlugo juz nie bralam benzo,ze szkoda by bylo z powodu bolu glowy znowu zaczynac.Wypije ze dwa litry wody mineralnej i moze przejdzie :Desprit, a skàd u Ciebie te lèki sie wzièly?jak jest przyczyna hmm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie z przyjemnoscia wlozylabym wytarte dzinsy, ciezkie buciory, hipisowska koszule i moja stara irchowa marynare..... o! i wtedy moge isc nawet na 2 wesela, a w eleganckiej kiecce czuje sie jak manekin :pirate:[/quote

 

o to to wlasnie!! :D kupilam kiecke na wczasy i bylam w niej raz!!!czulam sie okropnie!!szybko bieglam do domu przebrac sie w wycieruski i rzymianki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×