Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

puszekokruszek, wbrew pozorom Napieralski ma szanse :P Ale jesli w drugiej turze wystapia Komorowski i Kaczynski to oczywiscie glosuje na Komorowskiego. Mimo to, mam szczera nadzieje, ze Jarek nie przejdzie przez eliminacje w 1 turze i do 2 trafi SLD i PO.

 

Wstalo mi sie wlasnie. Zieaaaaaaaaffffff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, snilo mi sie,ze bylysmy razem na terapii,i ty wygladalas jak w avatarze :D a w ogole ,to bylysmy na terapii tam gdzie ja bylam na urlopie.Ty tam mieszkalas na stale z mezem i dziecmi :mrgreen: Ja strasznie plakalam na tej terapii,ale dlaczego ?tego nie wiem-obudzilam siè 8)

Zaspalam dzisiaj do pracy-wièc zadzwonilam do klientki i powiedzialam jej prawdè-kazdemu moze siè zdarzyc prawda-to krowa sie na mnie obrazila!!!Niestety szczerosc nie jest mile widziana w mojej pracy.Boli mnie glowa okropnie dzisiaj. :why:ALEKS*OLO, zaloz miekkie bambosze na parkiet-nikogo nie podziurawisz wtedy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, hehehehe podoba mi się, że mieszkałam we Francji i ,że miałam dzieci :mrgreen:

 

 

ja za to dzisiaj miałam jakieś koszmary dzisiaj - śniło mi się ,że byłam na pogrzebia mojego dziadka ,który nie żyje od 10 lat i urządzaliśmy mu ponowny pogrzeb- ale to chyba wpływ książki S. Kinga ,którą czytam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, hehehehe podoba mi się, że mieszkałam we Francji i ,że miałam dzieci :mrgreen:

 

 

ja za to dzisiaj miałam jakieś koszmary dzisiaj - śniło mi się ,że byłam na pogrzebia mojego dziadka ,który nie żyje od 10 lat i urządzaliśmy mu ponowny pogrzeb- ale to chyba wpływ książki S. Kinga ,którą czytam :P

 

Fobia, moje sny po Mastertonie były tak okropne, że musiałam przestać go czytać bo nie wyrabiałam :roll:

 

Czuję ciągły wpływ katastrofy pod Smoleńskiem. Mam o wiele częstsze leki i w ogóle latam rozdrażniona. Jeszcze 13 dni do wizyty u psycha, chcę jakieś inne leki :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba wpływ książki S. Kinga ,którą czytam :P

 

'Smętarz dla zwierzaków''? ;) Też dziś miałam koszmary, okropne :(

 

Wova- olej tą babę. Ty jesteś szczera i to jest najważniejsze, jesteś fair wobec siebie i innych. Skoro ona tego nie potrafi docenić to niech się buja. Obraziła się? No i okej, jej problem, jej nerwy ;)

 

Aleks- baw się dobrze na weselu. Baletki ubierz (albo weż na zmianę) to nikogo nie zranisz podczas tańca :P

 

Esprit- pewnie masz zwykłe zapalenie. Okulista da Ci krople i po krzyku :smile: Ja mam takie zapalenia dość często, przez soczewki, pyły itd :?

 

PuszekOkruszek- ja też ciągle czuję wpływ tej katastrofy, tak samo jak Ty :-|

 

Dobra, idę się ogarniać powoli... Ja nie wiem jak ja dam radę z tą szkołą dzisiaj :?:roll::-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki,jak znacie jakieś dobre horrorki do poczytania,to prosze polećcie mi coś. :!::!: im więcej tym lepiej.

Żeby nie było zaśmiecania-mój dzisiejszy dzień jest paskudny jak zazwyczaj,oczyszczam sie z efectinu.Zaraz będe musiała przygotować moim dzidźkom(szczurusiom) jakiś ryżyk na mleczku,czy coś innego na śniadanio-obiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PuszekOkruszek- powiedz jej o objawach, niech sama dojdzie do tego, po co masz ją naprowadzać? A może Ty się mylisz? Po czym wnioskujesz, że masz Bordera? Jeśli do niej chodzisz to sama mogłaby zauważyć chyba... :?

 

Shadowmere- też polecam Mastertona, lecz moim numerem jeden są wszystkie pozycje S. Kinga <3 :smile: Szczególnie 'Lśnienie'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puszekokruszek, a jestes zdiagnozowanym bpd?to witam w klubie:):).czy sobie wkręcasz?bo jak sobie wkręcasz,tolepiej sobie odpuść,lekarze są od diagnozowania.;/

 

[Dodane po edycji:]

 

Już gdzieś o tym pisałam,dziewczyny nie wkręcajcie sobie.To jest dość przykre dla osób,ktore naprawde to mają i czytają Wasze wypowiedzi."mysle,ze to mam""wszystko sie zgadza",boje sie,że to mam".Tak naprawde to wszyscy tutaj myślą,że wszystko mają (schizofrenie,raka,bpd) i wszystkim sie wszystko zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od rana zjadlam 4 paracetamole na bol glowy i nic!!leb mnie tak napier***ze chyba odlecè!!lezè z okladem z lodu na glowie.Cos okropnego.Nie pamietam,zeby kiedykolwiek tak mnie bolala glowa jak dzisiaj. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, ja tez jestem zdiagnozowanym borderem. Jakie bierzesz leki jesli mozna spytac? I czy pomagaja?

