Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam. Jestem nowa i bardzo proszę o pomoc


anggg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Pierwszy raz biorę udział w rozmowie na forum internetowym i bardzo proszę o pomoc. Moje problemy zaczęły się rok lub dwa temu, nie umiem dokładnie powiedzieć kiedy, gdyż sama nie wiem czy to ma jakiś związek z moim zachowaniem. Mieszkam za granicą tj. w Wielkiej Brytanii i odkąd tu jestem odczuwał straszną tęsknotę za rodziną. Jestem bardzo nerwowa, najmniejszy problem potrafi mnie wyprowadzić z równowagi. Ale to jeszcze nie nie to co mnie martwi, dzieje mi się bardzo dziwne uczucie tj. idę ulicą i nagle stop! brak świadomości nie wiem co się dzieje - wyłączam się. Najgorsze jest to że kompletnie tego nie pamiętam, nie wiem co się dzieje. Mój mąż był świadkiem tego kilka razy i powiedział, że robię się blada, sinieją mi usta i przełykam szybko ślinę (ale ja tego nie pamiętam i trwa to moment ok 10-30 sekund). To uczucie robi mi się zawsze gdy mam wolne tzn. w weekend kiedy nie pracuję, powinnam odpoczywać relaksować się, a ja nie potrafię. Martwię się o wszystko, o pracę, o szkołę, o to że nie moge wrócić do domu, o pieniądze, wszystko we mnie siedzi i nie potrafie przestać o tym myśleć. Jestem strasznie przygnębiona, wewnątrz czuje smutek, nie chce mi się nic, nie mam na nic ochoty, kiedyś byłam bardzo aktywną osobą a teraz mi się po prostu nie chce, gdyż nie widzę sensu. Czasem myślę że byłoby lepiej gdyby mnie nie było. Wiem że to głupie ale chcę to komuś powiedzieć. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anggg, najlepiej byloby udac sie najpierw do lekarza i wykonac wszystkie badania. Pozniej -o ile beda ok- pojsc do lekarza psychiatry. Mieszkanie daleko od ojczyzny jest dosc trudne. Poza tym piszesz sama ze na nic nie masz ochoty, mecza Ciebie przykre mysli, takze jak najszybciej dzialaj, powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anggg, najlepiej byloby udac sie najpierw do lekarza i wykonac wszystkie badania. Pozniej -o ile beda ok- pojsc do lekarza psychiatry. Mieszkanie daleko od ojczyzny jest dosc trudne. Poza tym piszesz sama ze na nic nie masz ochoty, mecza Ciebie przykre mysli, takze jak najszybciej dzialaj, powodzenia :)

 

Dziękuję za zainteresowanie, dzis czuje sie troszke lepiej, szczerze powiedziawszy wczoraj byłam w takim stanie, że nawet nie pamiętałam co tu napisałam. Dopadają mnie takie momenty, że nawet nie wiem co robie :( . Byłam już u lekarza i teraz czekam na spotkanie z neurologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anggg, prawdopodobnie jesteś po prostu przemęczona, za dużo masz na głowie.

Tak jak napisała agusiaww - najpierw internista, a jeśli badania wyjdą Ci ok to wtedy warto pójść do psychiatry, wspomóc się w trudnych chwilach.

Dobrze, że reagujesz w miarę szybko - nie ma na co czekać.

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Ja biorę na poprawę nastroju Lexapro 10mg 1xdz-rano,zapobiega rozpadowi hormomów odp za poczucie szczęścia i radości pod wpływem stresu,nie usypia,nie otępia-bardzo wyrażnie dodaje radości ze zwykłego dnia.

Co do zaników kontaktu z otoczeniem-kilkusekundowe wyłączenia ma moja koleżanka-zdiagnozowano jakiś delikatny rodzaj padaczki...Nie bagatelizuj,dbaj o zdrowie.pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×