 

magdalenabmw, wovacuum, dzieki za pomysł z balerinami, faktycznie zabiore, bo w szpilkach to dlugo nie wytrzymam, a nie chce kogos zabic obcasem :roll: szczegolnie jak wypije....

Juz sie spakowalam, ale mam straszny lęk, przed droga i przed samym weselem nie wiem skąd :shock: juz miałam to za soba przecierz kurdeeeeeee........boli brzuch :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba wpływ książki S. Kinga ,którą czytam :P

 

'Smętarz dla zwierzaków''? ;) Też dziś miałam koszmary, okropne :(

To tytuł filmu - książka ma tytuł "cmętarz zwieżąt" - jest świetna :great: i pierwszy raz mam koszmary po przeczytaniu książki ,ale nie jest źle i na pewno mnie to nie zniechęci twórczości do S. Kinga :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzięki za propozycje książkowe i jak sie coś komuś przypomni,to prosze,jak najwięcej.Obecnie siedze w domu bezrobotna,bezszkolna i wszelka literatura (a horrory to moja obsesja) bardzo mile widziana.

ALEKS*OLO, pewnie sama wiesz jak to z tymi lekami;/Brałam różne,wczoraj odstawłam efectin,po ktorym miałam bardzo przykrą przygodę i teraz zaczynam paroksetynę,która kiedyś najbardziej mi pomogła-ustabilizowała nastrój,wyciszyła lęki.Zobaczymy jak będzie...a Ty?co bierzesz?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet do końca nie wiem czym się Borderline charakteryzuje, więc sobie nie wkręcam :smile: A od diagnozy faktycznie jest lekarz.

 

Esprit- a nie mówiłam? ;) To naprawdę nic poważnego, pikuś i bardzo częsta przypadłość :P

 

Wova- pij dużo wody i może zjedz Etopirynę (macie tam jakiś odpowiednik tego leku? :? ). A jeśli ciśnienie macie niskie to kawę pyknij. Na pewno przejdzie niedługo, pewnie od pogody Cię boli. Znam to :?

 

Shadowmere- to czym się zajmujesz tak na co dzień?

 

Aleks- niestety nerwica ma to do siebie, że się stresujemy takimi wydarzeniami (i nie tylko takimi :? ). Nie jesteś sama, każdy z nas to przeżywa. A ja nawet teraz- bo muszę do szkoły jechać i też sresik jest...

 

Ale jest dla mnie jedno pocieszenie- mój chłopak dziś rano coś załatwiał i teraz resztę dnia ma wolną :smile: A to oznacza, że jedzie ze mną do szkoły (też ma dzisiaj jakieś zajęcia), więc nie będę sama na przerwach siedzieć i w każdym momencie mogę wrócić do domu jak się żle poczuję :smile: A z grypą, @ i nerwicą to bardzo możliwe. Ząb póki co nie boli (no, ale jestem na paracetamolu- leki na grypę).

 

Buziaki :*

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, wypilam juz 4 paracetamole do rozpuszczania w wodzie -po 1 gram kazda-nic nie pomaga,innych przeciwbolowych nie mam a i tak mysle,ze za duzo wzielam tego dziadostwa :? malzon mi kawe robi-moze pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere- dobra, dyplomatyczna odpowiedz :mrgreen: Ja się zajmuję obijaniem i leniuchowaniem, a w wolnych chwilach studiuję :oops::mrgreen:

 

Wova- powinno pomóc, jeśli jest niskie ciśnienie. A cztery paracetamole to nic, dobowa dawka to bodajże 6 czy 8. Tylko że paracetamol ma to do siebie (ibuprofen także) że dawka powyżej bodajże 500mg (dwie tabletki) nie działa. Także czy się zje dwie czy pięć to bez różnicy, ten sam efekt. Ja natomiast raz w ciągu doby wciągnęłam ich 17 przez okrutny ból >, nie pytajcie o skutki... :?

Dawka śmiertelna to 21, tak mi lekarz powiedział. Byłam blisko i cud, że mi wątroba się odratowała. Także co za dużo, to nie zdrowo ;) Zresztą, pewnie znacie tą historię.

 

Jacas- nie pękaj chłopie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, skąd ja to znam :).gdy bolał mnie ząb zjadłam 16 ibupromów.na drugi dziń do bólu zębów dołączyła koszmarna zgaga i wymioty.nic tylko pogratulowac sobie niefrasobliwości:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×